0:2
3:2
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:6
16. Tomáš Hanzlík, 45. Daniel Filip, 48. Jiří Šrámek, 48. Jan Hranický - 13. Jan Novák, 13. Štěpán Blažek, 24. Jan Novák, 36. Jan Novák, 59. Petr Mašek, 60. Jan Novák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Petr 31 - Lukáš Bauer 30; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:2;
60:00
Střely ve 3. části: 17:7
60:00
59:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:6).
59:55
Letka v šesti
58:28
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
58:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:5).
57:11
Kahánek backhandem nezametl míček do odkryté brány, tak toto byla velká šance a škoda
56:15
Síťka se zavlnila, naštěstí jen ta boční, to měli domácí štěstí
54:33
Hranický z první střílel po zemi, tan však Bauer stihl zareagovat a vystřelil svou nohu.
54:00
A vlastní gól si mohli dát i domácí, hráli v šesti lidech a ta přihrávka mířila na územi nikoho směr brána domácí, naštěstí míček o centrimetry minul bránu.
53:19
Vyloučen hráč #7 Štěpán Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
52:55
Krupa vystihl rouehrávku a byl atakován ze zadu, tady není o čem dvě minuty
52:20
Málem vlastní gól, který si mohli vstřelit hosté, naštěstí brankář Bauer zareagoval včas.
51:00
Číhal dostával volnou přihrávku, ale Smrčka v poslední chvíli zabránil tomuto hrozícímu nebezpečí
50:22
Hra je mnohem živější, hraje se ve vysokem tempu, oba týmy chcou urvat pro svůj tým tři body, času je však ještě dost. Petr opět fantasticky zachránil Letku
50:15
Na druhé straně Bauer si zašel pro vysoký míček, nechtěl nic riskovat
48:44
Tak nakonec se domácí vrátili do zápasu a ještě bude drama, hlavně neusnou na vavřínech
47:51
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
47:51
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #10 Dominik Hubl (4:4).
47:36
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #93 Jiří Šrámek, asistoval #55 Daniel Filip (3:4).
46:44
Tyč a ven - takhle jednoduše bych to napsal protože toto dělilo od změny skóre bohužel by se navyšovalo u domácích
45:44
Domácí jsou na koni a teď jich je po hřišti všude plno. Hubl dělá jednu kličku za druhou a snaží se seč mu síly stačí.
44:44
Krásná střela od Filipa, kdy vystřelil v ideální moment mezi nohama jednoho o obránců, na tuto skrytou střelu nemohl nijak reagovat brankář hostů Bauer
44:28
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #55 Daniel Filip, asistoval #12 Jan Hranický (2:4).
43:33
Domácí musí teď v této přesilovce skórovat, aby pomyšleli na bodíky, trefili tyč. Hosté však zatím dobře brání. Chtělo by to od domácíh nějakou nečekanou přihrávku
42:35
Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
42:33
Kahánek tvrdě atakován u mantinelu a domácí tedy budou mít rozehrávku k dobru.
41:33
Hubl krásně utaženou a skrytou střelou mířil do horního růžku brány, ale bohužel
41:00
Domácí v druhé části měli domácí pouze čtyři střely na bránu, to je velice málo, budou muset to ve třetí třetině rozhodně zlepšit
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:13
40:00
39:59
Více už se toho naštěstí pro domácí v této třetině nestane. Pokud však nezapnou ve třetí části, tak toto utkání skončí špatně
37:33
Hubl napravil svou chybu, protože nejprve špatně přihrál z rozehrávky, nakonec se však vrátil.
36:22
Smrčka se nechal lajdáckou chybou obelhat kolem mantinelu, a pak už to bylo velmi snadné pro dvojici Novák,Číhal..
35:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #14 Petr Číhal (1:4).
35:00
Skvělý Petr drží Letku, protože domácím se stále nedaří podržet míček na delší dobu. Hosté mají mnohem více šancí,
33:00
Hra se nám lehce přiostřila, oba týmy cítí že v této fázi hry by se mohl lámat chleba, takže se začíná hrát více do těla.
31:22
Zach zabránil nebezpečí. Domácím se v druhé třetině nedaří na delší chvíli podržet míček a připravit si nějakou lepší šanci. Hosté jsou momentálně všude dříve
28:33
Zmatky před brankářem domácích. uŽ Už to vypadalo, že jeden z obránců vyhodí míček do bezpečí, ale vyhodil na hokejku z řad Znojma. V Obrovské šanci byl Novák(Znojmo) kdy z velké blízkosti už nedokázal obelstít Petra, ten však předvedl skvělý zákrok
24:44
Smrčka si obhodil svého obránného strážce a vystřelil, ovšem brankář hostí s touto střelou neměl potíže, šla mu přímo na střed těla.
23:40
Hosté vstoupili do druhé třetiny určitě aktivněji. Naopak je teď Letka ta, která není moc na míčku. A vypadá to, že už i domácí to stáhli na dvě lajny.
23:02
22:33
Číhal(Znojmo) číhal na šanci kterou měl na své holi, ale rána letěla mimo bránu
20:13
Vzhůru do druhé části. Hosté se do ní pustili ze. vší vervou, hráč s číslem 7 Blážek prchl kolem mantinelu, ale domácí obránce mu byl celou dobu na zádech, takže ho nakonec vytlačil až za bránu a tam už nic kloudného nevymyslel
19:22
Ďuriška(Znojmo) pálil z velké dálky, rána mu vůbec nesedla, takže domácí brankář Petr neměl starosti
18:33
Hanzlík(Letka) z otočky před bránou zkusil vystřelit nebo spíše najít někoho volného před bránou, ale svou kličkou vlastně zmátl všechny, míček proletěl kolem brankoviště do rohu
17:22
Znojmo přidalo na tempu po vstřelených gólech. Avšak na míčku jsou pořád více domácí
15:44
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #93 Jiří Šrámek (1:2).
15:00
Hráči znojma se zhruba 10 minut tvářili, že dopředu neumí skoro nic a najednou už vedou o 2 branky. Domácí může ten nevstřelený gól v přesilovce mrzet
14:44
Toman mířil na vzdálenější tyč tzv. dvacet nad ledem, ale brankář hostí Bauer byl dobře postavený
12:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Štěpán Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:2).
12:45
Dorážka z velké blízkosti, kdy domácí brankář nestihl už zareagovat
12:43
12:22
Hubl krásnou kličkou obelhal nejprve jednoho, a pak druhé hráče a ještě stihl nahrát Westovi, ten sice vystřelil ale brankář hostí byl dobře postaveny a kryje tuto ránu. Je potřeba objektivně napsat, že Znojmo nám toho směrem dopředu moc nepředvedlo.
10:00
Domácí nedokázali přetavit v gól dvě obrovské příležitosti, domácí trenér už už se radoval, ale bohužel chyběly milimetry. Takže nakone Letka nevyužila první přesilovou hru v zápase. Hraje se tedy opět pět na pět
08:33
Tuto výhodu domácí nevyužili, ale budu mít k dispozici přesilovku. Novák(Znojmo) vystihl nepřesnou rozehrávku Letky a pelášil směr brána.
07:29
Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
07:13
Domácí mají výhodu v šesti lidech
04:44
Toman spálil obrovkou příležitost, dostal od Westa parádní přihrávku přímo na brankoviště, domácí borec však netrefil zařízení. Zatím největší šance zápasu. Hosté se zatím nedostali k větší šanci, takže domácí brankář zatím neměl moc práce
03:33
Rozehrávka z rohu pro domácí, Hubl dával na Jurdzina - ten posílal míček směr brána, ale tam nikdo nebyl, kdo by ránu tečoval
02:44
Kahánek na Hubla, tomu chvíli trvalo než si míček zpracoval, nakonec však vystřelil, ale rána letěla mimo bránu
02:00
Šrámek podél mantinelu na Hanzlíka, ten byl však v přesila proti třem hráčům, takž neměl šanci se prosadiit
01:00
Znojmo bude hrát po celou dobu na dvě lajny. Více jich nepřijelo. Pokud Letka nasadí vysoké tempo, uvidíme jak dlouho se bude Znojmo držet
00:01
Vážení divácí, vítejte u dnešního utkání. úvodní buly vyhrál tým hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Štěpán Blažek, Matěj Švarc, Petr Mašek, Jan Gerža, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Pavel Holuscha, Jiří Šrámek, Ondřej Čech, Tomáš Hanzlík, Daniel Filip