2:3
0:2
- : -

FBC Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:7
33. Ondřej Kopič, 38. Jakub Horák - 10. Jan Zoufalý, 12. Tomáš Červinka, 30. Tomáš Červinka, 32. Marek Korych, 40. Ondřej Pužman, 45. Ondřej Pužman, 57. Ondřej Pužman; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Daniel Jukl 32 - Dominik Hanuš 20; po třetinách: 0:2, 2:3, 0:2;
65:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Jedníé, co mohu našemu týmu vytknout je to, že nedáváme góly. Proti Chomutovu v některých věcech velké zlepšení, takže je vidět, že jsme na dobré cestě a  věřím, že se budeme dále zlepšovat. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za podporu.“
65:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Martina Šáchy: „Dnes jsme chtěli odehrát zápas, ve kterém budeme mít kvalitní obranu a dobrou hrou na míčku budeme kontrolovat hru. Myslím, že se nám to celkem dařilo a kluci za tento zápas zaslouží pochvalu. Díky soupeři za férové utkání.“
60:00
Střely po třetí třetině: 6 - 7.
60:00
58:24
Hlavní pořadatel si připisuje první zákrok utkání, zastavil nebezpečně letící balonek.
56:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman bez asistence (2:7).
56:10
Domácí po timeoutu začínají v šesti v poli.
56:09
Timeout FBC Česká Lípa
54:04
Balonek končí za mantinelem a rozehrávat budou hosté.
51:27
Zápas se začíná mírně vyostřovat, domácí se ženou za dalším gólem.
49:43
Daniel Jukl teď předvedl skvělý zákrok proti samostatně unikajícímu Feiglovi!
49:11
Kopič se snažil projít do dvojice boleslavských útočníků, Horák musel uklidňovat situaci.
47:28
Osamocená čtveřice hráčů zůstala teď před Juklem, všichni domácí se odebrali střídat.
44:49
Hosté odskakují již na rozdíl čtyř branek, tentokrát zásluhou Pužmana.
44:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Tomáš Červinka (2:6).
43:32
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
42:28
Stárek teď k balonu přišel úplnou náhodou.
41:58
Kopičova střela zblokovaná obranou.
40:01
Třetí třetina začíná volným úderem domácích, Červinka se provinil špatným postavením na buly.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 10 - 12.
40:00
39:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jan Zoufalý (2:5).
39:01
Do poslední minuty vstupují hosté kombinací od půlky.
37:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Horák, asistoval Antonín Stárek (2:4).
37:01
Domácí si zahrají svou první přesilovku.
36:57
Vyloučen hráč Radim Zeman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
36:08
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
33:28
Na čtvrtou branku hostí dobře zareagovala první domácí pětka, když Pekárek vyslal Kopiče do útoku a domácí kapitán z levého křídla mířil přesně!
32:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Ladislav Pekárek (1:4).
31:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jan Zoufalý (0:4).
31:24
Vorel si nejprve dobře pokryl balonek, pak už byl Pekárek úspěšnější.
30:47
Kopičova střela z půlky hřiště nebyla dobře zacílená.
29:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Jan Zoufalý (0:3).
28:32
Hanušovi vypadla střela z rukou, Pekárek doráží neúspěšně.
24:50
Mladá Boleslav se teď s velkou vervou pouští do útoku a domácí obrana bude mít plné ruce práce.
22:00
Náročné oslabení přezili domácí bez újmy a už hrají opět v plném počtu.
21:24
Domácí hrají ve čtyřech.
20:01
Domácí začnou druhou třetinu ve třech hráčích v poli, tým se provinil pozdním nastoupením do třetiny.
20:00
Vyloučen hráč Ondřej Hudík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 6 - 20.
20:00
19:24
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
19:24
Kopič se pouští do souboje podobným způsobem, jako předtím Pešír a od rozhodčích inkasuje 2 minuty.
16:03
Pekárek přihrává Stárkovi, Hanuš proti němu podruhé úspěšný.
15:40
Pešír si na půlce počkal na Seiberta, rozhodčí jej důrazně upozorňují, aby se podobných pokusů už zdržel.
14:38
Stárek teď úplně sám před Hanušem, gólman hostí předvedl perfektní zákrok helmou.
13:53
Moravík před střídačkou hostí chybuje a ztrácí balonek.
11:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Ondřej Pužman (0:2).
11:29
Červinka se objevil na pravém křídle a po přihrávce Pužmana v početní výhodě zvyšuje na 0:2.
10:46
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
10:46
Petrák se ohnal hokejkou a ve slibné pozici přerušil kombinaci hostí.
09:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Ondřej Pužman (0:1).
09:02
Pužman našel neobsazeného Zoufalého před bránou a ten z dobré pozice neměl problém zakončit.
07:48
Brodský si v souboji s Kudrnou počínal nedovoleně.
07:04
Seibert si pohlídal volného Stárka před bránou.
06:11
Červinka teď tvrdý souboj Petříčkovi oplácí.
03:32
Domácí by rádi do útoku, ale Mladá Boleslav je drží zkrátka a technicky je zatím lepším týmem.
03:11
Brodský dobře našel unikajícího Stárka, ten ale raději zasekává a volí návrat.
02:25
Petříček po tvrdém souboji získává pro domácí balon.
01:13
Kopičův pokus o průnik zastavuje Plášil.
00:04
Do útoku se sice po úvodním hvizdu dostali domácí, boleslavští ale záhy získávají balon na své polovině hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Štěpán Hendrych, Tomáš Červinka, Ondřej Pužman, Marek Korych, Jan Zoufalý
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Antonín Stárek, Ladislav Pekárek, Ondřej Kopič, Oliver Brodský, Zdeněk Petrák
00:00
Krásné nedělní odpoledne z českolipské sportovní haly! Na hrací ploše se připravují junioři na svůj první domácí zápas sezony, ve kterém se postaví proti týmu Mladé Boleslavi.