1:1
- : -
Česko WU19

Švédsko WU19 - Česko WU19 3:4
2. Maja Ekström, 13. Nora Parkle, 45. Maja Viström - 24. Lucie Řezáčová, 25. Eliška Chudá, 34. Michaela Kubečková, 54. Lucie Želízková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 300; zásahy brankářů: Stina Callerfjord 10 - Viktorie Karasová 19; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:1;
60:00
59:55
Švédsku se nedaří najít možnost ke střele, toto už vypadá pro české barvy velice nadějně!
59:42
Česko dostává míček přes půlicí čáru.
59:38
Timeout Švédsko WU19
59:22
Bačová se rve o míček v rohu, nicméně Švédky jsou slibně rozmístěné kolem branky Karasové a čekají, kdy budou moct vystřelit.
59:02
Utkání dospělo ke svojí poslední minutě. Jak dramatická zápletka dopadne?
58:33
Rána z pravé strany naráží do švédského chumlu těl.
57:55
Defenziva Švédska zatím odolává při hře ve čtyřech. Česko si organizuje další průchod od vlastního brankoviště.
57:04
Vyloučen hráč Lovisa Åström družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:45
Tvrdý hit schytala vedle svojí branky Kopecká, jež se ovšem rychle zvedá a přebírá míček.
55:40
Švédsko si prostřídává s míčkem na svých holích. Mezitím probíhá kombinace.
54:50
České florbalistky vstupují do poslední pětiminutovky s nejtěsnějším náskokem. Nyní se hraje na jejich půlce.
53:34
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Želízková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (3:4).
52:33
Rozběhnutá Ekströmová míří jen do náruče Karasové, jež neměla sebemenší problém se zákrokem.
51:57
Dlouho si rovnala míček ke střele zprava Johanssonová. Nic jí to ale nebylo platné, jelikož branku minula.
51:18
Kopecká mohla jít poměrně dlouho úplně sama dopředu, pak ovšem narazila na pozornou obránkyni a šance končí.
50:46
Havlíčková pokryla míček a pro jistotu se s ním vrátila do obrany.
50:05
Seveřanky se ze všech sil chtějí probít do prostoru, zatím jim to však není umožněno.
47:07
Trojánková vybojoval zpět už ztracený míček a Švédky se musí držet v obranném postavení.
46:36
Nyní se odhodlaly Češky k postupu přes středovou čáru, jenže dlouho vepředu nepobyly.
45:36
Fantastická Karasová vytáhla míček nad břevno! Thottová utekla všem českým hráčkám a stála už před ní pouze gólmanka, která ale natáhla ruku a vytěsnila ránu dlaní.
44:19
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Maja Viström z trestného střílení (3:3).
44:19
Sama proti Karasové postupovala De Gysserová, která však byla zastavena nedovoleně a ještě povalila branku. Pojede se trestné střílení.
43:50
Jistotu na míčku získala Ekenlindeová a po levém křídle došla až do blízkosti českého brankoviště. Z hrazení ji ale protihráčky eliminovaly.
42:40
Johanssonová byla dobře rozběhnutá a čekala na přihrávku do brankoviště, ale Karasová dokázala zasáhnout!
42:10
Ke střele z dálky se chystala Staňková, nicméně míček ji při zpracování odskočil.
40:13
Míček je u holí švédských obránkyň, které zkouší překombinovat Češky na útočné půlce.
40:00
40:00
39:56
Poslední sekundy druhét řetiny stráví Keprtová s míčkem za vlastní brankou.
39:16
Ani s blížícím se koncem dějství české reprezentantky nepolevují a zvládají držet krok se svými rivalkami.
35:33
Balónek opouští hrací plochu a nabízí se rozehrávka pro Švédsko. Po ní se rozjíždí série nahrávek.
35:05
Bačová uchránila tělem míček před pressující formací Švédek.
34:30
Domácí tým poprvé v utkání ztrácí, když Česko vstřelilo tři branky za sebou. Nyní ale řeší nápor poblíž Karasové.
33:33
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Kateřina Seemannová (2:3).
31:53
Češky mohou litovat, že nevyužili početní převahy k obratu skóre. Soupeřky se ubránily a udržely míček daleko od svojí branky.
29:31
Vyloučen hráč Vilma De Gysser družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:11
České juniorky momentálně hrají se Švédskem vyrovnanou partii a střídají se v příležitostech.
25:02
Stačila necelá minuta, aby se Češky vrátily naplno do hry! Přišly dva slepené góly a opět platí remízový stav.
24:19
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Chudá, asistoval Markéta Lenfeldová (2:2).
23:28
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Řezáčová bez asistence (2:1).
22:26
Lechnerová odhadla záměr soupeřek a bere míček do své moci.
21:57
Aktuálně se role vyměňují a Švédsko opět chce být aktivnějším družstvem.
21:30
Češky už mají za sebou oslabení a opět se snaží zahrozit v plné síle. Teď mířila jen těsně vedle Kubečková.
20:00
20:00
19:47
Ekströmová pouze přihrává. Zdá se, že Karasová protentokrát nebude muset zasahovat.
19:16
Seveřanky se snaží roztáhnout hru více do šířky, aby se jim nabídl lepší prostor ke střelbě.
18:55
Dobré bloky provází oslabení českých juniorek. Švédky se zatím snaží marně.
18:09
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Česko WU19 na 2 minuty za blokování hokejky.
17:55
Kovaříková vystihla přihrávku a chystala míček Chudé, nicméně ta si nevytvořila kýženou příležitost.
16:46
Nepřesnost ve švédském postupu mohla znamenat šanci pro Česko! Útočnice přečetly rozehrávku, ale už si nepředaly balónek do palebné pozice.
16:37
Obránkyně domácího výběru na nic nečekají a sérií přihrávek chtějí jít dopředu.
15:56
Do rohu přispěchala Lechnerová a odradila švédskou formaci od útočné snahy.
15:22
Přichází ztráta v útočném postavení a Česko se musí opět věnovat činnosti v defenzivě.
14:55
Bačová uniká před napadajícími soupeřkami a daří se přesusnout hru k půlicí čáře.
14:20
De Gysserová vrací míček za sebe, aby umožnila novou variantu kombinace. Česko zůstává na vlastní polovině.
13:42
Karasová si připisuje další důležitý zákrok, když se zmocnila volného míčku v brankovišti.
12:15
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Nora Parkle, asistoval Vilma De Gysser (2:0).
11:06
Pouze do bloku míří švédský pokus. Následně se k odraženému balónku přihrnula Karasová.
10:40
Trojánková se protáhla mezi dvěma soupeřkami, jenže míček nechala za sebou a akce nepokračuje.
09:57
Švédky si daly pozor na český průnik podél pravého mantinelu. Přesto se jim ale nedaří získat míček pod kontrolu.
01:04
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Maja Ekström, asistoval Philippa Blom (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Kateřina Vachudová, Kateřina Kovaříková, Eliška Chudá, Eliška Trojánková
00:00
Line-up domácích Švédsko WU19: brankář: Stina Callerfjord; hráči v poli: Hanna Othberg, Carolina Myrvoll, Maja Viström, Moa Johansson, Lovisa Åström