5:3
2:0
- : -

Kanonýři Kladno - FBC Letka Toman Finance Group 12:3
8. Ondřej Papoušek, 13. Matyáš Bachmaier, 15. Vojtěch Novák, 17. Dušan Přívara, 20. Dominik Janda, 22. Ľuboš Šefčík, 23. Dušan Přívara, 24. Vojtěch Novák, 32. Matěj Stůj, 36. Matyáš Bachmaier, 50. Vojtěch Novák, 54. Vojtěch Novák - 30. Jiří Šincl, 33. Jan Vojáček, 39. Vojtěch Blana; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Marek Macík 11 - Martin Hrabáček 13, Tomáš Petr 15; po třetinách: 5:0, 5:3, 2:0;
60:00
59:59
Střely ve třetí části: Kladno: 13, Letka: 6.
59:15
Vyloučen hráč Jakub Smrčka družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
57:47
Novák předvedl zajímavou otočku, k zakončení se ale nedostal.
56:38
Riebauer vyslal tvrdou střelu po přihrávce od Bachmaiera, Petr se ale velmi rychle přesunul a dokázal míček vytěsnit mimo svou svatyni.
55:50
Chroust vybídl Přívaru, ten ale obrovskou šanci zahodil.
55:09
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
53:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Marek Veselý (12:3).
53:20
Novák si připisuje již čtvrtý gól a navyšuje vedení Kladna.
53:16
Kanonýři opět operují v útočném pásmu.
50:39
Hráči Letky nic kloudného nevymysleli, v přesilovce hostů tedy skórovali pouze domácí.
49:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák bez asistence (11:3).
49:18
Z přesilové hry Letky nakonec vytěžili branku domácí.
48:38
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
48:38
Poté co hráč Letky odmítl skórovat před poloprázdnou brankou, mají hosté alespoň početní výhodu.
48:01
Janda vystihl přihrávku a vyrazil do brejku. Vzal to na sebe, branku ale minul.
46:35
Chroust parádně vybídl Riebauera, ten stál osamocený před brankou, Petr ale předvedl velmi dobrý zákrok.
44:58
Velká příležitost hráčů Letky, backhandová dorážka ale letěla vysoko nad.
43:14
Riebauer a Přívara si vyměnili balonek, Riebauer zkusil štěstí, pokus se mu ale nepovedl.
42:33
Pfaur se dostal k zakončení, trefil pouze blok.
41:18
Novák nabral rychlost, shodil na Veselého, ten z první trefuje tyč.
38:41
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Václav Jurdzin (10:3).
38:41
Setinka zbývala do konce přesilovky Letky, která byla nakonec využita.
37:35
Střelu Hranického blokuje Přívara.
36:40
Vyloučen hráč Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
36:39
West nabil Lukášovi, ten střelou z první míjí branku.
35:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (10:2).
32:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Vojáček, asistoval Jakub Smrčka (9:2).
31:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Dominik Prudil (9:1).
31:24
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Petr družstva FBC Letka Toman Finance Group
31:24
Po kombinaci Hubnera s Prudilem se k odraženému balonku dostal Stůj, zakončil nekompromisně.
29:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Jan Vojáček (8:1).
29:58
Početní výhodu po vyloučení Pixy za zasažení balonku nohou ze střídačky využila Letka velmi rychle.
29:43
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
28:54
Nepřesnou přihrávku Bachmaiera vystihl Hanzlík, jeho zakončení backhandem ovoce nepřineslo.
27:24
Hubner se protlačil před branku, balonek skončil na noze Hrabáčka.
26:18
Bohuslávek chvíli motal hostující obranu, nakonec o balonek přišel.
24:43
Kanonýři se stále drží v útočném pásmu, Letka si času s míčkem moc neužívá.
23:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák bez asistence (8:0).
23:45
Kladno strávilo v útočném pásmu dlouhou chvíli a nakonec je z toho další branka.
22:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Matyáš Bachmaier (7:0).
22:48
Bachmaier shodil na mantinel na Přívaru, který z výběhu zakončil ke vzdálenějsí tyči.
21:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ľuboš Šefčík, asistoval Matyáš Bachmaier (6:0).
21:02
Kanonýři jsou při chuti i na startu druhé třetiny.
20:48
Chroust se dostal do brejku, branku ale minul.
20:01
Úvodní buly druhé periody vyhrává Kladno.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Kladno: 10, Letka: 3
19:30
Hrabáčka nepřekvapila střela do teploměru.
19:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Tomáš Chroust (5:0).
16:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Ondřej Riebauer (4:0).
16:19
Riebauer vystihl přihrávku a hnal se do protiútoku, branky jsme se ale nedočkali.
14:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jakub Bohuslávek (3:0).
14:50
Bohuslávek našel před brankou osamoceného Nováka, který dokázal míček uklidit za Hrabáčka.
12:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Aleš Höffer (2:0).
12:55
Bachmaier využívá početní výhodu přesným projektilem z půlky.
12:12
Hrabáček chytil sražený pokus a dlouhým výhozem osvobozuje svůj tým.
11:14
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
11:14
První přesilovku zápasu si zahrají Kanonýři.
10:31
Kahánek se dostal ke střele z nebezpečné vzdálenosti, Macík může poděkovat za blok.
07:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Papoušek z trestného střílení (1:0).
07:42
Papoušek se postavil k trestnému střílení, chvíli si hrál s balonkem a pak nekompromisně vymetl levou šibenici.
07:12
Dělovka Pixy vysoko nad.
06:49
Pokus Letky o rychlý protiútok, domácí se stihli vrátit.
05:30
Janda hledal před brankou Chrousta, nepřihrál ale přesně.
04:23
Kladenskou rozehrávku zatím provází nepřesnosti. Hráči Letky se dostali do situace 2:1, kterou nevyužili.
01:53
Macík má za sebou první dva zákroky. Ani jedna střela ho nepřekvapila.
01:03
O první střelu se postaral Chroust, z výběhu ale minul branku.
00:01
Úvodní buly vyhrává Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Jakub Smrčka, Tomáš Zach, Vojtěch Blana, Jiří Šincl, Jan Vojáček
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Dušan Přívara, Dominik Janda, Ondřej Riebauer, Tomáš Chroust