7:3
7:0
- : -

FBC Kutná Hora - Banes Florbal Soběslav 19:5
7. Melánie Dubská, 11. Sabina Labudová, 11. Natálie Trpišovská, 14. Dominika Výborná, 15. Sabina Labudová, 21. Sabina Ašenbrennerová, 27. Nikol Němcová, 28. Andrea Doležalová, 32. Lucie Baťhová, 33. Natálie Trpišovská, 40. Nikol Němcová, 40. Sabina Ašenbrennerová, 41. Sabina Labudová, 45. Natálie Trpišovská, 46. Michaela Špulková, 47. Lenka Tlapáková, 54. Andrea Doležalová, 58. Nikola Knížová, 59. Sabina Labudová - 2. Andrea Dostálová, 15. Monika Hrnečková, 35. Monika Hrnečková, 36. Monika Hrnečková, 38. Monika Hrnečková; rozhodčí: Petr Jindra - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Martina Miksová 10 - Eliška Hnojnová 42; po třetinách: 5:2, 7:3, 7:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora 15, Florbal Soběslav 5
60:00
Střely na branku celkem: FBC Kutná Hora 61, Florbal Soběslav 15
60:00
Komentář FBC Kutná Hora: Agresivní a nátlakovou hrou jsme dostali soupeře v první třetině pod tlak a zápas jsme kontrolovali až do konce hry.

60:00
Komentář BANES FLORBAL SOBĚSLAV: Děkujeme soupeřkám. Těšíme se na příště
60:00
58:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Labudová, asistoval Nikola Knížová (19:5).
57:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Nikola Knížová, asistoval Sabina Ašenbrennerová (18:5).
56:46
Vyloučen hráč Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
54:37
Ze strany hostů dochází ke špatné rozehrávce a nyní rozehrává tým domácích.
53:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Nikola Knížová (17:5).
52:48
Hráčky Soběslavy stále neztrácí chuť hrát a zkoušet pozornost domácí gólmanky.
51:30
Na domácí straně zvoní tyč.
50:45
Gólmanka domácích předvádí neuvěřitelný zákrok.
50:00
Dnešní utkání sleduje 61 diváků.
46:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lenka Tlapáková, asistoval Denisa Drahokoupilová (16:5).
45:40
Domácí hráčka s číslem 9 Andrea Doležalová odchází na střídačku s kulhavou nohou ale úsměvem na tváři tak doufejme že to nebude nic vážného.
45:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Michaela Špulková bez asistence (15:5).
44:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Natálie Trpišovská, asistoval Denisa Drahokoupilová (14:5).
43:54
Domácí hráčky nepouští hostující hráčky k zakončení.
42:45
Zatím sledujeme utkání bez větších faulů nebo zbytečných přerušení.
41:00
Domácí hráčky jsou dnes velmi dobře připraveny.
40:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Labudová, asistoval Andrea Doležalová (13:5).
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBC Kutná Hora 18, Florbal Soběslav 6
40:00
39:25
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Ašenbrennerová, asistoval Andrea Doležalová (12:5).
39:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Nikol Němcová, asistoval Natálie Trpišovská (11:5).
38:35
Hráčky Soběslavy chytili druhý dech. Pokud tempo udrží uvidíme velmi zajímavou třetí třetinu.
37:43
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Terezie Jireková (10:5).
35:29
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Andrea Dostálová (10:4).
34:30
Gólmanka hostů má dnes plné ruce práce.
34:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Amálie Šťastná (10:3).
32:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Natálie Trpišovská, asistoval Lenka Tlapáková (10:2).
31:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lucie Baťhová, asistoval Sabina Ašenbrennerová (9:2).
30:15
Hráčky domácího týmu tlačí soupeřky v útoku. Hráčky Soběslavy se nevzdávají a gólmanku domácích občas prověří.
27:35
26:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Nikol Němcová, asistoval Denisa Drahokoupilová (7:2).
23:30
Golmanka hostů předvádí excelentní zákrok a drž stav utákní stejný.
21:00
Vstup do 2. třetiny lépe zvládají domácí hráčky.
20:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Ašenbrennerová, asistoval Lucie Baťhová (6:2).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora 28, Florbal Soběslav 4
20:00
19:00
Skóre je sice příznivější pro domácí, ale hráčky Soběslavi se nevzdávají.
14:45
Domácím akce vychází ale hosté se stále nevzdávají.
14:29
14:11
13:56
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná, asistoval Melánie Dubská (4:1).
10:50
Vypadá to že domácím se zápas zatím daří ale soupeřky se nevzdávají.
10:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Natálie Trpišovská, asistoval Nikol Němcová (3:1).
10:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Sabina Labudová, asistoval Sabina Ašenbrennerová (2:1).
08:55
Skvělá individuální akce Trpišovské a ještě hezčí zákrok hostující brankářky.
08:05
Zatím vidíme velmi vyrovnaný florbal.
06:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Melánie Dubská, asistoval Dominika Výborná (1:1).
05:30
Pumelice do horní tyčky a vzápětí druhá. Domácí se nevzdávají.
04:05
Domácí se stále tlačí před branku hostů.
01:55
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Monika Hrnečková (0:1).
01:55
Soběslav šla do vedení z prvního útoku.
01:35
Domáci začali z ostra
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Markéta Svobodová, Veronika Šraierová, Terezie Jireková, Monika Hrnečková, Andrea Dostálová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Sabina Labudová, Lucie Baťhová, Andrea Doležalová