3:1
4:0
- : -

Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 9:2
3. Erik Šochman, 10. Adam Feber, 24. Matěj Černý, 27. Kamil Peřka, 38. Marián Kloza, 51. Jakub Vilím, 51. Adam Feber, 54. Dominik Mrowiec, 60. Dominik Mrowiec - 11. Václav Jurdzin, 28. Lukáš Toman; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Michal Kolář 17 - Roman Fučík 12, Tomáš Petr 14; po třetinách: 2:1, 3:1, 4:0;
60:00
Střely ve 3. části: 15:6
60:00
59:54
Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #16 Tomáš Vlach (9:2).
59:29
I přes skvělý výkon Petra v tomto oslabení se nakonec prosazuje Mrowiec.
58:38
Torpedo dohraje dnešní utkání v klidu. Dojít může pouze ke kosmetické úpravě výsledku.
58:14
Vyloučen hráč #17 Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
57:37
Šochman se dopustil útočného faulu. Letka rozehraje na vlastní polovině.
56:54
Feber backhandovým pokusem minul bránu.
56:28
Holeš v soubouji s nejvyšším hráčem Letky nakonec nevybojoval míček pro svůj tým.
55:17
Torpedu stačí míček nahodit na druhou stranu, aby se dostali před Petra. Obranná fáze Letce dnes moc nefunguje.
54:54
Feber v samostatném úniku nedokázal lobnout Petra. Ten teď fantasticky podržel svůj tým.
54:32
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #79 Martin Lipovčan.
54:32
Prvně vyloučení, pak na popud výkřiku hráčů Letky rozhodčí přehodnotil své rozhodnutí a pojede se nájezd.
54:01
Řezáč se pokouší dostat do předbrankového prostoru na vlastni polovině, zatím je zaklíněn za bránou.
53:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec bez asistence (8:2).
53:22
Obrovský námaz vytvořil Mrowiecovi šanci, která se prostě proměnuje.
51:51
Řezáč vyslal střelu nad. Petr v obklopení střel, obrana mu vůbec nepomáhá.
50:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (7:2).
50:43
Feber přesný! Teď máme jistotu, že Petr nemá v rozích brány žádnou pavučinu.
50:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (6:2).
50:15
Tomáš Petr neměl nárok. Kučera našel Vilíma, který jej propálil.
49:28
Torpedo dostává Letku do velkého tlaku, i přesto že ztratí míček, okamžitě jej velkým tlakem získá nazpět. Tempo nemá tendenci klesat.
47:50
Tomáš Petr má teď mnohem víc práce, než v minulé třetině. Zatím Letku drží.
46:41
Obrana Letky je pod velkým tlakem a nestíhá tempo Torpeda.
45:52
Dnešnímu utkání přihlíží 180 jedinečných diváků. Děkujeme, bez vás by to nešlo.
44:13
Jurdzin vytlačil nedovoleně Černého za mantinel.
43:49
Daniel Filip se postará o rozehrávku z rohu na polovině Torpeda.
42:38
Torpedo obměnilo pár hráčů. Do hry nakoukl Vít Dočkal, již zmiňovaný Pik a Ošťádal.
41:17
Do zajimavého souboje se teď dostal Pik s Filipem. Totiž Filip Pika zalehl.
40:05
Buly je činnost, ve které evidentně Letka dnes kraluje.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:6
40:00
39:01
Poslední minuta druhé třetiny už nejspíš bude v duchu neobdržet gól.
37:38
Torpedo na koni. Letka si musí každý centimetr palubovky vybojovat.
37:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #25 Jakub Vilím (5:2).
37:35
Kloza šikovně sklepl míček mezi nohy Petra, který si zatím moc nezachytal.
36:37
V posledních 20 vteřinách došlo k několika soubojům na velmi malém prostoru o hodně hráčích. Rozhodčí nakonec pískl Letce faul a Torpedo může rozehrát.
35:43
Kučera se pokusil bezprostředně po obdržení přihrávky zakončit. Střelu od mantinelu však nevměstnal do brány.
35:33
Hra se přelévá ze strany na stranu, nedošlo zde k žádnému ohrožení brány.
34:10
Peřka se dokázal dostat z obklopení dvou hráčů.
33:35
Šulc všechny jeho střely vyslal do bloku.
32:34
Kloza se snaží vybruslit z rohu a najít jednoho ze čtyř svých spoluhráčů.
31:27
Letka se již radovala, radost překazil rozhodčí, který rázně vysvětlil, že branka vstřelena nebyla.
29:36
Vyloučen hráč #21 Erik Šochman družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení.
29:36
Šochman neseřídil mířidla a střelu vyslal do ochranné sítě.
29:36
Šochman si zahrál na Jana Železného a zahodil soupeřovu hůl.
29:16
Torpedo ztratilo míček, z rohu bude rozehrávat Letka.
28:39
Vyloučen hráč #38 Šimon Toška družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
28:01
Vlach vytvořil opět brejk pro Letku, ta neproměnila.
27:23
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #79 Martin Lipovčan (4:2).
27:23
Kolář na tuto střelu neměl nárok, absolutně nic neviděl. Toman prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
26:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #24 Matěj Černý (4:1).
26:36
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Tomáš Petr družstva FBC Letka Toman Finance Group
26:36
Černý teď ukázal skvělý přehled o hře, našel Peřku a ten backhandem podsekl míček přes Fučíka.
25:40
Letka obléhá polovinu Torpeda, fantastický Šochman zachytil několik pokusů.
25:03
Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
25:03
Letka si opět zahraje přesilovou hru.
24:49
Kolář zatím moc práce nemá, dnes to pro něj bude spíše psychologická hra.
23:04
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:1).
23:04
Budiž Vlachovi odpuštěno. Chytře vytvořil možnost Černému, který se zatím v dnešním utkání hledal.
22:27
Vlach napálil prvního hráče a zavařil Torpedu.
21:11
Torpedo na míčku, v poklidu rozehrávají na vlastní polovině.
20:01
Úvodní buly do druhé třetiny nyní pro Letku. Ta si míček střeží.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
19:01
Kolář fantastický. I přes to, že na něj moc střel nešlo, tak nyní dokázal svůj tým podržet.
18:53
Utkání zatím vlažné a především na jednu stranu.
17:00
Torpedo teď mělo několik šancí pro skórování. Největší šance byla krosová přihrávka do prázdné brány.
16:19
I přes ztrátu míčku se Torpedo dokázalo opět dostat na polovinu soupeře a zamknout jej.
15:52
Po pár vteřinách si připisuje Fučík dva skvělé zákroky.
15:24
Vyloučen hráč #21 Radim Kahánek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
15:24
Torpedo si vyzkouší přesilovou hru.
14:17
Černý dnes v několika možnostech, zatím se hledá.
13:40
Fučíkovi příliš střely z dálky nechutnají. Jeden pokus nelapil, druhý málem taktéž ne.
12:24
Mrowiec vycouval Kahánka a obral ho o míček.
11:33
Černý trefil nic netušícího Fučíka do helmy. Zákrok z kategorie "no look".
10:48
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Václav Jurdzin, asistoval #36 Jiří Šincl (2:1).
10:48
Rychlá rozehrávka za bránou, Jurdzin chytře se procpal ihned na přední tyč a překonal Koláře.
10:27
Torpedo dokázalo několikrát během minuty uniknout ve vlastním oslabení do brejku. Střela se však ani jednou nevlezla mezi tři tyče.
09:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber bez asistence (2:0).
09:12
Feber dokázal uprknout a v situaci 1na0 překonal Fučíka.
08:51
Šulc nyní bojovně získal míček. Letka do přesilovky nevstoupila dobře.
08:45
Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
07:14
Torpedo se snaží využívat především volného prostoru uprostřed hřiště, kde se nachází Černý nebo Vilím.
06:35
Hra se především orientuje na straně Letky.
05:12
Ale pozor, před bránou Koláře byl úplně volný Mahla, který nepřekonal domácího brankáře.
04:15
Torpedo stále kontroluje hru. Na hřišti se nic výraznějšího neděje.
03:01
Dnešní utkání je za doprovodu skvělého publika.
02:08
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #73 Kamil Peřka (1:0).
02:08
Kuriózní gól otevírá skóre. Fučík se z této minely bude ještě oklepávat.
01:27
Zatím Letka ze hry moc nemá, většinu času je na míčku tým domácích.
00:45
Martin Kutáček nedokázal zkrotit nahrávku Matěje Černého.
00:01
Úvodní buly vyšlo lépe pro Torpedo Havířov. Matěj Černý ihned otevřel statistické okénko střelou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Děček, Tomáš Zach, Lukáš Toman, Martin Lipovčan, Martin Krupa
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Kamil Peřka, Erik Šochman, Tomáš Vlach, Martin Kutáček, Matěj Černý
00:00
Vítáme Vás na online přenosu 26. kola 1.Ligy mužů. Dnes se na hale Slavie utká domácí tým Torpedo Havířov proti hostům FBC Letka Toman Finance Group.