4:2
3:4
- : -

Sokol Ivanovice na Hané - Spartak Hluk 9:7
4. Jan Kramář, 18. Jakub Ondrák, 29. Radim Baláž, 32. Jan Kramář, 37. Jakub Ondrák, 39. Dominik Papp, 51. Michal Jazejček, 52. Dominik Papp, 57. Jakub Ondrák - 11. Vojtěch Duda, 30. Vojtěch Duda, 35. Martin Kelíšek, 43. Vojtěch Duda, 44. Martin Kelíšek, 56. Martin Kelíšek, 60. Martin Kelíšek; rozhodčí: Patrik Hájek - Dan Lošťák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý 27 - Lukáš Kolečkář 32; po třetinách: 2:1, 4:2, 3:4;
60:00
59:47
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Michal Kundrata (9:7).
59:47
Martin Kelíšek dává svůj 4. gól.
59:21
Pavlovi Syslovi se míček motá pod nohy a nemůže tak rozvinout akci Ivanovic
58:42
Aleš Tvrdý a jeho tyč. To je příběh jak Romea a Julie.
58:08
Michal Jazejček zapl vrtulku v prdeli a svýma nožka se rychle vrátil před bránu a zabránil jasnému gólu
56:47
Další adepti na hattrick jsou Jan Kramář a Dominik Papp
56:30
Timeout Spartak Hluk
56:28
Jakub Ondrák dokončuje svůj hattrick. Trošku pohrození od zapisovacího pultíku a hned to jde.
56:15
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák bez asistence (9:6).
55:58
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Adam Cileček (8:6).
53:09
Jakub Ondrák dostal nalitý od Dominika Pappa. Míček končí v síti za bránou. Jakub Ondrák svou formu stále hledá
51:53
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Pavel Sysel (8:5).
51:53
Alda ukazuje střídačce, že má silně na párku
51:41
Ten góloš Hluku je všude, bojím se otevřít skříň
50:14
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Michal Jazejček, asistoval David Kramoliš (7:5).
50:14
David Kramoliš celej zápas nic moc a teď ukáže takovou florbalovou parádu. Na půlce se štěstíčkem překonal obránce, poté i druhého a nabyl Jazejčkovi před prázdnou. Slzička mi ukápla
45:26
Dominik Papp střílí a chyběl kousek, konkrétně tak dva metry. Nutno podotknout, že nebyl atakován a brána byla prázdná.
43:51
43:51
Hluk se tlačí a tlačí a vytlačil si z toho 2 góly. Je načase se taky přihlásit o slovo
43:14
Prcik využívá svých centimetrů a zblokoval několik míčků
42:26
Chyba v rotaci hráčů Ivanovic a je z toho gól Hluku
42:19
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Pavel Rochovanský (6:4).
40:00
40:00
Závěrečná část dnešního duelu započala
40:00
39:45
Z úst Radima Baláže se ženským hláskem ozvalo "Jakubeeee", avšak míček před prázdnou bránu nezavítal
39:00
Z ochozů se ozývá povzbuzení na adresu Vojtěcha Bartoška
38:22
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Vojtěch Bartošek (6:3).
38:22
TO NENÍ MOŽNÝ, ŽE PAPP DAL GÓL TY VOLE
37:17
Rozhodčí i přes neustálé komentování co a kdy měli písknout si udržují chladnou hlavu.
36:44
Dominik Papp a jeho pověstné střely jsou ZPĚT. V ragby by se uživil na 100%
36:16
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Aleš Tvrdý (5:3).
35:12
Druhá Ivanovická lajna se teď trápí, je neustále pod tlakem
34:09
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Martin Kelíšek bez asistence (4:3).
31:31
Fauly hostí zachraňují Ivanovice od dalších inkasovaných gólů
31:01
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář bez asistence (4:2).
29:24
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda bez asistence (3:2).
29:12
Zakřikl jsem to, špatná rozehrávka a šance Hluku.
29:02
Ivanovice předvádí velice disciplinovanou hru, kdy jsou vždy minimálně dva hráčí pod míčkem
28:08
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Radim Baláž, asistoval Dominik Papp (3:1).
26:41
Jakub Gron nám ukázal, že na výšce nezáleží
23:50
Vyloučen hráč Dominik Papp družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
23:50
Dominik Papp navyšuje svou bilanci trestných minut. Klasické Dominik, spousta trestů a slov
18:52
Jakub Ondrák ukázal svá kila navíc. Zalehl brankáře hostí a silně mu znepříjemnil třetinu
18:14
Prosím udělejte Kramolišovi ten dres už. Má tak o 3 čísla menší
17:50
Michal Jazejček pohrozil. Na půlce vybojoval míček a sám zakončil. Krásné akci scházel už jen gól a tomu nechybělo moc
17:08
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Vojtěch Bartošek (2:1).
16:58
I Hluk ukazuje, že nejsou žádní nazdárci a i oni umí kombinovat
14:23
Vojtěch Bartošek opět ukazuje, že je spíše na černou práci. Střela opět o metr vedle
11:58
Aleš Tvrdý ČARUJE, míčku akrobatickým stylem zabránil proniknutí za brankovou čáru. Brankářské umění v akci
11:18
David Kramář sice už má 1+0, ale bilanci zblokovaných střel mu budeme počítat i dnes. Už dvě.
10:07
09:40
I brankář hostí ukazuje umění hrát hlavou
09:13
Aleš Tvrdý má tvrdou makovici, již druhý zákrok hlavou. Hustý
08:16
Po výletu do Říma a zpět vidíme konečně Radima Baláže v akci, jaká slast pohledět
05:57
David Kramoliš překvapuje, žádná křeč se dnes nekoná
04:40
Poprvé v životě jsem viděl hráče domácích s číslem 73 utíkat
03:11
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář, asistoval Jakub Ondrák (1:0).
02:45
Přesilovka domácí, hráč č 73. u míčku a brankář hostí musí čarovat na brankové čáře.
02:04
Vyloučen hráč Adam Cileček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
01:15
Gólman domácích prokázal statečnost a zasáhl proti střele svou vlastní hlavou. Jak chrabré!
01:00
Utkání započalo ve velkém tempu. Zapisovatel se omlouvá za drobné zpoždění.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Hájek a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Adam Štěrba, Vojtěch Duda, Marek Šimíček, Matěj Sochorec
00:00
Line-up domácích Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Jan Kramář, Dominik Papp, Radim Baláž, Jakub Ondrák