2:3
2:2
0:1

Torpedo Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:7p
14. Andrea Pastušková, 16. Vendula Šimonová, 29. Andrea Pastušková, 32. Lucie Kadlecová, 58. Vendula Šimonová, 60. Tereza Nykodymová - 16. Soňa Dibelková, 21. Eliška Willmannová, 22. Marie Bartušková, 23. Bára Procházková, 55. Natálie Kobylíková, 58. Natálie Kobylíková, 61. Marie Bartušková; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 24 - Karolína Dobrovolná 4, Veronika Šplíchalová 14; po třetinách: 2:1, 2:3, 2:2, 0:1;
65:00
Střely na branku v prodloužení: Torpedo 0, Znojmo 1
65:00
Komentáře trenéra domácích, Jaroslav Kuča:  Dnes to byl z naší strany fantastický výkon a obrovská pochvala celému týmu.Děkuji soupeři za skvělý zápas.
65:00
Komentář trenéra hostí, Jakub Martinek: "Celý zápas jsme hráli proti zaparkovanému autobusu. I když jsme ho 7x přehráli, na 3 body to dnes díky špatné hře dozadu nestačilo. Cením si, že jsme několikrát zvedli hlavy a šli si pro vedoucí gól, ale dnes jsme prostě neměli svůj den. Zítra budeme lépe připraveni."
60:34
60:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Bartušková, asistoval Eva Smutná (6:7).
59:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Tereza Nykodymová, asistoval Lucie Kadlecová (6:6).
59:09
Nykodymová prostřelila všechno, co ji stálo v cestě! Opět nerozhodně!
58:28
Domácí jsou v šesti.
57:58
Timeout Torpedo Havířov
57:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Eliška Willmannová (5:6).
57:58
Míček si na středu našla Kobylíková, která opět strhává vedení na stranu Znojma.
57:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Marika Marečková (5:5).
57:05
Z následné rozehrávky našla Marečková skvěle Šimonovou, která vyrovnává.
57:00
Pastušková z ostrého úhlu chtěla překvapit Šplíchalovou.
54:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Daniela Cihlářová (4:5).
54:12
Proti dalším pokusu už ale byla krátká i skvěle chytající Schoupalová a Znojmo jde znovu do vedení.
54:06
Úspěšný blok domácí obrany.
53:16
Vyloučen hráč Tereza Nykodymová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
52:29
Procházková unikala po pravé straně a jen těsně minula levý horní roh.
51:22
Šplíchalová zasahuje proti Kadlecové.
49:47
Pastušková našla zpoza brány v ideální pozici Kadlecovou, ta však bohužel promáchla.
47:24
Rozehrávka Znojma na útočné polovině.
45:50
Kobylíkové pokus letěl vysoko nad.
44:43
43:26
Ani tu však nevyužily, hraje se v plném počtu na obou stranách.
41:51
Torpedu začala zkrácená přesilová hra.
41:26
Vyloučen hráč Eva Smutná družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
41:09
Kombinaci Znojma v úvodu třetí třetiny zatím chybí přesnější zakončení.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Torpedo 7, Znojmo 9
40:00
39:45
Vyloučen hráč Kristýna Chaloupková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
39:45
Cihlářová se elegantně prosmýkla domácí obranou, zastavil ji až faul.
38:40
Dibelková nedokázala potrestat zaváhání v rozehrávce domácích.
36:48
Pastušková s Kadlecovou jsou dnes velmi aktivní a působí obraně hostí nemalé problémy.
34:46
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil Lucie Kadlecová.
34:24
Znojmo je v plném počtu.
33:23
Minuta přesilovky je pryč, domácí hráčky zatím nic kloudného nevymyslely.
32:24
Vyloučen hráč Bára Procházková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
31:28
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Kadlecová, asistoval Andrea Pastušková (4:4).
31:28
Ač byla Kadlecová faulována, blafák se jí povedl náramně, je vyrovnáno.
31:15
Znojmo zlepšilo ved druhé třetině pohyb a momentálně diktuje tempo hry.
30:12
Nebezpečný úder v blízkosti domácí branky.
28:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Tereza Nykodymová (3:4).
28:19
Míček propadl až k úplně volné Pastuškové, která si s nastalou situací věděla rady a dostává domácí na dostřel.
26:49
Marečková v protiútoku jen do nohou hostující gólmanky.
24:41
Krátce poté, co se hráčky Znojma úspěšně ubránily nastřeluje Willmannová pravou tyč!
22:30
Vyloučen hráč Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
22:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Bára Procházková, asistoval Eva Smutná (2:4).
22:18
Sporný moment v brankovišti domácích končí čtvrtou brankou Znojma.
21:05
21:05
Další povedená akce, Bartušková strhává vedení na stranu Znojma.
20:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Bára Procházková (2:2).
20:27
Znojmu úvod druhé třetiny vyšel náramně, Wilmannová využívá přesilovou hru.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině:  Torpedo 9, Znojmo 12
20:00
19:51
Schoupalová dalším výborným zákrokem udržela vedení domácích.
19:18
Vyloučen hráč Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
19:10
Schoupalová teď dvakrát podržela svůj tým.
17:47
Kadlecová zatím představuje největší nebezpečí pro hostující obranu, tentokrát nabíjela Marečkové.
15:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Adéla Prokešová (2:1).
15:14
Dibelková z pravé strany okamžitě snižuje.
15:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Martina Schoupalová (2:0).
15:03
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Šplíchalová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
15:03
Šimonová spíše propagační střelou nachytala Dobrovolnou na hruškách.
14:48
Znojemské hráčky jsou teď delší dobu nastěhovány na polovině domácích.
13:02
13:02
Nykodymová našla na středu Pastuškovou a ta z otočky zamířila přesně!
12:11
Vyloučen hráč Natálie Kobylíková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:11
Kobylíková byla v okamžiku domácí rozehrávky přiliš blízko, hráčky Torpeda dostávají možnost přesilové hry.
09:55
Marečková jen do betonů hostující gólmanky.
09:17
Kobylíková ve velké šanci netrefuje bránu!
08:30
Kadlecová teď dvakrát našla ve slibné pozici Pastuškovou, v prvním případě ji zastavil blok znojemské obrany, v tom druhém pozorná Dobrovolná.
06:01
Schoupalová vykopává přízemní střelu Smutné.
05:21
Hráčka Znojma si na hranici velkové brankoviště počínala nedovoleně, k míčku se dostávají domácí.
04:35
Cihlářová jen do boční sítě.
03:44
Sobotová nezpracoval přihrávku Kadlecové, rozehrávat bude Znojmo.
02:24
Hráčky domácích jsou na míčku a střídají.
01:15
Smutná nabíjela Bartuškové, která míjí branku.
00:30
Šimonová hned v úvodní minutě v samostatném úniku, s backhandovou kličkou však neuspěla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Karolína Dobrovolná; hráči v poli: Eliška Willmannová, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková, Bára Procházková
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Marika Marečková, Pavla Sopuchová, Kristýna Chaloupková, Vendula Šimonová, Klaudie Ryšková