2:2
1:0
0:0

Torpedo Havířov - EAV SK Jihlava 4:5pn
5. Marika Marečková, 34. Barbora Kučerová, 36. Vendula Šimonová, 54. Tereza Nykodymová - 4. Klára Šulová, 15. Markéta Jašková, 23. Tereza Vytisková, 31. Dominika Dvořáková, N Michaela Dolejší; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 15 - Daniela Václavková 25; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #21 Vendula Šimonová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #35 Michaela Dolejší a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #77 Lucie Kadlecová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #64 Klára Šulová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #57 Nela Kotačková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #21 Vendula Šimonová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #35 Michaela Dolejší a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #86 Tereza Nykodymová , ale gól nevstřelil.

65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely na branku v prodloužení: Torpedo 1, Jihlava 1.
65:00
Komentář k utkání trenéra Jihlavy, Martin Kittler: Po dobrém začátku nám začal docházet dech a zápas soupeř zdramatizoval. Děkujeme soupeři za hru
65:00
Komentář k utkání trenéra domácích, Jaroslav Kuča: Dnes opět bojovný výkon celého týmu. První dvě třetiny jsme byli bez štávy a proto jsme udělali změny v sestavě a zápas dotáhli až na nájezdy, tam už je to loterie. Děkuji holkám za bojovnost a nasazení, soupeři za zápas a štasnou cestu domů.
65:00
64:02
Poslední minuta prodloužení.
63:21
Kadlecová v úniku nedokázala překonat hostující gólmanku.
61:30
Čekáme na první větší příležitost prodloužení.
57:28
Vyloučen hráč #3 Tereza Svobodová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
57:28
Šimonová byla faulována a hráčky Torpeda dostávají jedinečnou příležitost rozhodnout dnešní utkání.
56:31
Sopuchové pohotové střela z první, Václavková opět na místě.
54:58
Prudký backhand v podání Kadlecové letěl hodně mimo.
53:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Tereza Nykodymová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (4:4).
53:07
Bleskově využitá přesilová hra domácích, máme vyrovnáno!
52:56
Vyloučen hráč #9 Sára Syrovátková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
51:47
Marečková ze vzduchu jen do Václavkové!
49:49
Kadlecová střílí, Václavková míček vyráží.
48:09
Waloszková zasahuje, domácí rozehrávají další postupný útok.
46:00
Hra je poměrně opatrná, těsné skoré a důležitost dalšího gólu vnímají obě strany.
43:05
Zíkové jednoručný backhand vykopává Václavková.
40:53
Nově složená formace Kadlecová, Šimonová, Kučerová opět motá hlavy jihlavské obrany.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Torpedo 4, Jihlava 7
40:00
39:45
Další střely se podařilo domácím zablokovat.
38:30
Domácí obrana zatím odolává.
37:42
Vyloučen hráč #6 Kristýna Zíková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
37:17
Waloszková likviduje další velkou příležitost.
36:18
Vytisková těsně vedle.
35:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (3:4).
35:03
Šimonová uplatnila svůj důraz před bránou a z otočky zametá balón do branky.
33:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (2:4).
33:51
Kadlecová našla na středu Kučerovou, která konečně prostřeluje Václavkovou.
32:51
Timeout Torpedo Havířov
30:46
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #60 Kateřina Kulhavá (1:4).
30:46
Dvořáková ze nejlépe zorientovala před brankou a doklepává do odkryté branky.
30:02
Kučerová vybojovala volný úder, ale nic z toho nebylo.
28:37
Domácí tým v plném počtu.
26:45
Jihlava je v plném počtu a má téměř dvě minuty přesilové hry.
26:36
Vyloučen hráč #86 Tereza Nykodymová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
26:36
Nykodymová trefila první hráčku a musela zatáhnout za ruční brzdu.
25:45
Šimonvá našla zpoza brány Kučerovou, Václavková znovu na místě.
24:47
Vyloučen hráč #57 Nela Kotačková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
22:27
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #9 Sára Syrovátková (1:3).
22:27
Odražený míček od zadního mantinelu uklízí do brány Vytisková.
21:33
Nepřesnou rozehru Nykodymové nedokázaly hráčky Jihlavy využít.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Torpedo 6, Jihlava 8
20:00
19:10
Na druhé straně Kučerová jen do Václavkové.
18:29
Dvořáková se z rohu probojovala až před bránu, ztroskotala na dobře postavené Waloszkové.
17:51
Ryšková zablokovla střelu Svobodové.
16:32
Nahozený míček propadl až ke Kadlecové, Václavková pozorná.
14:57
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #64 Klára Šulová (1:2).
14:57
Úspěšná spolupráce Šulové se zakončující Jaškovou.
14:28
Kadlecová prověřila pozornost Václavkové.
13:55
Zíková zastavena drobným faulem.
13:22
Ve slibné příležitosti byla opět aktivní Šulová.
13:01
Sopuchová vrací míček do ohně.
11:49
Hruškové důraz před brankou neslavil úspěch.
09:21
Šulová opět v nebezpečné vzdálenosti domácí branky, k zakončení se však nedostala.
08:28
Jihlava bude rozehrávat na útočné polovině.
06:48
Waloszková před dotírající soupeřkou sbírá míček.
04:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (1:1).
04:39
Rychlá odpověď domácích. Kadlecová naservírovala Marečkové, pro kterou již nebyl problém zakončit.
03:43
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #57 Nela Kotačková (0:1).
03:43
Kotačková našla zcela volnou Šulovou, která se tentokráté nemýlí a otevírá skóre dnešního utkání.
02:30
Kadlecová vykroužila z rohu, ale nezamířila přesně.
01:50
Jihlava opět na míčku.
00:32
Šulová se ocitla tváří v tvář Waloszkové, skóre se však nemění.
00:01
Úvodní buly pro Jihlavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Heiser a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Nela Kotačková, Klára Šulová, Tereza Vytisková, Michaela Dolejší, Simona Kittlerová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Vendula Šimonová, Klaudie Ryšková, Marika Marečková, Pavla Sopuchová, Kristýna Chaloupková