10:3
5:1
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - FbK TJ Svitavy 17:4
4. Viktor Kejík, 20. Filip Konstant, 21. Pavel Zbořil, 23. Pavel Zbořil, 27. Tomáš Jedlička, 27. Michal Fila, 31. Filip Konstant, 32. Pavel Zbořil, 32. Radim Fila, 34. Viktor Kejík, 35. František Chmela, 35. Ondřej Lorenc, 44. Martin Veselý, 49. Matyáš Zouhar, 52. Matyáš Zouhar, 54. Pavel Zbořil, 58. Martin Veselý - 26. Ladislav Vašák, 31. Josef Prudil, 37. David Říha, 47. Dominik Kovář; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 4 + Radim Fila OS:2; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 22 - Filip Lamař 28; po třetinách: 2:0, 10:3, 5:1;
60:00
59:59
Počet střel Domácích v 3. třetině - 14, Hosté - 11
59:59
Komentář vedoucího hostů: Absolutně nic nám nefungovalo. Od druhé třetiny byl na hřišti pouze jeden tým. Gratuluji soupeři k vítězství. Pro nás další velká facka do další části sezóny.
59:59
Komentář trenéra domácich Patrika Procházky: Zadostiučinění a odměna dobře pracujícího týmu od dubna. Soupeři jsme doslova naložili ranec na cestu domů, nutno podotknout, že Svitavy uměly být nebezpečné, ale v zakončení neefektivní. Od 2. třetiny byl na hřišti jen jeden tým, který využil v tomto dějství všechny své střelecké příležitosti a úspěšně dokráčel k 2. nejvyšší historické výhře v Národní lize.
59:59
Pokračování: Tým je připravený udržet současnou formu do nascházejících zápasů. Opava se musí nyní třást strachy. Těšíme se! Teď jsme správně rozjetí na dlouhé cestě a nic nás nemůže zastavit! HOUHOU ALI!
59:53
Vyloučen hráč Radim Fila družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
59:53
Vyloučen hráč Radim Fila družstva FAT PIPE Aligators Klobouky - osobní trest.
57:33
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Martin Veselý, asistoval Tomáš Jedlička (17:4).
57:33
Při hře čtyři na čtyři díky nahrávce Tomáše Jedličky až do kuchyně vstřelil Martin Veselý gól.
56:36
Vyloučen hráč David Čížek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
56:36
Vyloučen hráč Radim Fila družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
53:16
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Lorenc (16:4).
53:16
Pavel Zbořil při odloženém vyloučení ve hře bez brankáře vstřelil svůj čtvrtý gól.
52:50
Adam Klimeš podstoupil pár soubojů, které jako absolutní monstrum ustál a vybojoval odložené vyloučení.
51:22
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Roman Svoboda (15:4).
51:22
Roman Svoboda opět projel obranou jako nůž máslem a nahrál Matyáši Zouharovi do prázdné brány.
50:53
Patrik Rychlý krásným zákrokem zabránil gólu z brejku dva na jednoho.
50:30
Po souhře bratrů Jedličkových Tomáš netrefil prázdnou bránu.
48:13
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Viktor Kejík (14:4).
48:13
Dvěma rychlými nahrávkami si domácí vytvořili šanci, kterou proměnil Matyáš Zouhar.
46:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Dominik Kovář, asistoval David Čermák (13:4).
46:10
Střelou z vlastní poloviny Dominik Kovář překonal brankáře, který nemohl nic vidět.
45:00
Hraníční zákroky na obou stranách. Rozhodčí ale nevylučuje.
43:59
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Martin Veselý bez asistence (13:3).
43:59
Martina Veselého si našel odražený balónek. Veselý se střelou z otočky nemýlil.
43:10
Krásná standartka hostů z rohu však nevede ke gólu.
42:03
Hosté nevyužili standartku v předbrankovém prostoru.
41:30
To je škody. Pavel Zbořil netrefil odkrytou bránu.
40:37
Hosté se dostali ke střele z nebezpečného prostoru. Brankář domácích nedovolil střele projít.
40:00
40:00
39:59
Počet střel Domácích v 2. třetině - 18, Hosté - 7
39:45
Brejk dva na jednoho chtěli hosté vyřešit střelou. Netrefili však bránu.
36:42
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Dominik Kovář (12:3).
36:42
Pro domácí nešťastný odraz a balonek končí v síti.
35:00
Hostům se nedaří prosadit. Bohužel jim to nejde ani u sebe v obraně.
34:50
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Ondřej Lorenc, asistoval Pavel Zbořil (12:2).
34:12
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil František Chmela, asistoval Michal Fila (11:2).
33:02
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík, asistoval Pavel Zbořil (10:2).
31:56
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Radim Fila, asistoval Filip Konstant (9:2).
31:22
30:50
Vyloučen hráč Ladislav Vašák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
30:27
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Tomáš Hynek (7:2).
30:06
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Filip Konstant, asistoval Roman Svoboda (7:1).
30:06
Roman Svoboda v oslabení přešel přes tři hráče a předložil to Filipovi Konstantovi do prázdné brány.
28:46
Vyloučen hráč Radim Fila družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
26:33
Timeout FbK TJ Svitavy
26:33
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Michal Fila, asistoval Filip Konstant (6:1).
26:33
Michal Fila přízemní střelou překonal nic nevidícího brankáře.
26:20
Pavel Zbořil to tu střílí jak na střelnici.
26:00
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Martin Veselý (5:1).
25:43
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ladislav Vašák, asistoval David Říha (4:1).
24:10
Brejk dva na nikoho zneškodnil parádním zákrokem hostující brankář.
22:45
22:45
Po krásné křižné přihrávce Ondry Lorenze trefil Pavel Zbořil odkrytou bránu a vstřelil tak svůj druhý gól v utkání.
21:46
Díky dobrému předvídání Františka Chmely se dostal Michal Fila ke střele.
20:36
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Matyáš Zouhar (3:0).
20:36
Pavel Zbořil trefil střelou z voleje levý horní roh a překonal tak brankaře.
20:00
20:00
19:59
Počet střel Domácích v 1. třetině - 13, Hosté - 8
19:43
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Filip Konstant, asistoval Antonín Šmerák (2:0).
18:50
Na domácí branku míří mnoho střel, ale golman je proti.
17:42
Ve velké šanci Filip Konstant přestřelil bránu.
17:10
Přibývá stále více osobních soubojů.
16:50
Hosté jsou pod neustálým tlakem.
15:50
Ondřej Pakosta našel křižnou přihrávkou Josefa Prudila. Jeho střelu však chytil brankář domácích.
15:00
Hostům se zatím nedaří najít klíč k obraně domácích.
09:50
Radim Fila střílel z otočky z první. Jeho střela však o kousek netrefila bránu.
07:50
Patrik Rychlý vytáhl neskutečný zákrok a zneškodnil tak střelu, která mířila do horního růžku.
07:17
Hosté svoji přesilovou hru nevyužili.
05:17
Vyloučen hráč František Chmela družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:53
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík bez asistence (1:0).
03:53
Viktor Kejík zakončil krásnou individuální akci střelou na bližší tyč a otevřel tak skóre zápasu.
02:40
Tomáš Jedlička při další šanci domacích netrefil z mezikruží bránu.
01:10
Domácí šli protiútok tři na jednoho, ale Zbořil nechal míček za sebou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Lukáš Musil, Josef Prudil, David Říha, Ladislav Vašák, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Radim Fila, Michal Fila, Antonín Šmerák, Filip Konstant, František Chmela