0:4
1:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - DDQ Florbal Chomutov 4:9
6. Tomáš Hanzlík, 13. Jan Hranický, 17. Tomáš Hanzlík, 42. Jan Hranický - 16. Ondřej Šarša, 19. Petr Linc, 25. Jakub Štěrba, 29. Daniel Kellermann, 31. Petr Linc, 36. Tomáš Novotný, 55. Tomáš Novotný, 57. Martin Schneider, 60. Tomáš Novotný; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:7; využití: 1:3; diváků: 34; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 31 - Martin Frühbauer 24; po třetinách: 3:2, 0:4, 1:3;
60:00
59:59
Více už se toho v tomto zápase nestane. Letka sice nastopupila do třetí části s jasným úmyslem, ale bohužel.
59:59
Střely ve 3.třetině Letka - 8,Chomutov-11, Celkově - Letka: 28, Chomutov- 40
59:59
59:11
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jakub Štěrba (4:9).
58:22
Hrabáček opět zasahuje proti dotírajícímu Lincovi, tentokrát maskou
56:44
Pro domácí dneska není žádná výhoda přesilovka, protože musím uznat, že hosté hrajou skvěle
56:32
Timeout DDQ Florbal Chomutov
56:32
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Martin Schneider bez asistence (4:8).
55:40
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
54:56
54:20
Ondruch střílel, ale z velkého úhlu a vypadá to, že Chomutov se ubrání
53:14
Letka nevyužila krátkou přesilovku ve hře 5na3. Pokračuje tedy v klasické přesilovce
52:22
Přesilovka pět na tři a Chomutov stejně napadá, velice zvláštní
52:11
Vyloučen hráč Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:44
Další přesilovka pro domácí. Ovšem stejně jako už je zvykem Chomutov je na útočné půlce
50:39
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
47:33
Hranický ještě před trestem trestuhodně minul poloodkrytou bránu a moc dobře to věděl.Hráči Chomutova v plném počtu
46:33
A byli více aktivnější v útočném pásmu než Letka
46:21
44:44
Další přesilovka pro Letku a opět Chomutov na to nereaguje, že hraje o jednoho hráče méně.
44:35
Vyloučen hráč Rudolf Klement družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
44:12
Novotný(Chomutov) střílel a mířil an bližší tyč, ale netrefil
43:22
Jeden z hráčů Chomutova leží na zemi a nevypadá to dobře. Zřejmě koleno nebo kotník
43:11
Domácí rozhodně více běhají. Toto by mohlo přinést kýžený efekt.
42:22
Skvělé Honza Hranický. Konečně se mu podařilo to co v druhé třetině ne. Krásně umístěna střela
41:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Vojtěch Blana (4:6).
40:11
Domácí mají dvacet minut, aby zdramatizovali tento zápas. Začátek vypadá podobně jako v první třetině, Letka napadá vysoko
40:00
40:00
39:59
Více už se toho nestane. Střely domácí - 10, hosté - 12
39:22
Krupa na Ondrcuha, který se podíval, zamířil, vystřelil. Míček mu sjel z lopaty.
37:22
Reparát pro domácí, přesilovka ve které by potřebovali dát gól. Kopp zatím hledá správnou šanci na přihrávku. Ovšem Chomutov stejně jako v předchozím oslabení se nebojí riskovat
36:40
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
36:22
Novotný propasíroval míček pod padajícím Hrabáčkem a hosté se ujímají vedení o tři branky
35:24
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Šarša (3:6).
34:44
Chvíli v šesti proti pěti a teď už klasická přesilovka.
34:24
Vyloučen hráč Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
34:22
Další trest pro letku
34:03
Hranický si obhodil dva protihráče, ovšem třetí už mu nedovolil nic víc, takže se musel otočit zpět ke své bráně a začít znova. Chomutov hraje rozhodně více do těla, ale v rámci pravidel a také více běhají
33:13
Rozehrávka z rohu pro Letku, brankář zasahuje a vyráží
32:54
Chomutov často hodí do přečíslení. Melíšek mohl navýšit skóre, ovšem netrefil ideálně míček
31:44
Místo, aby se domácí tým u této přesilovky zvedl, tak bohužel dostal gól. Trenér zavelel k oddechovému času a rada zněla, že je dost času na to se do zápasu vrátit. Což měl pravdu
30:44
Chomutov je jako dotěrná moucha, která nenechá svému soupeři ani centimetr prostoru
30:02
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
30:02
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc bez asistence (3:5).
29:19
Vyloučen hráč Tyler Brush družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
28:28
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Rudolf Klement (3:4).
27:33
Hosté už se nebojí napadat tak vysoko. V první části jakoby čekali co Letka vymyslí.Šincl nasadil housličky a po dlouhé době vystřelil, tuto střelu zablokoval jeden z obránců
25:33
Bohužel se potvrdilo to co jsem psal níže, domácí nevstoupili do druhé části vůbec dobře a tento gól je toho důkazem. Nestíhali moc ve hře pět na pět.
24:42
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Linc (3:3).
24:33
Zbytečný faul, který může ještě více Letce uškodit. Zatím se však domácí brání a dokonce Hanzlík se urval směrem dopředu a nasadil housličky protihráči
23:25
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
23:11
Aktivnější ve druhé třetině a třetí minutě hry je rozhodně Chomutov, domácí si míčku zatím moc neužili.
21:21
Melíšek(Chomutov) se pokoušel najít před bránou volného spoluhráče. Našel, ale ten už byl ve špatném úhlu. Hráči Chomutova se radují, protože viděli, že Hrabáček propustil míček za svá záda, nebylo tomu tak. Hrabáček stihl ještě vytěstnit míček před brankovou čárou
19:12
Bohužel chybná akce od Čecha(Letka) vedle k tomu, že Chomutov snižuje na rozdíl jedné branky.Štěrba posunul míček na Lince a ten se nemýlil
18:14
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Jakub Štěrba (3:2).
17:22
Dělovou ránu má ovšem i Hanzlík a napodobil tak svého protihráče
16:06
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Tomáš Zach (3:1).
16:03
Bohužel na toto už byl i Hrabáček krátký. Ale musím uznat, že střela kterou vyslal Šarša byla nechytatelná. Pod víko ve velké rychlosti.
15:21
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Tomáš Novotný (2:1).
15:00
Hrabáček fantasticky dvakrát za sebou vyrazil ruku proti střelám, velmi teď podržel svůj tým
14:12
Přesilovou hru si zkusí i hosté. Letka zatím odolává. Novotný střílí - West blokuje na dvakrát
13:22
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
13:22
Blana krásně našel před bránou osamoceného Hranického, který se ze středu nemýlil
12:44
11:44
Přesilová hra pro domácí. Krásný ťukec z první. Šincl- Hranický-Jurdzin, chybí tomu akorát gól
10:56
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
10:22
Rozehrávka Chomutovu z rohu. Sít' se sice zavlnila, ovšem pouze z boku
09:22
Kopp se pokusil lehkou žabkou přehodit soupeřovu hůl, neuspěl, ale poté se vrátil a vybojoval ztracený míček
06:44
Smrčka skvěle zasáhl míček, který nemohl pustit za sebe, protože byl posledním hráčem domácích a za ním číhal jako myš na sýr Novotný
05:22
Rychlá akce z protiútoku, který vede ke změně skóre. Ovšem Chomutov se rozhodně nevzdává, velmi nebezečná střela od Klementa, kterou Hrabáček chvíli hledal, naštěstí ji měl ukrytou mezi nohama. Hned na to další střela, kterou musel pro změnu hasit jeden z obránců Letky
05:20
03:34
Hosté reklamují vysokou hůl, rozhodčí zůstávají vklidu
03:33
Chomutov se nikam pokud nemá míček nežene, nenapadá tak vysoko jako domácí tým. Oba týmy se zahřívají do provozní teploty. Šincl tečoval střelu, kterou vyslal hostující obránce Kellermann. Hrabáček byl pozorný
02:22
První rozehrávka Chomutovu, nacvičený signál, ale rána letěla vedle branky Hrabáčka.
01:31
Ondruch napadá hluboko na obranné polovině hostí, Pecháček vyhazuje, protože je pod tlakem
00:38
Čech u své brány přihrává na Westa a ten čeká na pohyb svých hráčů
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí. Ovšem to Letku neodradilo a hned spouští presink
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tomáš Novotný
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Martin Kopp, Václav Jurdzin, Jan Vojáček, Vojtěch Blana, Jan Hranický