0:1
0:5
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FLORBAL CHODOV 0:13
3. Magdaléna Plášková, 4. Lucie Bohumínská, 8. Kristýna Lechnerová, 9. Marie Havlíčková, 10. Vendula Štolbová, 13. Vendula Štolbová, 14. Kristýna Jirásková, 24. Klára Pabiánová, 36. Klára Pabiánová, 37. Dominika Horáčková, 40. Patricie Suchanová, 40. Dominika Horáčková, 41. Sofie Skalíková; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 37 - Hana Ranochová 2, Eliška Chudá 5; po třetinách: 0:7, 0:1, 0:5;
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny
45:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Procházky: Zvládli jsme dobře první třetinu a od toho se zápas odvíjel, jsem rád, že jsme ho zvládli s přehledem. Soupeři děkujeme za férový, bojovný výkon a přejeme hodně štěstí do sezóny!
45:00
Komentáč trenéra domácích (Vadim Včetula): Jsem rád za ty, co tu byly, že bojovaly. První třetina rozhodla, kdy soupeř zvolil asi extraligové tempo. Nebo tempo, na které nejsme od nikoho zvyklí. Šance byly tu nulu zlomit, ale asi jsme si to nechali na víkend. Snad se všichni uzdraví, to je teď nejhlavnější. I soupeře golmanka...dával jsem ti vždy hlas :-). Díky holky.
45:00
43:12
Havlíčková vyjíždí za branou a hledá spoluhráčky před bránou domácích
41:00
Pechánková nadhazuje míček o mantinel
40:44
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Sofie Skalíková bez asistence (0:13).
39:47
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Vendula Štolbová (0:12).
39:36
Štolbová kombinuje mezi domácími hráčkami
39:03
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Kristýna Jirásková (0:11).
38:49
Kundertová vyběhla sama na bránu jenže už tam na ní čekala Suchanová
36:48
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Markéta Prontekerová (0:10).
35:55
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Kristýna Jirásková (0:9).
23:11
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Patricie Suchanová (0:8).
21:02
Arazimová udržuje míček za bránou
20:13
Weissová vypichuje míček protihráčce a přihrává hned Bartchové a ta si nabíhá k bráně aby weissové vratila přihrávku na dorážku
13:35
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková, asistoval Magdaléna Plášková (0:7).
13:12
Nepříjemny střed s Bartschovou a Pabiánovou na středu
12:48
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Eliška Chudá (0:6).
12:22
Pabianová dopklepává míček na švátorovou ale ta jí nedá šanci
11:20
Švátorová blokuje střelu chodova
09:36
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Kristýna Lechnerová (0:5).
09:33
Pechánková rozehrává s Arazimovou na středu a přihrávka hned leti k Střihavkové
08:19
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Sofie Skalíková (0:4).
07:09
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Vendula Štolbová (0:3).
06:17
Protenkerová se probojovává obranou Litvínova a dostává se ke střele, ale ta byla zblokována protihráčkou
04:24
Jirásková hledá uprostřed obrany Litvínova Váchovou na přihrávku
03:05
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Bohumínská, asistoval Markéta Prontekerová (0:2).
02:05
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková bez asistence (0:1).
01:36
Rumlová na hostující straně se dere před bránu
00:01
úvodní buly vyhrál hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Dominika Horáčková, Ivana Vachovcová, Karolína Suchá, Marie Havlíčková, Kristýna Lechnerová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Denisa Pechánková, Natálie Panochová, Jana Arazimová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková