3:3
0:1
1:0

Torpedo Havířov - TJ Jablonné nad Orlicí 6:5p
1. Lucie Kadlecová, 20. Pavla Sopuchová, 24. Tereza Nykodymová, 26. Lucie Giecková, 34. Lucie Kadlecová, 64. Lucie Kadlecová - 10. Marie Gabrisová, 21. Marie Gabrisová, 29. Tereza Štěpánová, 33. Marie Gabrisová, 50. Martina Jurenková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Veronika Jalcsová 23 - Monika Rubešová 38; po třetinách: 2:1, 3:3, 0:1, 1:0;
65:00
Komentař trenéra hostí Dmitrije Bilockijého: Jsem rád, že holky prolomily střeleckjou smůlu, jsme šťastní, že odjíždíme se získaným bodem. Těšíme se na zápas s Havířovem u nás doma.
65:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Kuči: Oproti včerejšku dneska úplně jiný zápas. Bohužel jsme se přizpůsobili hře soupeře. Včerejší zápas nás stál hodně sil a dneska nám již ke konci zápasu docházel dech. Soupeři se ve třetí třetině podařilo vyrovnat a bylo ho plné hřiště, nakonec, ale štěstí stálo při nás. Děkujeme soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
63:05
63:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Kadlecová bez asistence (6:5).
63:05
Kadlecová utekla hostující obraně a po přesném forhendovém blafáku rozhoduje dnešní utkání.
61:51
Šimonové střela zablokována, stejně dopadla i Marečková.
60:18
První pokus si připisuje hostující celek.
58:19
Sopuchová nedokázala přehodit hostující Rubešovou.
57:31
Hra se nám teď trochu uklidnila, žádný tým nechce udělat chybu.
55:39
Domácí hráčky kontrují několika střelami po sobě, žádná z nich si však cestu do branky nenašla.
54:38
Gabrisová se výborně uvolnila, Jalcsová opět pozorná.
53:08
Další střela Štěpánové a znovu tyč!
52:29
Štěpánové pumelice orazítkovala horní tyč!
51:59
Před námi je velice zajímavých posledních 8 minut třetí třetiny.
49:49
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Martina Jurenková, asistoval Sabina Mikysková (5:5).
49:49
Hráčky Jablonného vyrovnávají v oslabení skóre dnešního utkání.
49:30
Nykodomové pokus vyráží Rubešová.
48:10
Timeout Torpedo Havířov
48:10
Vyloučen hráč Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
48:10
V aktivitě je teď zabržďuje vyloučení, domácí si zahrají přesilovku.
47:12
Zdá se, že Jablonné je plné sil a stále se usilovně snaží o vyrovnání.
44:40
Hostující hráčky převzaly iniciativu a jsou teď nebezpečné v každém svém střídání.
42:33
Šimonová v úniku netrefuje branku!
42:19
Dnes skvěle hrající Gabrisová opět zahrozila.
41:15
Kadlecová dostala přihrávku na dlouhou hokejku, její backhand tam mířil jen za branku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině - Domácí: 19, Hosté: 14
40:00
39:47
Kombinace Giecková a Šimonové, Rubešová zasahuje.
38:58
Štěpánová tvrdou střelou trefuje masku domácí gólmanky Jalcsové.
37:11
Hráčky domácích se ubránily a jsou v plném počtu.
35:11
Vyloučen hráč Klaudie Ryšková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
35:11
Z hlediště se ozývá znovu "Jedeme Jabko jedeme". Přiležitost k vyrovnání budou mít hostující hráčky v další přesilové hře.
33:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Kadlecová bez asistence (5:4).
33:46
Hráčky Torpeda šťastnou trefou opět strhávají vedení na svou stranu.
32:29
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová, asistoval Jitka Dostálková (4:4).
32:29
Jablonné bleskově využívá výhodu jedné hráčky v poli, Gabrisová kompletuje hattrick a vyrovnává.
32:17
Vyloučen hráč Vendula Šimonová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
32:17
Šimonová to teď u mantinelu přehnala s důrazem a jde si povinně odpočinout.
30:10
Domácí jsou aktivnější týmem, ale selhávají v koncovce a na výborně chytající Rubešové.
28:49
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Tereza Štěpánová, asistoval Sabina Mikysková (4:3).
28:49
Nyní po trefě Štěpánové vyskakují radostí a ve skóre je opět nejtěsnější rozdíl.
28:14
Na tribuně jdou dnes více slyšet fanoušci Jablonného, kteří svůj tým doprovází na dalekém výjezdu.
27:35
Hra se teď často přelévá a hraje sa nahoru dolů.
25:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Giecková, asistoval Lucie Kadlecová (4:2).
25:15
Giecková tentokráté přesná a Torpedo odskakuje o dvě branky.
24:30
V úniku po levé straně vyzkoušela pozornost hostující gólmanky nejprve Giecková, poté i Šimonová.
23:56
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Tereza Nykodymová, asistoval Lucie Kadlecová (3:2).
23:56
Domácí hráčky zásluhou Nykodymové přece jen využívají přesilovou hru.
23:30
Hráčkám Torpeda se zatím příliš nedaří, zatímco hráčky hostí několikrát nebezpečně zahrozily protiútokem.
22:03
Vyloučen hráč Jitka Dostálková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
22:03
Domácí si po faulu na Kadlecovou zahrají přesilovku.
20:14
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová, asistoval Adéla Kosková (2:2).
20:14
Gabrisová procedila míček za čáru a svým druhým gólem znovu vyrovnává.
20:00
20:00
Střely po první třetině - Domácí: 13, Hosté: 8
20:00
19:04
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Pavla Sopuchová, asistoval Lucie Kadlecová (2:1).
19:04
Na konci přesné rozehrávky domácích byla Sopuchová a posílá domácí znovu do vedení.
18:11
Kadlecová vymíchala hostující gólmanku, pak ale k překvapení všech selhala v zakončení.
17:02
Hostující Šilarová mezi kruhy netrefuje bránu.
16:31
Kučerové projektyl minul pravou tyč.
14:40
Jalcsová nohou zneškodňuje nebezpečnou příležitost hostí.
13:28
Sledujeme pasáž plnou nepřesných přihrávek.
11:42
Šimonová v dalším pokusu vysoko nad.
09:40
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová, asistoval Martina Jurenková (1:1).
09:40
Gabrisová se teď skvěle prosmýkla domácí obranou a přesnou střelou vyrovnává!
08:40
hráčky Jablonného jen velmi pomalu kombinují a do nebezpečných situací se nedokážou dostat.
07:24
Vyloučen hráč Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
07:24
Kučerová sekla hostující hráčku a jde si odpočinout na trestnou lavici.
06:35
Marečková nedostala poskakující míček do branky.
06:02
Šimonová odskakovala po rozehrávce v útočném pásmu, ale nedokázala zkrotit míček.
05:07
Nic zajímavého se neděje, takže oba týmy střídají.
03:32
Domácí hráčky jsou na míčku a rozehrávají další útok.
02:30
Hraje se zatím ve velmi vlažném tempu z obou stran.
00:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Kadlecová, asistoval Kristýna Kupcová (1:0).
00:57
Domácí Kadlecová elegantně vykroužila z rohu a střelou na první tyč otevírá skóre dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Jitka Dostálková, Martina Jurenková, Adéla Kosková, Sabina Mikysková, Marie Gabrisová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Tereza Nykodymová, Kateřina Macourková, Vendula Šimonová, Marika Marečková, Lucie Giecková