2:0
1:5
- : -

Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř 3:8
37. Tomáš Řezáč, 39. Kamil Peřka, 51. Martin Šulc - 1. Tomáš Hejzlar, 12. Patrik Horčička, 14. Jiří Hofman, 42. Daniel Kroupa, 46. Milan Sucharda, 58. Daniel Kroupa, 60. Matyáš Velc, 60. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 4, Štěpán Laja 13 - Dušan Völgyi 28; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:5;
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (3:8).
59:52
Řezáčova minela je důsledkem další kosmetické úpravy skóre.
59:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #74 Dušan Völgyi (3:7).
59:41
Hosté si gólem do okryté brány pojišťují výhru. Asistoval brankář Völgyi.
58:28
Timeout Torpedo Havířov
58:28
Vyloučen hráč #69 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za opakované přestupky.
58:28
Patrik Horčička i přes několik upozornění opakovaně porušuje pravidla hry.
58:23
Kuriózní gól. I přes dobrý zákrok Laji se míček již zmiňovanému brankáří svezl po zádech a hosté opět navyšují.
57:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #15 Matyáš Velc (3:6).
55:28
Torpedo zatím krouží kolem Völgyiho svatyně. Nikdo se ještě neodvážil zakončit.
55:01
Vyloučen hráč #10 Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
55:01
Matyáš Pik chytrou hrou tělem dokázal vybojovat pro Torpedo přesilovou hru.
54:39
Jaroměř se snaží pouze zónově vytěsnit Torpedo. To se jim nedaří.
53:54
Hejzlar, obětí Mrowiecova faulu, odchází s rukou na své tváří.
53:17
Torpedo do ničeho Jaroměř nepustilo.
51:55
I přes to, že Torpedo je ve 4, dokážou stále hrát aktivně dopředu.
51:36
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #26 Ondřej Kučera (3:5).
50:13
Šulc si dokázal svou herní inteligencí vytvořit prostor, ze kterého se nemýlí.
49:05
Pik velice bojovně se snaží udržet míček na polovině soupeře.
48:41
Vilím našel na středu Klozu, ten pohotově zakončil, ale mimo bránu. Völgyi teď nemá moc práce.
48:29
Torpedo bude rozehrávat z rohu na soupeřově straně.
47:39
Hráči Jaroměře jsou obětaví a skáčou, hlava nehlava, do všech střel.
46:39
i přes to, že Torpedo má drtivou většinu času míček na svých holích, nedokážou být nebezpečnější, než jejich soupeř.
46:10
Mrowiec vyslal Vilíma, ten opět trefuje nad.
45:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #95 Filip Krigovský (2:5).
45:18
Jaroměř kouše. Stačí ji málo a dokáže vytěžit cenné góly. Rychlou souhru od mantinelu na střed nedokázal nikdo pohlídat.
44:35
Torpedo drží Jaroměř v tlaku, nedokážou však najít vhodnou pozici pro zakončení, hrají pouze po postranních mantinelech.
44:10
Sasyn na Holeše, ten nenašel nikoho.
42:25
Torpedo zatím není moc produktivní.
41:38
41:38
Hosté ze standardní situace dokázali proměnit a navýšit opět do dvoubrankového vedení.
41:13
Vilím v této třetině velice aktivní.
40:15
Vilím přehrál posledního hráče, ale rozhodl se míček sehrát ještě na Klozu, který minul. Torpedo tedy nedokázalo proměnit situaci 2v0.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
39:24
Řezáč dnes na bránu posíla obvzvlášť jedovaté střely, se kterými má Völgyi velké problémy.
39:02
Völgyi sice míček neviděl, i přesto dokázal tělem zasáhnout.
38:38
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #63 Martin Šulc (2:3).
38:38
Peřka se s míčkem dostal až na polovinu soupeře, přesně zamířil a skóre snižuje.
38:24
Sucharda místo míčku odpálil Šulcovi hůl, Peřka může s míčkem postupovat dopředu.
37:59
Míček Černý na středu síce získal, vzápěti ho ale ztratil a rozehrávat může Jaroměř.
37:03
Pik dnes velmi aktivni ve forčekinku.
36:28
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Tomáš Řezáč, asistoval #25 Jakub Vilím (1:3).
36:28
Řezáč skrytou střelou dokázal překvapit celý hostující tým. Po vstřelení gólu bylo chvíli v hale ticho, až pak si všichni uvědomili, co se stalo.
35:05
Pik přebral na polovině míček a zkoušel výjezd, střela neprošla.
34:14
Patrik Horčička za své chování dostává od rozhodčího napomenutí.
33:58
Pik z druhé vlny nedokázal zakončit.
33:03
Rychlá kombinace Šulce, Peřky a Vilíma vypadala nadějně. Vilímovu střelu protihráči dokázali zkrotit.
31:45
Šulc vyvedl další minelu, Natáhl míček opět ve středovém kruhu a opět dokázal trefit pouze stojícího hráče hostí,  Sucharda ihned míček přebral a málem zakončil do odkryté brány.
31:19
Torpedo se usadilo na polovině Jaroměře.
31:15
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
31:15
Kapitán Jaroměře si odpočine na trestné lavici.
30:53
Šulc svou střelu poslal pouze do klína brankáře hostí.
30:29
Kroupa neusměrnil míček do brány, minul.
30:04
Völgyi akrobatickým zásahem drží čisté konto. Dnes tento brankář zanechal na hřišti taktéž velkou stopu.
29:43
Torpedo bude mít rozehrávku z hranice velkého brankoviště.
29:09
I přes veškerou snahu Torpeda se nepodařilo nikomu prostřelit obranný blok Jaroměře.
29:02
Torpedo rozehrávkou z rohu mohou ohrozit Völgyiho bránu.
28:45
Mrowiec uklidnil hru.
28:05
Hofman taktéž nedokázal proměnit situaci 1v0, Laja zatím fantastický.
27:16
Laja podržel svůj tým v kritické situaci 1v0.
26:55
Tučňáčím skluzem si Laja dojel pro míček.
26:33
Torpedo se snaží probojovat na polovinu Jaroměře.
25:30
Černý překazil celou sitauci a dostal svůj tým do 2v1, které nedokázalo Torpedo proměnit.
25:28
Jaroměř má taky zajímavou standardní sitauci na polovině domácích.
24:33
Sucharda přistrčil hráče Torpeda na vlastní polovině. Torpedo bude mít zajímavou standardní situaci.
24:17
Kloza našel na středu mrowiece, ten nedokázal míček zkrotit.
23:52
Kučera obral Kroupu za bránou Torpeda.
23:13
Völgyi se postavil aby mohl letící míček chytit jako první.
22:53
Torpedo se nedokáže dostat do dobré situace, i když jsou na polovině soupeře.
22:13
Kučera rozehraje míček z jeho vlastního rohu.
20:55
Kučera šikovně získal míček, dokonce ho dostal až za polovinu soupeře a pokusil se zakončit. Völgyi nemusel zasahovat.
20:19
Vilím ihned prozkoušel pozornost brankáře hostí.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Štěpán Laja družstva Torpedo Havířov
20:00
20:00
Torpedo se rozhodlo pro změnu, do další třetiny místo Martina Zapletálka nastupuje do brány Štěpán Laja.
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
19:46
Šulc vyzkoušel vyslat střelu až ze středu, trefil prvního bránicího hráče a Jaroměř může do brejku.
19:08
Velc nedokázal vybrusit z obranného tria Kraus, Černý, Peřka.
18:36
Vilím nahodil míček na bránu, nikdo nedorazil.
18:22
Kučera rozehrává z rohu na vlastní polovině.
17:29
Hašek se pokusil z rohu rozehrát rovnou na Hejzlara, který byl na středu volný, přihrávka mu ale sjela.
17:00
Torpedo získalo míček na své polovině. Kučera s Mrowiecem můžou rozehrát.
16:22
Černý obral Hofmana, do střely se už ale nedostal.
15:53
Znovu zvoní tyč Zapletálkovy brány. Hejzlar nedokázal míček dostat až do brány.
15:45
Jaroměř bude rozehrávat z rohu v útočném pásmu.
15:27
Kraus nahodil míček před bránu, Černý dokázal tečovat, ale nad Völgyiho bránu.
14:52
Völgyi drží čisté konto. Zatím jistý zápas z jeho stránky.
14:06
Šulcovi sjel míček ve středním pásmu a hosté se dostávají do zajímavé situace.
13:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman bez asistence (0:3).
13:31
Hosté se dostávají do zajímavého vedení. Torpedo zatím nedrží krok.
12:22
Hra nemá moc velký náboj, hráči těží z odražených míčků.
11:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Patrik Horčička, asistoval #95 Filip Krigovský (0:2).
11:11
Dalekonosná rána Horčičky navyšuje vedení hostí.
10:55
I přes několik soubojů dokázal Kloza v rohu soupeře udržet míček na své holi, nedokázal ho už ale přehrát.
10:33
Mrowiec nabil Vilímovi, jeho rána prosvištěla nad Völgyiho bránou.
09:50
Jaroměř svým rozestavením donutila Torpedo se zatáhnout.
09:09
Dobrou šanci si nyní vytvořili domácí, opět ale finální koncovka nevyšla podle představ.
08:25
Petr Hašek trefuje první gól dnešního utkání. Ránu vyslal po zisku míčku téměř ihned, Zapletálek nedosáhl.
08:01
Horčička vysekl Klozovi florbalku.
07:49
Hráči Torpeda zatím obstřelují bránu hostí.
07:33
Peřka nabídl Pikovi míček pro střelu, Pik promáchl.
06:37
Torpedo na polovině soupeře vybojovalo volný úder.
06:13
Míček se přelévá ze strany na stranu.
05:36
Torpedo z volného úderu nedokázalo ohrozit bránu.
04:49
Zapletálek vytahuje konečky prstů těžký zákrok.
04:38
Míček bude rozehrávat Torpedo na vlastní polovině.
04:00
Výborný v obklíčení, nakonec jej Černý poslal k zemi a Jaroměř si odehraje na své polovině volný úder.
03:29
Zapletálek si připisuje taktéž svůj první zákrok.
01:49
Ale pozor! První střela hostí trefuje konstrukci Zapletálkovy brány.
01:16
Šulc poslal do zajímavé situace Matěje Černého. Ten trefil pouze brankáře.
00:47
Matyáš Pik ohrozil znovu bránu hostí. Gólman stoprocentní.
00:27
Domácí hned z prvního pokusu ohrožují bránu Jaroměře. První zákrok si připsal Dušan Völgyi.
00:25
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým Torpedo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Daniel Kroupa, Tomáš Veinfurter, Michal Nožička, Vojtěch Výborný, Matyáš Velc
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Ondřej Kučera, Dominik Mrowiec, Marián Kloza, Jakub Vilím, Jakub Holeš