0:1
3:3
- : -

Torpedo Havířov - FBC Intevo Třinec  4:7
15. Lucie Kadlecová, 41. Barbora Kučerová, 42. Vendula Šimonová, 59. Andrea Pastušková - 4. Veronika Enenkelová, 14. Adéla Šibrová, 18. Sabina Zoubková, 39. Veronika Enenkelová, 53. Lucie Mišúnová, 57. Veronika Enenkelová, 60. Adéla Šibrová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 29 - Dagmar Šteglíková 11, Martina Szwanczarová 13; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:3;
Komentář domácích Kuča Jaroslav (Trenér):
Chtěli bychom poděkovat našim hráčkám za skvělý výkon a velkého týmového ducha. Za nás jsme tento zápas vyhráli my, i když výsledek byl ve prospěch soupeře.
Komentář hostů Kajfoszová Pavla (Vedoucí):
Dnešní utkání se neslo v bojovném duchu. Holky plnily pokyny až na výpadek v úvodu 3. třetiny, předvedly kvalitní výkon. Děkujeme soupeři a těšíme se na zítřejší zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová bez asistence (4:7).
58:40
Domácí v šesti.
58:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #21 Vendula Šimonová (4:6).
58:07
Pastušková ještě vykřesává malou naději.
58:01
Poslední dvě minuty.
57:20
Macourková trefuje tyč, o pár vteřin si znovu našla míček na brankovišti, v druhém případě byla Szwanczarová na místě.
56:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Enenkelová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (3:6).
56:18
Pohledná kombinace Třince, Skalíková našla Enenkelovou a ta z jedničky přesně zakončuje.
55:30
Rozehrávka na polovině domácích, oba týmy střídají.
54:12
Mišúnová znovu střílí, tentokráté nad.
52:57
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #19 Veronika Enenkelová (3:5).
52:57
Když už byly domácí v pěti, zhostila se míčku znovu Enenkelová, která našla před brankou zcela volnou Mišúnovou a ta backhandovým lobem přehazuje Schoupalovou.
51:43
Třinec je v pěti a zahajuje zkrácenou přesilovou hru.
50:48
Vyloučen hráč #86 Tereza Nykodymová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
50:31
Brůžková v jasné šanci promáchla.
49:42
Timeout Torpedo Havířov
49:42
Vyloučen hráč #32 Vladimíra Skalíková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
49:17
Na Mišúnovou zívala poloodkrytá domácí branka, míček bohužel pro Třinec nezvedla.
48:02
Nahozený míček propadl až k Pastuškové, ta se však nedokázala včas zorientovat.
46:52
Další nastřelená tyč z hole Enenkelové.
44:57
Šermovačka před domácí brankou, Torpedo bude rozehrávat.
44:29
Poměr střel ve třetí třetině aktuálně 7:2
43:17
Krásná individuální akce v podání Kučerové, domácím opravdu narostla křídla.
42:25
Další šance domácích. Hráčky Třince teď trochu vypadly z tempa.
41:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (3:4).
41:15
Hráčky Torpeda do třetí třetiny doslova vlétly a šťastným gólem snižují na rozdíl jediné branky.
40:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #54 Pavla Sopuchová (2:4).
40:29
Neproměněné trestné střílení nemusí domácí příliš mrzet, takřka vzápětí se prosazuje Kučerová.
40:21
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #77 Lucie Kadlecová.
40:21
Unikající Kadlecová byla podražena a uvidíme trestné střílení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:11
40:00
39:37
Úctyhodně trefený volej z hole Kawulokové.
38:58
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Enenkelová bez asistence (1:4).
38:58
Z pokračujícího tlaku po přesilové hře se prosazuje znovu hostující Enenkelová.
38:01
Enenkelová na míčku, zbytek týmu střídá.
36:56
Třinec nevyužil ani svou třetí přesilovou hru, v posledních sekundách zastavila Schoupalová míček tesně před brankovou čarou.
34:54
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
34:16
Szwanczarová se hned uvedla povedeným zákrokem.
32:22
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Szwanczarová družstva FBC Intevo Třinec
30:57
Kadlecová si přehazovala míček na forhend, na poslední chvíli ji stačila obrana Třince zablokovat.
30:01
Máme za sebou polovinu utkání.
28:29
Ani Skalíková nepřekonala domácí gólmanku, Torpedo je již v plném počtu.
27:21
Hrobařová našla znovu Enenkelovou, Schoupalová kryje.
26:28
Domácí tým ve čtyřech.
26:23
Vyloučen hráč #77 Lucie Kadlecová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
26:06
Třinec zatlačil domácí Torpedo blízko domácí branky.
25:25
Enenkelová nezamířila přesně.
24:25
Vyloučen hráč #86 Tereza Nykodymová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:25
Nykodymová to přehnala s důrazem a jde si na dvě minuty odpočinout.
23:10
Zleva to pro změnu zkusila Šimonová.
22:27
Kadlecová zprava vyzkoušela pozornost Šteglíkové.
21:51
Na začátku druhé třetiny se oba týmy zatím hledají, ve hře je vidět spoustu nepřesností.
17:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (1:3).
17:33
Skalíková našla přesným pasem Zoubkovou a ta uklízí míček do sítě.
15:58
Rychlá rozehrávka domácích z rohu, Nykodymová trefuje Šteglíkovou.
14:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (1:2).
14:40
Také elitní lajna domácích se prosazuje, Kadlecová od mantinelu propálila vše, co ji stálo v cestě!
14:27
Další dvě střely v rychlém sledu, Schoupalová zasahuje.
13:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #26 Klára Hrobařová (0:2).
13:18
Šibrová vymetá pravý horní roh Schoupalové svatyně!
13:00
Pastušková se k dorážce nedostala.
11:58
Třinec zatím diktuje tempo hry, domácí hrozí především z rychlých protiútoků.
09:20
Závar před domácí bránou likviduje Schoupalová.
07:47
Brůžková doběhla z druhé vlny, Šteglíková na místě.
06:45
Domácímu signálu chybělo lepší zakončení.
04:55
Z protiútoku zvoní horní tyč i na druhé straně, Kadlecové střele chyběl jen kousek!
04:23
Enenkelová zůstala před domácí brankou úplně nehlídaná, tentokrát trefuje tyč!
03:04
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Enenkelová, asistoval #26 Klára Hrobařová (0:1).
03:04
Enenkelová přesnou střelou od levého mantinelu otevírá skóre dnešního utkání.
01:22
Kučerová střílí, Šteglíková maskou zasahuje.
00:01
Úvodní buly utkání pro hostující Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Dagmar Šteglíková; hráči v poli: Anna Szücsová, Klára Hrobařová, Veronika Enenkelová, Adéla Šibrová, Lucie Mišúnová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Tereza Nykodymová, Lucie Kadlecová, Hana Brůžková, Andrea Pastušková, Barbora Kučerová