3:3
2:1
- : -

Torpedo Havířov - FBC Dobruška 7:6
9. Marika Marečková, 12. Kristýna Chaloupková, 27. Kristýna Chaloupková, 28. Marika Marečková, 40. Lucie Kadlecová, 45. Lucie Kadlecová, 50. Lucie Kadlecová - 13. Markéta Zeisková, 15. Adéla Vávrová, 25. Vanesa Bašová, 36. Patricie Březovská, 39. Barbora Fingerová, 58. Markéta Zeisková; rozhodčí: Dalibor Repček - Vladimír Černín; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 18 - Kristýna Andršová 14; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:1;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Chtěl bych poděkovat holkám za předvedený výkon a nebýt pár našich chyb tak můžeme říct, že jsme tento zápas ovládli na plné čáře. Chtěli bychom i pozdravit našeho trenéra Jardu, který si užívá domácí rekreaci a vzkázat mu, že se na něj zítra moc těšíme.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
V dnešním zápase, se vším respektem k soupeři, vyhrál šťastnější tým. Soupeři jsme nabídli zbytečně moc branek jak na zlatém podnosu a naopak my jsme nedokázali využít naší herní převahu v útoku. Nevadí, makáme dál. Díky za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
59:50
Volný úder v rohu.
59:20
Dobruška v tlaku a zkouší to bez brankáře.
59:00
Poslední minuta Torpedo na míčku.
57:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Markéta Zeisková, asistoval #14 Vanesa Bašová (7:6).
57:57
Míček doskákal do branky a Dobruška dramatizuje koncovku.
57:05
Vyloučen hráč #93 Kristýna Chaloupková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
56:45
Odložené vyloučení, Dobruška má výhodu.
55:55
Nahození z půlky Schoupalová bez komplikací chytá.
54:50
Po dlouhé době se Torpedo na chvíli udrželo na útočné polovině.
53:40
Kadlecová v dalším úniku, tentokrát se ji nepodařilo zakončit.
51:47
Bašová z volného úderu jen do bloku.
51:41
Timeout FBC Dobruška
49:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #19 Lucie Giecková (7:5).
49:40
Přečíslení 2 na 1 zakončuje Kadlecová a zapisuje si do statistik hattrick z tohoto zápasu.
49:30
Po delší době bylo na míčku Torpedo, ale dlouho ho v držení nemělo.
47:30
Dobruška se snaží vyrovnat, ale domácí zatím odolávají.
45:53
Vyrovnávací gól platit nebude, byl dovršen až po hvizdu rozhodčího.
45:22
Kadlecová mohla dovršit hattrick, ale tentokrát trefila jen blok.
44:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #9 Hana Brůžková (6:5).
44:29
Před brankou se nejlépe zorientovala Kadlecová, položila si na zem Andršovou a do prázdné brány posíla Torpedo znovu do vedení.
43:54
V šanci se ocitla Doležaková, ale míček místo hokejkou trefila nohou.
43:00
Začátek třetí třetiny hodně opatrný.
40:53
Torpedo se ubránilo.
40:01
I třetí buly vyhrála Dobruška, která pokračuje v přesilovce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:10
40:00
39:56
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová bez asistence (5:5).
39:56
Fatal v rozehrávce predvedla jedna z hráček hostí a samostatný únik v oslabení Kadlecová nekompromisně zakončila.
38:53
Vyloučen hráč #32 Kateřina Macourková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 Barbora Fingerová bez asistence (4:5).
38:41
Dobruška zavřela Torpedo a před koncem druhé třetiny překlápí vedení znovu na svou stranu.
38:10
Peterová sama před Schoupalovu branku netrefila.
36:45
Nepříjemně ztečovaná střela se kterou měla Andršová velké problémy.
36:30
Maskou si zachytala i Schoupalová.
35:15
Torpedo si ihned mohlo vzít vedení zpět, skvělý zákrok maskou předvedla Andršová.
35:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Patricie Březovská, asistoval #24 Kateřina Poláčková (4:4).
35:01
Znovu vyrovnáno.
34:45
Schoupalová vychytala Poláčkovou.
34:00
Klidnější pasaž, ve které se nic vzrušujícího neudálo.
31:10
Střela Chaloupkové z otočky zablokována, domácí útočnice je dnes při aktivní.
30:21
Peterová zpět na hřišti, tahle přesilovka se Torpedu vůbec nepovedla.
29:16
Dobruška se v pohodě brání.
28:21
Vyloučen hráč #17 Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:21
Nedovolený střet u mantinelu znamená druhou přesilovku pro domácí.
27:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #86 Tereza Nykodymová (4:3).
27:13
Další obrat v tomto zápase, Torpedo si bere zpět vedení na svou stranu. Andršová nepředvedla moc přesvědčivý zákrok po střele Marečkové a míček ji přeskočil nohu.
26:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Kristýna Chaloupková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (3:3).
26:36
Kadlecová si z hráček hostí udělala slalom, naservírovala před branku Chaloupkové a ta neměla problém do odkryté kasy zakončit.
25:50
Torpedo v úvodu druhé třetiny zatím úplně mimo, jakoby holky byly ještě v šatně.
24:46
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová bez asistence (2:3).
24:46
Dobruška otáčí zápas. Bašová prostřelila vše co jí stálo v cestě.
24:00
Konstrukci branky Schoupalové orazítkovala Zeisková střelou z půlky.
22:20
Kučerová ve snaze prokličkovat se přes celé hřiště míček ztratila, její cesta z obrany skončila na polovině hřiště.
21:40
Malá domů, Torpedo bude rozehrávat z rohu.
20:40
Se střelou z poloviny hřiště neměla Schoupalová nejmenší problém.
19:30
V závěru první třetiny tlak Dobrušky, všechny střely skončily na domácím bloku.
18:54
Dobruška se ubránila.
18:50
Ve vlastním oslabení utekla Peterová, Schoupalová podržela domácí.
18:07
Další dvě střely Nykodýmové, zatím ale nemá stěstí na své hokejce.
17:13
Nykodýmová netrefila branku, Kučerová následně do bloku.
16:54
Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
16:54
První přesilovka také pro Torpedo.
16:23
Střela Kadlecové do boční sítě.
14:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová bez asistence (2:2).
14:10
Bleskově využitá přesilovka a mámé vyrovnáno.
13:52
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:35
Odložené vyloučení, Dobruška si zahraje první přesilovku.
12:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Markéta Zeisková, asistoval #13 Sandra Peterová (2:1).
12:22
Rychlá odpověď hostujícich hráček, Zeisková dává první gól Dobrušky.
11:34
11:34
Chaloupková trefila přesně mezeru mezi nohama Andršové a Torpedo odskakuje do dvoubrankového vedení.
10:30
Klidnější dvouminutová pasáž, ve které má míček na svých hokejkách pouze Torpedo
08:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #32 Kateřina Macourková (1:0).
08:25
Nápor domácích využit, Marečková posílá Torpedo do vedení.
07:50
Torpedo si vytvořilo první tlak tohoto zápasu, nejprve vyzkoušela pozornost Andršové Chaloupková a poté Brůžková.
06:50
První zákrok pro Schoupalovou.
05:50
Přihrávky Torpeda zatím hodně nepřesné, další míček zadarmo pro Dobrušku.
04:46
Před domácí brankou zůstala úplně volná Doležalová, která ve stoprocentní šanci selhala.
03:30
Střela Kučerové od mantinelu netrefila zařízení.
03:00
Zatím je to hodně opatrné a nepřesné z obou stran.
02:00
První zákrok tohoto zápasu si připisuje brankářka hostujícího týmu.
00:15
Rychlá akce hned na úvod skončila střelou mimo branku.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrála Dobruška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Kristýna Andršová; hráči v poli: Diana Peterová, Markéta Zeisková, Veronika Doležalová, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Hana Brůžková, Klaudie Ryšková, Lucie Giecková, Lucie Kadlecová, Kristýna Chaloupková