0:3
0:3
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 1:9
2. Richard Plandor - 8. Vítězslav Križ, 13. Vítězslav Križ, 14. Ondřej Monsport, 25. Vítězslav Križ, 27. Ondřej Holaň, 30. Jan David, 36. Lukáš Michna, 37. Ondřej Monsport, 42. Jan Monsport; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Vašenda ? - Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:3;
45:00
41:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Jan Monsport bez asistence (1:9).
36:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport bez asistence (1:8).
35:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna bez asistence (1:7).
34:56
Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #18 Ondřej Monsport (1:6).
26:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň bez asistence (1:5).
24:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Križ, asistoval #8 Robert Socha (1:4).
15:00
15:00
13:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #6 Jan David (1:3).
12:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Križ, asistoval #15 Ondřej Holaň (1:2).
08:32
Vyloučen hráč #16 Ondřej Pluta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
07:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Križ bez asistence (1:1).
01:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #67 Jiří Kloss (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lukáš Mikušek; hráči v poli: Robert Socha, Ondřej Holaň, Tomáš Kusz, Jakub Küffer, Jan Polášek