0:1
0:0
- : -

Torpedo Havířov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:1
3. Kristýna Chaloupková, 13. Kristýna Chaloupková, 16. Kristýna Kupcová - 29. Kateřina Svatoňová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 14 - Patricie Šedivá 25; po třetinách: 3:0, 0:1, 0:0;
Komentář domácích Kuča Jaroslav (Trenér):
Dneska těžký zápas po psychické stránce, věděli jsme o co hrajeme, chtěli jsme potvrdit včerejší důležité vítězství, což se naštěstí podařilo. Za výkon v první třetině velká pochvala, kdy jsme hosty k ničemu nepustili, bohužel se nám výkon nepodařilo přenést do druhé a třetí třetiny, kde to bylo jedno velké trápení. Je třeba se nad tím povznést a začit makat po celý zápas a soustředit se na naší hru, v playoff by se nám to nemuselo vyplatit. Soupeři děkujeme za zápas a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Opět se nám nepodařilo dobře vstoupit do první třetiny a těžce se probíjela obrana soupeře, která byla ke konci utkání už více statická. Konečně se nám podařila zlepšit střelba, která ale nebyla moc gólová. Chválim naše holky za návrat do utkání za toho nepříznivého výsledku po první třetině a musíme na těchto začátcích více zapracovat. Děkujume za utkání.
58:13
Šedivá doklouzala zpět do branky a zabránila Marečkové v zakončení.
57:55
Rtyně bez brankáře.
57:33
Tyč po střele Brejtrové, druhou střelou pak minula branku.
56:57
Vyloučen hráč #64 Kristýna Kupcová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
55:09
Další dvě střely tentokrát branku nenašly.
54:50
Míček teď drží pouze Torpedo.
54:04
Střela Kadlecové taky lapena.
53:24
Brůžková v tváří tvář proti Šedivé, ta opět zasahuje.
53:10
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:05
Šedivá teď třemi skvělými zákroky drží Rtyni.
51:45
Chaloupková střelou z první vystrašila Šedivou.
51:17
Šedivá jen tak tak vyrazila střelu Kadlecové.
48:15
Nepříjemnou střelu Brejtrové vyráží Waloszková.
48:03
Vyloučen hráč #77 Lucie Kadlecová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:03
Rtyně si zahraje druhou přesilovku.
46:35
Nahození Nykodýmové těsně mimo.
46:30
Nepříjemný střet na polovině, domácí hráčka sražena na tribunu, snad bude v pořádku.
45:00
Volný úder v podaní Rtyně branku Waloszkové neohrozil.
43:50
Kupcová před brankou našla na chvíli volnou Macourkovou, ale té se nepodařilo zakončit.
43:18
Waloszková se přitiskla k pravé tyčce a nedovolila hráčce Rtyně skórovat.
42:30
Hraje se nahoru dolů. Každá třetina je zatím uplně jiná.
40:50
Brůžková zakončila sólo přes celé hřiště střelou mimo.
39:32
Pánové v červeném nepadli hostujícímu trenérovi zrovna do oka.
38:20
Torpedo se ubránilo.
37:30
Střelu která mířila do branky vyrazila hokejkou Brůžková.
36:20
Vyloučen hráč #93 Kristýna Chaloupková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
36:20
Následně faulovala a půjde si na dvě minutky odpočinout, šance pro Rtyni dostat se zpět do utkání.
36:10
Chaloupkové střela z první sjela z čepele.
34:45
Hra nemá nyní vůbec žádnou kvalitu, samé osekávání a nepřesnosti.
32:43
Jakoby Torpedo vystřílelo všechny své náboje v první třetině, ve druhé se jim nedaří vůbec nic vymyslet a Šedivou prakticky domácí hráčky vůbec neohrozily.
31:11
Torpedo zvolnilo a Rtyně se dostává čím dál více na útočnou polovinu.
29:22
Hodně nepřesných přihrávek na obou stranách.
28:03
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #32 Jaroslava Bálintová (3:1).
28:03
Waloszková měla zakrytý výhled, Svatoňová trefila přesně do růžku.
26:00
Po dlouhé době zakrok Waloszkové, ta dnes moc prace zatím neměla.
25:10
Kadlecové se zatím nedaří překonat hostující brankářku.
23:52
Dorážku Gieckové lapila na brankové čáře Šedivá.
23:10
Kupcová střelou z otočky o kousek minula.
22:00
První větší nápor hostí, skončil dvěma zblokovanými střelami.
21:10
Rtyně zkoušla něco vymyslet na útočné polovině, ale celá akce ztroskotala již v zárodku díky nepřesné nahrávce.
19:14
Sporná situace v brankovišti, Marečková se dožaduje gólu, ale dle rozhodčích míček nepřešel celým objemem brankovou čáru.
18:30
Ojedinělá akce hostijícíh hráček skončila nepřesnou střelou.
17:40
Kadlecová těsně mimo. zatím se ji nedaří navázat na včerejší hattrick.
15:17
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #64 Kristýna Kupcová, asistoval #32 Kateřina Macourková (3:0).
15:17
Oslabení Rtyně přežila, ale v pokračujícím tlaku se domácí potřetí prosazují, Šedivá opět bezmocná po této akci.
14:33
Rtyně zamčená na své polovině, zatím ale tlaku odolává.
13:10
Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
13:10
První přesilovka pro domácí po faulu v rohu hřiště.
12:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Kristýna Chaloupková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (2:0).
12:36
Přečíslení 2 na 1 v podání dua Chaloupková - Kadlecová nemohlo skončit jinak, Kadlecová na Chaloupkovou a ta zakončuje do prázdné brány.
12:10
Nykodýmová střelou z půlky vystrašila Šedivou.
11:15
Špatně zahraná rozehrávka, po které se do úniku dostala Joudalová, branku ovšem vůbec netrefila.
10:15
Domácí tlační soupeřky, ale nedaří se jim zasadit druhý úder, Šedivá v bráně se rozhodně nenudí.
07:50
Torpedo usazené na útočné polovině.
05:30
První zákrok si zapisuje domácí brankářka, střela z půlky ji ale nedělala žádné problémy.
04:15
Rtyně si zatím vůbec neví rady.
03:00
Macourková těsně mimo.
02:45
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Kristýna Chaloupková, asistoval #5 Klaudie Ryšková (1:0).
02:45
Chaloupková střelou pod víko otevírá skóre dnešního zápasu.
02:30
Na míčku zatím pouze domácí.
00:10
Šedivá si připsala první zákrok, Torpedo od začátku hodně aktivní.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrála Rtyně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Jaroslava Bálintová, Nikola Brejtrová, Kateřina Jiránková, Helena Klazarová, Lucie Ondráčková
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Lucie Giecková, Lucie Kadlecová, Kristýna Chaloupková, Hana Brůžková, Klaudie Ryšková