4:2
4:5
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Letka Toman Finance Group 10:9
10. Matyáš Sirotek, 11. Ondřej Šimek, 24. Matyáš Sirotek, 34. Daniel Drobiš, 37. Ondřej Veselý, 37. Daniel Drobiš, 41. Jan Králík, 51. Michael Kudláček, 52. Jan Králík, 53. Matyáš Sirotek - 10. Dominik Hubl, 11. Tomáš Zach, 25. Jiří Šincl, 38. Jan Vojáček, 48. Jan Vojáček, 53. Jan Vojáček, 54. Tomáš Hanzlík, 55. Jan Vojáček, 57. Vojtěch Blana; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Josef Macek 25 - Roman Fučík 11, Tomáš Petr 13; po třetinách: 2:2, 4:2, 4:5;
60:00
59:59
Domácí zvládly konečný tlak hostů a vítězí 10:9
59:59
Sřely celkem. Domácí: 28  Hosté: 34
59:59
Nejlepší hráči utkání, za oba celky hráč s číslem 22.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.

58:19
Hosté zkoušjí hru bez brankáře.
57:53
Králík znovu trefil stejnou část břevna.
57:08
Hosté přikládají pod kotlem domácích.
56:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jiří Šincl (10:9).
56:18
Hosté si pomalu ale jistě tvoří tlak a dělají domácím problémy.
55:41
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:08
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Vojáček, asistoval Tomáš Zach (10:8).
54:08
Toto utkání nám přináší přímo golové hody.
53:41
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Václav Jurdzin (10:7).
53:41
Hosté se snaží se skore něco udělat a snižují na 10:7
52:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Michal Matějček (10:6).
52:24
Přečíslení domácích končí golem na 10:6
52:06
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Vojáček, asistoval Václav Jurdzin (9:6).
51:27
Vyloučen hráč Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (9:5).
51:02
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Petr družstva FBC Letka Toman Finance Group
51:02
Individuální akce Jana Králíka končí krásným golem.
50:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Tomáš Brožek (8:5).
50:09
Využitá přesilovka domácích a vedení 8:5 .
48:46
Vyloučen hráč Vojtěch Blana družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
47:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Vojáček, asistoval Vojtěch Blana (7:5).
47:08
Hosté se prokombinovali až do zakončení do prázdné branky.
46:10
Domácí hrají v plném počtu.
45:02
Hostům se jejich tlak nedaří využít.
44:10
Vyloučen hráč Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
43:00
Hosté tahají za kratší konec.
40:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Ondřej Šimek (7:4).
40:24
Domácí na nic nečekali a vedou už o tři branky.

36:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Ondřej Šimek (6:3).
36:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Patrik Holý (5:3).
33:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Králík (4:3).
33:21
Domácí si po krásné akci berou vední zpět pod svá křídla.
29:30
Hra se uklidnila a oba týmy hrají kombinační florbal.
24:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Jan Vojáček (3:3).
24:21
Hosté využily zaváhání domácích a srovnávají krok na 3:3
23:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Lukáš Froněk (3:2).
23:55
Domácí ve druhé třetině svého soupeře k ničemu nepouští a to zužitkovali ke svému vedení.
22:05
Domácí orazítkovali pouze břevno hostující branky.
15:14
Krásná akce domácích končí pouze na tyčce.
10:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Králík (2:2).
10:46
Oba celky výborně odpovídají na goly soupeře.
10:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Zach, asistoval Vojtěch Blana (1:2).
09:51
09:51
Blesková odpoveď v podání domácich, kteří se nenechacli golem zaskočit.
09:13
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Krupa (0:1).
09:13
Krásná souhra hostů vedla zaslouženě k prvnímu golu.
04:54
Domácí si pomalu, ale jiste tvoří tlak.
01:50
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:01
Buly pro hosty, kteří si následně tvoří tlak.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jakub Smrčka, Tomáš Zach, Jan Vojáček, Vojtěch Blana, Jiří Šincl
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Michael Kudláček, Daniel Drobiš, Ondřej Šimek, Petr Žáček, Jan Králík