3:1
6:2
- : -

FbC Hradec Králové - FBC Slavia Praha 12:5
4. Lukáš Ranný, 6. Mikuláš Ryba, 12. Tomáš Pokorný, 25. Lukáš Kašpar, 29. Lukáš Kašpar, 38. Lukáš Kašpar, 45. David Stružinský, 47. David Štaier, 48. Radim Bleha, 57. David Štaier, 57. Lukáš Ranný, 59. David Štaier - 16. Vojtěch Šafář, 20. David Laho, 30. Antonín Štička, 42. Vojtěch Šafář, 58. David Laho; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2 + Martin Fojtík OS + Dominik Beran OS; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: David Šimeček 35 - Miroslav Mynář 43; po třetinách: 3:2, 3:1, 6:2;
60:00
59:59
S předvedeným výkonem jsme spokojeni. Týmovým a takticky vyspělým výkonem jsme si dokráčeli pro zasloužené vítězství. Soupeři děkujeme za utkání a těšíe se na další pohárové kolo.
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnes byl soupeř připravenější a zaslouženě zvítězil. My jsme se nepřiliš dobře popasovali s presinkem a nakupili příliš mnoho laciných ztrát, které domácí trestali. Děkujeme za zápas a přejeme mnoho štěstí v dalším kole i v následujících ligových kláních.
58:53
Svůj první hattrick dal David Štaier
58:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier, asistoval David Stružinský (12:5).
58:33
Vyloučen hráč Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
58:33
Vyloučen hráč Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha - osobní trest.
57:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Jakub Procházka (11:5).
56:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Tomáš Pokorný (11:4).
56:52
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
56:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier bez asistence (10:4).
51:42
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
49:50
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha - osobní trest.
49:50
Vyloučen hráč Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
47:50
Timeout FBC Slavia Praha
47:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Bleha, asistoval Tomáš Pokorný (9:4).
47:50
Svůj premierový gol za A-tým vstřelil Radim Bleha, další peníz do banku
46:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier, asistoval Michal Kunart (8:4).
46:55
Svůj premierový gol v A-týmu vstřelil David Štaier
44:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Dominik Schlappl (7:4).
41:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (6:4).
37:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval David Krása (6:3).
37:36
Lukáš Kašpar dal právě hattrick, to bude mít za draho
29:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Antonín Štička, asistoval Vojtěch Šafář (5:3).
28:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Ondřej Erbs (5:2).
24:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar bez asistence (4:2).
19:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Vojtěch Šafář (3:2).
15:09
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Jakub Procházka (3:1).
11:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný bez asistence (3:0).
05:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Tomáš Pokorný (2:0).
03:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Patrik Strejcius (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Miroslav Mynář; hráči v poli: David Laho, Lukáš Chramosil, Jakub Kamberský, Martin Fojtík, Dominik Beran