3:3
0:2
- : -

FBC SLOVÁCKO - FbC Aligators 5:6
1. Jiří Chromek, 6. Lukáš Blizňák, 23. Robin Hromeček, 24. Jakub Číž, 27. Lukáš Blizňák - 18. Pavel Zbořil, 28. Tomáš Líznar, 32. Matyáš Zouhar, 39. Pavel Zbořil, 43. Tomáš Líznar, 49. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Martin Hudeček - David Vlachopulos; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Číž ? - David Nečas ?, Patrik Rychlý ?; po třetinách: 2:1, 3:3, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Patrika Procházky: Dnes jsme chtěli vyučovat hru a udělat si výlet. Bez nasazení a tvrdé práce, žádný zápas nevyhrajeme. Do hry se nám vloupal juniorský florbal, bohužél né ten z MS juniorů. Děkuji soupeři za pořádnou facku, přesně tohle potřebujeme. Postup je náš, to je pozitivní, zítra pokračujeme v práci! Cesta je dlouhá! HOUHOUALI!
59:59
Komentář trénéra domácích Jiřího Chromka: Za prvé bych chtěl poděkovat klukům kteří na zápas přišli. Dvě třetiny zápas na naší straně, ale v takovém počtu nemůžeme vydržet 60 minut v  tempu v jakém se hra odvíjela. Těšíme se na sezónu, kterou věříme že odehrajeme celou.
57:21
Timeout FBC SLOVÁCKO
56:50
Vyloučen hráč Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
48:53
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Matyáš Zouhar (5:6).
42:22
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Viktor Kejík (5:5).
40:00
40:00
38:00
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (5:4).
31:15
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Pavel Zbořil (5:3).
27:11
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Pavel Zbořil (5:2).
26:37
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Jiří Chromek (5:1).
26:37
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Rychlý družstva FbC Aligators
25:18
Vyloučen hráč Tomáš Jedlička družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
23:22
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jakub Číž bez asistence (4:1).
22:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Robin Hromeček, asistoval Lukáš Blizňák (3:1).
20:00
20:00
19:58
Vyloučen hráč Robin Hromeček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:15
Vyloučen hráč Pavel Zbořil družstva FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
17:32
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Slezák (2:1).
05:29
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Robin Hromeček (2:0).
00:19
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Jakub Číž (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a David Vlachopulos.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: David Nečas; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Matyáš Zouhar, Pavel Zbořil, Martin Veselý, Adam Klimeš