4:0
7:2
- : -

Florbal Ústí - Torpedo Havířov 13:3
12. Jan Peška, 15. Jakub Fuchsig, 21. Jan Peška, 22. Jan Peška, 26. Ondřej Kawulok, 38. Jan Peška, 51. Dominik Herzina, 52. Vojtěch Esterka, 52. Dan Semerád, 52. Jan Peška, 56. Jan Sattler, 58. Vojtěch Esterka, 59. Matěj Černý - 6. Adam Feber, 47. Richard Kraus, 53. Adam Feber; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2 + Radek Kužel 5:3; využití: 2:0; diváků: 234; zásahy brankářů: Marek Netopilík 30 - Martin Zapletálek 9, Michal Kolář 6; po třetinách: 2:1, 4:0, 7:2;
60:00
Střely ve 3. části: 13:14
60:00
59:00
Vůbec nestíhám psát.
58:15
Vlastní branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý (13:3).
57:39
Timeout Torpedo Havířov
57:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #27 Dan Semerád (12:3).
57:35
Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky.
55:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #25 Vojtěch Semerád (11:3).
52:27
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #24 Matěj Černý (10:3).
52:24
Několik gólů za sebou našich ústeckých hráčů.
51:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #17 Vladimír Trčka (10:2).
51:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (9:2).
51:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #11 Ondřej Kawulok (8:2).
51:22
Výborný gól Esterky na který mu z rohu hřiště přihrával Kawulok
51:05
Málem tu byl gól Pavelky, ale brána bohužel odletěla o kus vedle.
50:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Dominik Herzina, asistoval #3 Jan Peška (7:2).
46:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #52 Dominik Mrowiec (6:2).
46:07
Na Pešku doléhal hráč hostí za bránou hostí ale to ho nezastavilo a míček si udržel
37:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #23 Tomáš Pšenička (6:1).
37:06
Střídání brankáře. Nový brankář #13 Michal Kolář družstva Torpedo Havířov
36:27
Fuchsig M. měl výbornou šanci na gól, ale raději se stáhl za bránu Zapletálka.
34:18
Netopilík výborně vyčapal.
33:38
Domácí tým výborně brání.
32:37
Ti naši ústečtí hráči jsou dnes nějaký hrubý.
31:50
Vyloučen hráč #27 Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
30:24
Statečný mladý fanoušek běží s kartonovou hlavou chybějícího kapitána Vavrušky kolem celé haly.
29:50
Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 5 minut za hrubost.
28:19
Šochman měl šanci na gól do prázdné brány, domácí hráči tomu ale zabránili.
25:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #17 Vladimír Trčka (5:1).
24:40
Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
23:30
Esterka s Vítkem si náhrávali až k bráně.
21:48
Hattrickový gól Pešky!
21:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #18 Jakub Fuchsig (4:1).
20:51
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
19:52
Trčka si po odehrání míčku udělal ladný kotoul.
15:31
Fuchsig M. nadějně nahrál Peškovi, bohužel se mu nepodařio míček dostat do brankoviště.
14:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Jakub Fuchsig, asistoval #85 Lukáš Täuber (2:1).
13:11
Vyloučen hráč #52 Martin Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky.
11:38
11:03
Kutáček se zdá být lehce zmaten.
09:27
Netopilík vychytal samostatný únik hráče.
07:06
Vyloučen hráč #39 Matyáš Pik družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:41
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #11 Richard Kraus (0:1).
03:54
Pavelka běžel takovou rychlostí, až jeho nohy nestíhaly a bohužel padá na zem.
02:52
Esterka se pustil do 5 hráčů, ale nezvládl to ukočírovat a o míček přišel.
01:25
Hráč hostí se pokusil o gólový zákrok, tomu Netopilík zabránil ale Strnad letí k zemi.
00:46
Netopilík si dnes poprvé sáhl na míček
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Dominik Mrowiec, Erik Šochman, Kamil Peřka, Martin Šulc, Matěj Černý
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Martin Fuchsig, Pavel Vítek, Ondřej Kawulok, Dan Semerád