1:6
1:4
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC Intevo Třinec  4:11
11. Marek Štěpán, 12. Lukáš Böhm, 30. Vojtěch Šimík, 48. Vojtěch Šimík - 14. Michal Badura, 24. Jan Janáč, 27. Filip Turoň, 31. Ondřej Bajtek, 34. Jan Fiedor, 39. Tomáš Sikora, 40. Jan Fiedor, 44. Michal Martynek, 53. Jan Janáč, 54. Michal Badura, 57. Jan Janáč; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Stanislav Kosek; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Kutěj ?, Jan Eliáš ? - Šimon Laštůvka ?; po třetinách: 2:1, 1:6, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Na začátku soupeř obětavě bránil a velmi pomáhal svému gólmanovi. S přibývajícím časem zápasu jsme obranu domácích postupně prolomili a nakonec dokázali dát i dost branek. Kluci dnes podali naprosto koncentrovaný výkon, který se projevil na závěrečném skóre. Děkujeme soupeři za fajn prověrku před ligou."
60:00
Střely: TJ Sokol Frenštát- 12 střel a Intevo Třinec- 24 střel
60:00
Komentář trenéra domácích Zdeňka Polácha: Gratulujeme favoritovi divize k vítězství a děkujeme soupeři za zápas první polovina byla z naší strany dobrá potom už to tak slavné nebylo přesto musím našim hráčům poděkovat za výkon.
58:35
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
57:17
Zápas je hodně zdlouhavý
56:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Šimon Czernek (4:11).
54:36
Vyloučen hráč Lukáš Böhm družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za zdržování hry.
54:08
Vyloučen hráč David Svoboda družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
53:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Dominik Kupczak (4:10).
52:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Filip Turoň (4:9).
52:00
Posledních osm minut do konce a stav je 4:8 pro Intevo Třinec
49:05
Timeout FBC Intevo Třinec
47:27
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Petr Káňa (4:8).
47:27
Krásnou akci zakončenou gólem zorganizovali Vojta Šimík a Petr Káňa
43:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Filip Sikora (3:8).
40:01
Právě začala poslední třetina zápasu
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Eliáš družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
40:00
40:00
Střely: TJ Sokol Frenštát- 10 střel a Intevo Třinec- 27 střel
40:00
39:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Fiedor, asistoval Dominik Kupczak (3:7).
39:56
Čtyři sekundy před koncem hráč Jan Fiedor vstřelil gól a Intevo Třinec vede 3:7
38:05
Hráč týmu Intevo Třinec využívá přesilové hry a zvyšuje náskok na 3:6
38:04
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Dominik Kupczak (3:6).
37:45
Vyloučen hráč Adam Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
33:40
Hráč Jan Fiedor zvyšuje náskok na 5:3 pro Intevo Třinec
33:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Fiedor, asistoval Michal Badura (3:5).
31:30
Hráč týmu TJ Sokol Frenštát Marek Štěpán spadl a poranil si hlavu, ale nevypadá to nějak vážně.
30:04
Hráč Ondřej Bajtek dostává tým Intevo Třinec do vedení.
30:03
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Ondřej Bajtek, asistoval Jiří Martynek (3:4).
29:11
Hráč týmu TJ Sokol Frenštát Vojta Šimík srovnává na 3:3
29:10
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Vojtěch Šimík bez asistence (3:3).
26:10
Intevo Třinec se dostává do vedení.
26:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Janovský (2:3).
23:18
Jan Janáč z týmu Intevo Třinec srovnává na 2:2
23:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Lukáš Tomiczek (2:2).
20:01
Právě začala druhá třetina zápasu se stavem 1:2 pro TJ Sokol Frenštát.
17:35
Tým Intevo Třinec právě hraje přesilovku.
17:34
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
13:54
První gól Inteva Třinec, který vstřelil hráč Michal Badura
13:53
11:55
A hned na to druhá podařená akce Sokolu Frenštát.
11:54
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm, asistoval Jakub Novotný (2:0).
10:44
První podařená akce.
10:43
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Michal Karban (1:0).
05:20
Zatím je to velmi vyrovnaný souboj.
00:01
Právě začalo třetí kolo poháru Českého florbalu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Třinec: brankář: Šimon Laštůvka; hráči v poli: Filip Turoň, Tomáš Janovský, Jan Janáč, Dominik Gorný, Lukáš Tomiczek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Petr Hrňa, Jakub Zeman, Adam Polách, Lukáš Böhm, Benjamín Rašovský