2:2
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Torpedo Havířov 2:2
27. Patricie Naswetterová, 32. Viktorie Hoferková - 34. Niki Kalábová, 36. Marie Vandasová; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 3 + Viktorie Hoferková OS:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nikola Perutková ? - Lucie Waloszková ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:2;
36:00
35:34
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Marie Vandasová, asistoval Natali Kalábová (2:2).
34:27
Timeout FBC Přerov
33:33
Timeout Torpedo Havířov
33:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Niki Kalábová, asistoval Natali Kalábová (2:1).
31:50
Vyloučen hráč Viktorie Hoferková družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:50
Vyloučen hráč Viktorie Hoferková družstva FBC Přerov - osobní trest.
31:50
Vyloučen hráč Viktorie Hoferková družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:37
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Viktorie Hoferková, asistoval Lucie Ryšánková (2:0).
26:30
Konečne jsme se dočkali! Přerov otevírá skóre šťastným gólem k tyči.
26:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Patricie Naswetterová, asistoval Lucie Ryšánková (1:0).
24:00
24:00
22:00
Zatím bezgólový zápas, šance na obou stranách.
17:01
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Nela Kopáčková, Kateřina Macourková, Marie Vandasová, Niki Kalábová, Natali Kalábová