0:3
2:2
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBC DDM Kati Kadaň 10:8
4. Ondřej Richtr, 6. Jiří Rafaj, 7. David Mistrík, 8. Vojtěch Teslík, 10. Tomáš Richtr, 13. Jiří Rafaj, 17. Vojtěch Teslík, 19. Jiří Rafaj, 55. Jiří Rafaj, 59. Jiří Rafaj - 3. Kryštof Bandas, 10. Lukáš Pardubský, 17. Daniel Jäschke, 29. Lukáš Mock, 32. Lukáš Mock, 33. Kryštof Bandas, 51. Petr Chládek, 57. Erik Štěrba; rozhodčí: Martin Preclík - Milan Baloun; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 30 - Filip Staněk 9, Matěj Holeček 10; po třetinách: 8:3, 0:3, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 5:7
Střely celkem: 29:38
59:59
Vyjádření fyzioterapeuta domácích: "Po 8. gólu našeho týmu jsme se vytratili z palubovky a zcela přenechali iniciativu soupeři. Tomu se naštěstí nepodařilo vyrovna a závěr jsme zkušeně zvládli."
59:59
Vyjádření trenéra hostí: "Dneska jsme si nezasloužili vyhrát, to co jsme předvedli v 1. třetině nás stálo celý zbytek zápasu. Soupeř si zápas zkušeně pohlídal a my mu gratulujeme k postupu."
58:35
Vyloučen hráč Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra bez hokejky.
58:00
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Tomáš Richtr (10:8).
56:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Petr Chládek (9:8).
54:44
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj bez asistence (9:7).
50:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek bez asistence (8:7).
33:42
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:16
Timeout FbC Barracudas Slaný
32:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Lukáš Pardubský (8:6).
31:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Mock, asistoval Petr Chládek (8:5).
28:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Mock, asistoval Michal Šnábl (8:4).
21:46
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
18:38
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Vojtěch Teslík (8:3).
16:51
Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil Patrik Martinovský.
16:40
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Jiří Rafaj (7:3).
16:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Petr Chládek (6:3).
12:11
09:29
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Jiří Rafaj (5:2).
09:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský bez asistence (4:2).
07:43
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Tomáš Richtr (4:1).
06:51
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík bez asistence (3:1).
05:41
03:57
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Ondřej Richtr, asistoval Tomáš Richtr (1:1).
02:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Erik Štěrba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Petr Chládek, Lukáš Milička, Daniel Jäschke, Lukáš Mock, Michal Šnábl
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Ondřej Richtr, Jiří Rafaj, Jiří Budil, Tomáš Richtr, Vojtěch Teslík