0:2
2:0
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - TEXAS LONGHORNS 3:4
17. Eliška Matějková, 50. Eliška Matějková, 52. Lucie Kalinová - 6. Natalie Vesecká, 7. Anna Jílková, 22. Petra Budská, 26. Kateřina Vránová; rozhodčí: Michal Lipinský - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Vendula Lisá 22 - Štěpánka Neumanová 20; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:0;
60:00
59:59
Tak to na úvod soutěže nedopadlo. První minuty byly ve znamení lepší hry Zeber, ale po inkasování se hra strašeckých hráček rozhodila a 30 minut to byla spíše křeč a boj. Závěrečná třetina nabídla ale mnohem aktivnější a oku diváka líbivější hru a je příslibem do dalších utkání.
59:59
Vyjádření trenéra NS: "Po roční pauze oba týmy předvedly kvalitní výkon. Bohužel je vidět, že tým hostí více pracoval na střelbě. Jsem rád, že moje svěřenkyně byly dobře fyzicky připravené na úkor střelby. Děkuji soupeři a Ondrovi Míkovi."
59:59
Vyjádření trenéra Texasu: "Zbytečné nervy ve třetí třetině. Hráli jsme zbytečně bez sebevědomí. Naštěstí máme tři body, pro které jsme si přijeli. Díky všem za utkání."
56:43
Texas nám teď několikrát zahrozil, ale odpověděli jsme vypíchnutím míčku a defacto samostatným únikem, který ale Neumannová zlikvidovala.
54:24
Všichni tři přihlížející diváci si teď mohli oddechnout po břevnu, které zacinkalo za naší Vendy. Naštěstí to brankou neskončilo a jsme stále na kontakt s mankem jednoho gólu.
52:36
Strašecí je polité živou vodou, do soubojů chodí aktivně, míčky v situacích fifty-fifty také získáváme. Zápas graduje.
51:32
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Kalinová, asistoval Zuzana Tučková (3:4).
49:55
Matějková ze standardní situace snižuje na 2:4. Zebry tím pádem využívají přesilovku a mají v letošní 100%ní úspěšnost. A to je pěkná statistika.
49:54
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Klára Šarochová (2:4).
48:56
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
48:56
Kleinerová byla v šanci mírně naražena, přitom zřejmě špatně došlápla a přerušila se hra. Zebry berou tajm.
48:00
Timeout TEXAS LONGHORNS
48:00
Vyloučen hráč Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:43
V posledních minutách je to z pohledu Strašecí konečně ten florbal, který jsme v utkání očekávali. Střela střídá střelu, ale mají jeden nedostatek. Skoro všechny jdou vedle zařízení.
42:50
Kalinová jen kousek od vstřelením branky. Zebry mají skvělý vstup do začátku poslední části.
40:50
Úvodní buly jsme prohráli, ale víceméně okamžitě se Zebry nastěhovaly do pásma Texasu a tlačily na jeho obranu. Také jsme si mohli všimnout změnách v sestavě, kdy se některé hráčky posunuly z obrany do útoku a opačně. Snad tento Jánského tah nakopne tým k obratu.
40:00
40:00
39:59
Střelba ve druhé třetině: NS - 7 Texas - 9
39:05
Minutu před koncem jsme čelili několika nahozeným míčkům a nýsledným dorážkám. Vendy začapala.
37:22
A znovu souboj Matějková - Neumannová a znovu gólmanka hostí reflexivním zákrokem kryje
36:36
Matějková teď hekzkým projektilem provětrala Neumannovou
35:03
Čtyři střely z hokejek Zeber, ale ani jedna se nedostala až na gólmanku. Ale tlačíme, tak snad se něco ujme.
32:07
Vesecká po souboji na středu hřiště  nejprve ležela, pak klečela a pak kroutila hlavou nad tím, že toto snad není možné. Pravda je, že ani my jsme si ničeho proti pravidlům nevšimli a hra tak dále plyne.
30:48
A tím impulsem teď možná byly dvě akce Sipošové, při nichž se golmanka hostí musela mít na pozoru. Skore se ale stále nemění
30:00
Zvuk zvonů kostela sousedícího s halou trochu vypovídá o současném stavu hry NS. Není to ještě umíráček, ale bude to chtít nějaký impuls, abychom byli ve hře tím týmem, který bude tahat za delší konec.
26:15
Šarochová pálí z první homerun, následně v situaci 2 na 1 Matějková těsně vedle. Tohle by mohlo Zebry mrzet. Snad se jim nějaká střela brzy ujme
25:43
Vránová si u mantinelu poradila se Skořepovou, navedla míček na střed a nekompromisně vyčistila šibenici od pavouků.
25:42
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Anna Jílková (1:4).
23:30
Prvně ohrozila branku Texasu Šarochová, za pár vteřin i Tučková. NS v tlaku a jen um brankářky hostí vedoou k tomu, že se skore nemění
21:51
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petra Budská, asistoval Andrea Černá (1:3).
21:28
Bulvová z halfvoleje pálila jen pár centimetrů vedle. Zebry jedéém
20:56
Texas opět zahrozil nepříjemnou střelou
20:01
I ve druhé třetině vítězíme v úvodním vhazování. Šarochová je prostě přebornice.
20:00
20:00
19:59
Střelecké pokusy v první třetině: NS - 7, Texas - 10
19:15
Kalinová ve sprinterském souboji dovezla míček do střelecké pozice, během pár vteřin mohl ale udeřit z rychlého protiútoku Texas. Lisá Strašecí drží.
16:29
Matějková vypíchla míček na naší polovině, dotáhla do pásma, ale první pokus byl nepřesný. V následném souboji v rohu vypíchla Kalinová soupeřce míček a našla před brankou volnou právě Matějkovou, která skákavý míček usměrnila do branky.
16:28
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Lucie Kalinová (1:2).
15:04
Hra je teď od obou týmů spíše ubojovaná, souhra těžkopádnější. Během posledních minut jsou opticky lepší Zebry.
12:40
Pěkná střela Bulvové od mantinelu, Neumanová musela zasahovat.
11:10
Strašecí teď párkrát postrašilo obranu soupeřek, ale střely se zatím přes bloky nedostávají až k brankářce
08:50
Zebry mají najednou ke každému míčku dále, prohrávají osobní souboje a Texas z toho těží v podobě dorážek a držení míčku.
06:30
Texas po zisku míčku tlačil na naši obranu tolik, že je z toho skore 0:2. I po rozehrání buly jsou Zebry stále opařené a v obraně nedůsledné.
06:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Anna Jílková, asistoval Kateřina Vránová (0:2).
05:18
Dlouhý výhoz prošel přes celou naši obranu a Vesecká bekhendově zakončila těsně nad nohu Lisé
05:17
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Štěpánka Neumanová (0:1).
04:16
Budská taženou střelou těsně nad. Teď byl Texas v tlaku. Zebry začínají opět kontrolovat míček.
01:30
Situaci 2 na 1 vyřešila Bulvová střelou těsně vedle. Zebry zatím o něco aktivnější.
00:02
Úvodní buly utkání vyhrává zebra Šarochová.
00:01
Dnešním utkáním zahajují Zebry svoji druhou sezonu v 1. lize žen. Kádr Zeber prošel během koronavirové výluky relativně velkými změnami a do letošní sezony tak vstupuje značně omlazen o loňské juniorky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Veronika Trenklerová, Eliška Škvorová, Jana Pavlicová, Aneta Špičáková, Veronika Raková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Veronika Petrová, Zuzana Tučková, Eliška Matějková, Nina Schumannová, Klára Šarochová