3:4
1:0
FBK Jičín

FBC Draci Říčany - FBK Jičín 8:7p
3. Marek Honzák, 16. Jakub Tabášek, 27. Jakub Blažek, 34. Jakub Tabášek, 42. Tomáš Zicha, 53. Vojtěch Honzák, 59. Matyáš Pros, 64. Jakub Vykouk - 19. Tomáš Ouhrabka, 25. Tomáš Valkoun, 34. Tomáš Ouhrabka, 41. Ondřej Kabelka, 44. Jan Štál, 52. Petr Dlouhý, 55. Ondřej Kabelka; rozhodčí: Petr Michálek - Jan Šubrt; vyloučení: 5:6; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: František Lerch 22 - Matěj Kraušner 19; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:4, 1:0;
63:04
63:04
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Daniel Jonáš (8:7).
62:08
Vyloučen hráč Jan Štál družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
58:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Daniel Jonáš (7:7).
58:42
Vyloučen hráč František Novák družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
58:42
Vyloučen hráč Marek Hubaček družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
54:01
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Ondřej Kabelka, asistoval Michal Schreier (6:7).
52:37
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Martin Petrov (6:6).
51:07
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Jan Štál (5:6).
50:55
Vyloučen hráč Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
49:08
Trestné střílení družstva FBK Jičín neproměnil Tomáš Valkoun.
48:01
Vyloučen hráč Petr Dlouhý družstva FBK Jičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:56
Vyloučen hráč Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:57
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Tomáš Valkoun (5:5).
41:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Václav Steinhaizl (5:4).
40:36
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Ondřej Kabelka, asistoval Jan Štál (4:4).
40:00
40:00
37:13
Vyloučen hráč Ondřej Kabelka družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
33:35
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Ondřej Kabelka (4:3).
33:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Tabášek, asistoval Jakub Vykouk (4:2).
31:14
Vyloučen hráč Jan Pech družstva FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek, asistoval Daniel Jonáš (3:2).
24:10
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Michal Schreier (2:2).
23:21
Vyloučen hráč Tomáš Zicha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
18:49
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Marek Hubaček (2:1).
15:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Tabášek z trestného střílení (2:0).
06:26
Vyloučen hráč Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
02:00
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák, asistoval Václav Steinhaizl (1:0).
01:27
Vyloučen hráč Martin Petrov družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Michálek a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Jan Štál, Vojtěch Haken, Tomáš Valkoun, Ondřej Kabelka, Adam Florian
00:00
Line-up domácích FBC Draci: brankář: František Lerch; hráči v poli: Filip Homola, Matyáš Pros, Ondřej Kubeš, Daniel Jonáš, Jaroslav Borl