2:1
2:3
- : -

Torpedo Havířov - IBK Hradec Králové 7:8
2. Kristýna Kupcová, 15. Barbora Kučerová, 17. Lucie Giecková, 37. Marika Marečková, 40. Barbora Kučerová, 51. Lucie Kadlecová, 55. Lucie Kadlecová - 6. Kristýna Gocová, 10. Natálie Žídková, 19. Markéta Dohnalová, 20. Adéla Kozlová, 33. Markéta Dohnalová, 44. Adéla Kozlová, 46. Žaneta Kůželová, 48. Tereza Kautská; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Alexandra Sztefková 12 - Aneta Kašparová 12; po třetinách: 3:4, 2:1, 2:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Torpedo - 7, Hradec Králové - 6
Střely celkem: Torpedo - 19, Hradec Králové - 20
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Kuči: Dnes to byl z naší strany nejlepší zápas sezóny, od toho se musíme odpíchnout a jít dál. Bohužel jsme se opět nevyvarovali zbytečných chyb v obraně, ze kterých si musíme vzít poučení do dalších zápasů. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme sťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Josefa Janečka: Dnes jsme se zápasem protrápili až do konce. Měli jsme udávat tempo zápasu a místo toho jsme se přizpůsobili soupeři a dostávali ho do hry. V útoku nám chyběl pohyb a v obraně důraz. Zítra zapneme na jiný level a budeme mít ze zápasu daleko lepší pocit. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Torpedo si již žádnou šanci na vyrovnání nevytvořilo a Hradec tak odjíždí domů s plným počtem bodů. Viděli jsme krásný zápas se spoustou šancí.
59:46
Hradec drží míček, tohle už nevypada pro domácí dobře.
59:04
Odkrytou branku minula Kozlová, mohla definitivně rozhodnout dnešní zápas.
58:00
Po dlouhé době zákrok Sztefkové.
57:03
Torpedo se v poslední desetiminutovce neskutečně zvedlo a jasně dominuje na hřišti.
56:24
Marečková měla na hokejce vyrovnání, Kašparová udržela míček pod kontrolou.
54:54
Hradec pod velkým tlakem.
54:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Kadlecová, asistoval Barbora Kučerová (7:8).
54:13
Kadlecové se konečne začalo dařit a střelou ze vzduchu davá svou druhou branku, Torpedo se dotahuje na rozdíl jedné branky.
53:16
Sztefková zasahuje po střele Žídkové.
50:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Kadlecová, asistoval Vendula Šimonová (6:8).
50:30
Nakonec to přeci jen vyšlo, Kadlecová se konečně prosazuje a dává Torpedu naději na zdramatizování koncovky.
49:55
Domácí hráčky zamkly Hradec na vlastní polovině, ale žádná pořádná šance z toho není.
48:48
Timeout Torpedo Havířov
48:48
Vyloučen hráč Adéla Kozlová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
48:48
Druhá přesilovka pro domácí, možná poslední šance zvrátit dnešní zápas. Torpedo si vyžádalo týmovou poradu.
47:22
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Kautská, asistoval Adéla Kozlová (5:8).
47:22
Nesmyslná chyba Hruškové, kterou chladnokrevně trestá Kautská. Sztefková neměla šanci.
46:05
Šimonová střílela do poloodkryté brány, ale Kašparová byla proti, dnes chytá výborně.
45:43
Kupcová trefuje konstrukci branky.
45:03
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Žaneta Kůželová, asistoval Lenka Karalová (5:7).
45:03
Další střela do růžku, tentokrát z poloviny hřiště a máme to opět o dvě branky.
43:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Iva Čečotková (5:6).
43:57
Domácím se nepodařilo vyhodit a nechytatelně pod horní tyč posílá Hradec do vedení Kozlová.
42:52
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:52
První přesilovku si zahraje Hradec Králové.
42:01
Neuznaná branka i na straně hostí.
41:17
Kadlecová v další obrovské šanci, mohla dostat Torpedo do vedení, bohužel ji dnes není přáno.
40:01
Na zahajovacím buly třetí třetiny byl tentokrát úspěšnější tým Hradce, v této dovednosti to máme 2:1 pro domácí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Torpedo - 5, Hradec Králové - 5
40:00
39:45
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Barbora Kučerová, asistoval Vendula Šimonová (5:5).
39:45
Kučerová využívá přesilovku a máme srovnáno. Míček se jen tak tak dokutálel za brankovou čáru, ale je tam!
39:15
Zblokovaná střela Nykodýmové. Hradec se nemůže osvobodit.
38:22
Vyloučen hráč Iva Čečotková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
38:22
První vyloučení dnešního utkání, domácí maji šanci na vyrovnaní.
36:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Marika Marečková, asistoval Vendula Šimonová (4:5).
36:07
Rychle rozehraný volný úder uklízí do odkryté branky Marečková, Torpedo se vrací zpět do hry!
34:59
Hra momentálně nemá žádnou úroveň, vidíme více faulů než florbalu.
33:11
Hra je nyní přerušna, kolem hřiště nám popadaly nám mantinely.
32:13
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Anna Miholová (3:5).
32:13
Špatně rozehraný volný úder a z výhodné pozice Torpedo zbytečně inkasuje, poprvé v zápase tady máme rozdíl dvou branek.
29:45
Vyhrocený souboj mezi Kupcovou a Dohnalovou, který málem odnesli i pořadatelé na stolku.
29:13
Hradec se z tlaku domácích oklepal a vyrovnal hru.
28:34
Šimonová zkoušla štěstí backhandem, ale střela byla zblokovaná.
26:39
Torpedo neuznaná branka nerozhodila a snaží se za každou cenu vyrovnat, nyní jsou lepším týmem na hřišti.
25:23
Torpedo vstřelilo vyrovnávací branku, kterou ale rozhodčí neuznává, domácí fanoušci nejsou zrovna nadšení.
24:45
Dnes podruhé šla Kadlecová sama na hostující Kašparovou, ale opět byla úspěšnější brankářka Hradce.
23:28
Poloprázdnou branku netrefila Dohnalová, ta se dnes dostává do hodně příležitostí.
22:55
Tyčka zachránila Sztefkovou po střele Žídkové.
21:14
Na začátku druhé třetiny jsou domácí aktivnějším celkem, ale žádnou velkou šanci jsme neviděli.
20:01
Zahajovácí buly druhé třetiny vyhrálo opět domácí družstvo.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Torpedo - 7, Hradec Králové - 9
20:00
19:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Kristýna Gocová (3:4).
19:24
Několik chyb v obraně Torpeda a Hradec se necelou půl minutu před koncem první třetiny znovu dostává do vedení.
18:53
18:04
Šimonová zastavila nebezpečný protiútok.
16:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Giecková, asistoval Vendula Šimonová (3:2).
16:11
Výborná  dvouminutová pasáž domácího týmu a Torpedo otáčí vývoj zápasu.
14:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Barbora Kučerová, asistoval Lucie Kadlecová (2:2).
14:50
Domácí tlak využívá Bára Kučerová a máme srovnáno.
14:30
Kadlecová šla sama na Kašparovou, ale bohužel neuspěla.
14:14
Z otočky střílela Dohnalová, která hledala horní růžek, ale Sztefková výborně chytá.
13:11
Kadlecová ohrozila hostující golmanku, ale ta se u tyčky nenechala nachytat a v klidu zasahuje.
11:14
Torpedo nyní tahá za kratší konec a nemůže se dostat za vlastní polovinu.
09:05
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Anna Miholová (1:2).
09:05
Hostující hráčka byla zastavena nedovoleným zákrokem a v následném odloženém vyloučení se Hradec dostává do vedení.
07:34
Velký  závar před domácí brankou Torpedo jen tak tak přežilo.
05:32
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Adéla Kozlová (1:1).
05:32
O pár vteřin později již domácí brankářka neměla šanci a máme vyrovnáno.
05:01
Ve velké šanci se ocitla hostující Dohnalová, která se ocitla sama před Sztefkovou, ale ta výborně zasáhla.
03:49
Hra je zatím hodně vyrovnaná, míček se přelévá ze strany na stranu.
01:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Kristýna Kupcová, asistoval Lucie Kadlecová (1:0).
01:51
První branku Torpeda na domácí palubovce v letošní sezóně dává Kristýna Kupcová za asistence Lucie Kadlecové.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Adéla Kozlová, Iva Čečotková, Eliška Benešová, Tereza Kautská, Kristýna Gocová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Alexandra Sztefková; hráči v poli: Eva Sobotová, Tereza Nykodymová, Vendula Šimonová, Marika Marečková, Lucie Giecková