1:0
0:4
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:5
24. Johana Vejvodová - 12. Victoria Binědová, 32. Kristýna Štampachová, 36. Kristýna Štampachová, 39. Victoria Binědová, 40. Kristýna Štampachová; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Tereza Bočková 10 - Kateřina Valečková 14; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:4;
45:00
43:47
Vyloučen hráč Adéla Vrbková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN na 2 minuty za sekání.
39:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kristýna Štampachová, asistoval Terezie Lejbová (1:5).
38:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová z trestného střílení (1:4).
26:48
Po chybě už se dostávala hráčka Týna málem dostávala do samostatného úniku. Kaslová ale soupeřku s vypětím všech sil dokázala ubránit
26:15
Slávistky jsou sice nastěhované před brankou Týna, ale moc nebezpečných šancí si zatím nevypracovali
25:18
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN na 2 minuty za sekání.
25:18
Další přesilovka Slavie, snad bude lepší než ta předchozí
24:11
Týn v plném počtu
23:16
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN vstřelil Johana Vejvodová z trestného střílení (1:1).
23:16
Po faulu M. Maškové uvidíme trestné střílení
23:16
Vejvodová blafákem překonává Valečkovou a vyrovnává na 1:1
22:11
Vyloučen hráč Kristýna Minářová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN na 2 minuty za hákování.
22:10
Slávistky budou mít výhodu přesilové hry, vyloučena hráčka Týna za blokování hokejky
11:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Kamila Kaslová (0:1).
11:26
"Dělovka" Binědové málem protrhla síť a Slávistky vedou 1:0
11:01
Hráčka domácích se vytáčela do nebezpečného zakončení, její střelu blokuje Marková
09:03
Kaslová v souboji 1 na 1 obešla soupeřku, její zakončení likviduje brankářka
07:31
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.