2:1
2:1
- : -

Torpedo Havířov - FAT PIPE Aligators Šitbořice 4:3
30. Lucie Giecková, 40. Kristýna Chaloupková, 51. Lucie Kadlecová, 54. Kristýna Chaloupková - 10. Veronika Králová, 26. Petra Drápalová, 53. Petra Drápalová; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 18 - Eva Kulíšková 16; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Kuča Jaroslav (Trenér):
Dnešní zápas potvrdil naši vzrustaijící formu. Za stavu 0:2 se hráčky nesložily a začaly bojovat na 150%. Opět se ukázalo, že  když táhneme za jeden provaz, umíme hrát florbal a můžeme porazit kohokoliv. Jsme pyšní a hrdí na náš tým, dneska ukázal velké srdce a bojovnost. Děkujeme soupeři za krásný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Prostě a jednoduše, dnes nám nebylo přáno. Soupeř ze hry moc neměl. A vždy po x minutách odolávání tlaku, jako blesk z nebe přišel nějaký šťastný gól. Holky makaly, dělaly co měly, jen v zakončení nám chybělo trochu štěstíčka. Nechci kritizovat pořadatele, ale dvě minuty před koncem, když má soupeř přesilovku, nechat běžet čas v přerušení, aby se mohla domácí hráčka vrátit z trestné, je za mě nechutné a absolutně nesportovní. Co už...po Vánocích se vrátíme silnější! Šťastné a veselé všem!
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:59
V poslední vteřině neskutečný zákrok Waloszkové!
58:40
Kadlecová šla sama na Kulíškovou, ta podržela Aligátorky.
57:51
Nejprve levá tyč a poté opět pohotový zákrok Waloszkové.
57:16
Torpedo oslabení 5 na 3 přežilo, pokračuje klasická přesilovka pro Aligátorky.
56:45
Skvělá Waloszková!
56:21
Timeout FAT PIPE Aligators Šitbořice
56:21
Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:21
A máme tu přesilovku 5 na 3.
55:52
Kadlecová drží míček daleko od branky Waloszkové.
55:14
Vyloučen hráč #54 Pavla Sopuchová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:14
Další možnost srovnání pro Aligátorky.
54:20
Domácí blokují vše co jde.
53:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Kristýna Chaloupková, asistoval #9 Hana Brůžková (4:3).
53:25
Kulíšková neudržela střelu Chaloupkové a míček se dokutálel za čáru.
52:45
Waloszková předvedla parádní zákrok nohou.
52:09
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #6 Pavla Buráňová (3:3).
52:09
Doražená střela a máme zase vyrovnáno.
51:22
Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
51:21
Kučerová si půjde odpočinout, šance pro Aligátorky.
50:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #54 Pavla Sopuchová (3:2).
50:21
Kadlecová doplácala míček za Kulíškovou a Torpedo překlápí zápas na svou stranu!
50:07
Kadlecová na Macourkovou opět mimo bránu.
49:15
Kadlecová našla osamocenou Marečkovou, ale ta bohužel neproměňuje.
48:35
Torpedo se ubránilo.
47:45
Před bránou volná Martincová, ale promáchla.
47:20
Střela Váňové mimo.
46:35
Vyloučen hráč #93 Kristýna Chaloupková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení.
46:35
První přesilovka pro Aligátorky.
45:20
Kulíšková levou rukou vyráží pokus Kučerové.
44:24
Střela Kučerové sražena do rohu.
43:25
Hraje se ve velkém tempu, míček se přelévá ze strany na stranu.
42:00
Střela Drápalové v poslední chvíli zablokována.
40:58
Únik 3 na 2 Aligátorky zneškodnily.
40:25
Zákrok Waloszkové po backhandové střele Králové.
39:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Kristýna Chaloupková, asistoval #19 Lucie Giecková (2:2).
39:10
Torpedo tlak přetavilo ve vyrovnávací branku, opět se prosazuje duo Chaloupková + Giecková, tentokrát si obě hráčky role prohodily.
38:46
Přečíslení 2 na 1 v podání Marečkové a Kadlecové střelou neskončilo.
37:33
Torpedo má více ze hry, Aligátorky se jen brání.
35:30
Sopuchové se střela z první vůbec nepovedla, trefila hostující střídačku.
33:36
Torpedo je hodně aktivní a Aligátorky ztrácí balónky. V další šanci se ocitla Marečková, ale minula bránu Kulíškové.
32:13
Šimonové v dobré pozici míček bohužel sjel z čepele.
31:27
Aligátorky v tlaku, ale holky to dobře ubránily.
29:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #93 Kristýna Chaloupková (1:2).
29:54
Giecková vrací Torpedo zpět do zápasu.
28:25
Kučerová proběhla celé hřiště, ale její střela skončila obránkyní hostí.
27:00
Po dobrém úvodu ze strany Torpeda, převzaly zápas do svých rukou opět Aligátorky.
25:51
25:51
Přihrávka na úplně osamocenou Drápalovou, která s klidem uklízí míček za Waloszkovou. Domácí obrana zaspala a brankářka byla bez šance.
24:34
Další střela, tentokrát pálila Ryšková. Kulíšková má nyní dost práce.
23:30
Torpedo se tlačí do útoku, pauza jim evidentně prospěla. Hráčky vypadají namotivovaně.
21:38
Ve velké šanci ted Macourková a Kučerová. Střelu Macourkové brankářka krásně vychytala, následně pak Kučerová minula poloprázdnou bránu.
17:26
Aligátorky musí uklidňovat svého trenéra, který není moc spokojen s posuzovaním některých zákroků.
15:43
Hosté v plném počtu.
15:00
Torpedo drží Aligátorky v sevření, ale velkou šanci si domácí hráčky nevytvořily.
13:43
Vyloučen hráč #66 Karolína Kohoutková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za špatné střídání.
13:43
Aligátorky špatně střídaly, Torpedo má možnost srovnání.
13:30
Pohotový zákrok Kulíškové po střele Marečkové.
12:50
Po dlouhé době si Kulíšková připsala zákrok po nahození Nykodýmové z poloviny hřiště.
11:52
Kulíšková zatím moc práce nemá, její spoluhráčky všechny střely obětavě blokují.
10:27
Volný úder na hranici velkého brankoviště větší vzrušení nepřinesl, střela Ryškové byla zblokována.
10:15
Vzápětí to mohlo být o dvě branky, Waloszková Torpedo podržela.
09:51
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová bez asistence (0:1).
09:51
Aligátorky se po přízemní střele Králové dostávají do vedení.
09:30
Kučerová zachytila přihravku, nahrávala volné Macourkové, ale ta spoluhráčku před bránou nenašla.
08:21
Střelou z úhlu orazítkovala pravou tyč Chaloupková.
07:50
Zblokovaná střela Váňové, brankářky se musí nudit.
05:30
Oba týmy si jen přihrávají, hra je zatím dost statická.
04:30
První zákrok Waloszkové po střele Kubalíkové.
03:00
Zatím se oba týmy okoukávají.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrálo Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Anna Hanusová, Jana Kubalíková, Karolína Kohoutková, Sabina Mátlová, Petra Ondráčková
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Vendula Šimonová, Klaudie Ryšková, Lucie Giecková, Kristýna Chaloupková, Hana Brůžková