1:3
1:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Sokol Jaroměř 7:4
3. Jiří Šrámek, 9. Tomáš Hanzlík, 10. Radim Kahánek, 20. Radim Kahánek, 20. Daniel Filip, 26. Jiří Šincl, 50. David Radošovský - 27. Tomáš Hejzlar, 31. Tomáš Černý, 38. Tomáš Černý, 56. Filip Krigovský; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Roman Fučík 24 - Dušan Völgyi 17, Šimon Špaček 8; po třetinách: 5:0, 1:3, 1:1;
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:59
Více už se toho nestane. Domácí vrátili Hostům porážku
58:55
Jaroměř nemá vyloženou šanci. Letka zatím má výborně postavené hráče. Šrámek šel dva na jednoho, ale naproměnil
55:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #33 Tomáš Černý (7:4).
55:00
A na druhém břehu Smrčka krásně zvládl situaci za svou branou, kdy proti němu byli dva útočníci.
53:00
Straka nadvakrát zabránil gólu, nejprve Smrčka pálil z první. I na druhou dorážku byl Straka na svém místě.
49:55
Domácí přidali na tempu. Konečně hra začíná nabírat obrátky. Tyčka zachránila Fučíka. Kroupa mířil až příliš přesně.
49:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 David Radošovský, asistoval #33 Tomáš Zach (7:3).
48:55
Standardní situace pro Jaroměř ze zhruba 6 metrů od Fučíka, ale tato výhoda se jim vůbec nevydařila.  Bojuje se o každý míček
46:44
Hra je neslaná nemastná. Letka oproti druhé třetině rozhodně zlepšila pohyb, ale na velkou příležitost to momenátlně není. Ono je třeba říct, že Jaroměř dost zlepšila pohyb. Černý(Jaroměř) měl opět šanci po chybce od jednoho z obránců Letky, ovšem Fučík opět podržel
45:58
Hranický(Letka) vystřelil směr Špaček, střela byla nepřesná, ale trefila jednoho z řad domácích a byla z toho vlastně zajímavá šance, míček měl namířeno do brány Špačka
45:33
Domácí přežili smrtící přesilovku pět na tři. Hosté si v této přesilovce vypracovali jednu velmi nebezpečnou akci, tu však zpacifikoval Fučík
44:00
Kroupa se pokusil o střelu, míček mu sjel z lopaty. Další šance Jaroměře. Nožička byl sice úplně volný, ale neviděl bych řekl přihrávku. A momentálně Fučík na brankové čáře zastavuje další střelu
43:00
Zbytečný faul od Šincla, kdy neunesl danou situaci. Jaroměř tlačí v přesilovce a bude mít k dispozici pět na tři
42:53
Vyloučen hráč #93 Jiří Šrámek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
41:48
Vyloučen hráč #36 Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nesportovní chování.
41:22
Domácí dostali určitě kartáč, protože začali velice aktivně.
39:44
Letka, už toto bude chtít dohrát a nikam se neženou, obránci si to dávají jen mezi sebou
38:44
Hranický po delší době střela z rohu, ale brankář hostí byl nalepený u tyčky.
37:01
Bohužel další chybná rozehrávka od domácíh a hosté to přetavili v gól. Domácí trenér musel jednat a vzal si čas na oddych.
37:00
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
37:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý bez asistence (6:3).
35:33
Domácí začínají být řekl bych lehce nervózní nedokážou si momentálně dát přihrávku a podržet míček. Snad teď Kahánek na Hanzlíka, ale ten bohužel ztratil. Kapitán hostí napálil vší silou směr Fučíkova brána, ale míček byl velmi nepřesný a letěl vysoko nad
34:44
Fučík uklidňuje situaci a bere si neposlušný míček do svých rukou.
33:22
Domácí trenér už dává jasné instrukce jak si přeje a jak si nepřeje aby se minimálně zbytek třetiny hrál, protože momentálně Jaroměř obstřeluje Fučíkovu bránu
32:22
Domácí si myslím, že lehce přestali hrát, protože Jaroměř se dostává do víc možností jak skórovat.
30:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (6:2).
30:22
Co nemáš v nohách máš v hlavě, tímto se teď řídil Filip, protože chtěl projít přes Hořčičku, ale souboj rozdílných váh, tak se to rozhodl vyřešit kličkou.
26:55
Chtěl jsem napsat, že tímto gólem vzala Letka Jaroměří už definitvně vítr z plachet. Jenže další střela tomu dala opačný názor. Hejzlar vystřelil a takovou přízemní ránou pod Fučíkovou nohou snižuje.
26:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #33 Tomáš Černý (6:1).
25:53
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl bez asistence (6:0).
25:44
Šincl si vybojoval tento míček, nakonec se rozhodl, že když už si ho vybojoval, tak zkusí zavěsit a povedlo se.
23:33
Černý(Jaroměř) se odhodlal ke střele, ale Vojáček se postavil proti této pumelici. Jaroměř v posledních 2 minutách se snaží více zabojovat o míček. Další střela kterou vyslal Černý, avšak Fučík připraven.
21:14
Filip na Krupu ten vracel, krásné vymíchání obránců soupeře, ti nevědí kde jim hlava stojí
20:30
Vzhůru do druhé třetiny. Domácí mají luxsní náskok, jen nedostat nějaký hloupý gól hned ze startu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
19:55
Nádherný lehký dotyk od Filipa. A tento míček krásně zaplul za Völgyiho.
19:39
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #71 Martin Krupa (5:0).
19:15
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #71 Martin Krupa (4:0).
19:14
Domácí sice dvakrát vystřelili, ale zatím páli nad. Přesilovka 5na3 končí. Vojáček ještě zkusil střelu zápěstím, ale ta mířila do hrudi Völgyiho
18:11
39 vteřin se bude hrát pět na tři, zbytečné sekání na Fučíka. Kdy už měl míček ve své moci
18:09
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
16:48
Vyloučen hráč #33 Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:22
Šincl dostal dostal krásnou přihrávku do běhu, vystřelil a míček lízl tyčkou soupeřovy brány
12:44
Domácí rozhodně nepolevují ve svém snažení. Dále ždímají svého soupeře. Měli k dispozici rozehrávku z rohu, ale nevyřešili to úplně ideálně. na druhé straně měl velmi zajímavou trajektorii míček vyslaný z hole Kroupy(Jaroměř) Fučík na poslední chvíli vyrazil maskou tento velmi nepříjemně letící míček
10:42
Naštěstí se tento scénař tentokrát nekonal. Kahánek naprosto s ledovým klidem doklepnul míček za brankáře hostí.
09:52
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #93 Jiří Šrámek (3:0).
09:39
Domácí by mohli navýšit své skóre mají k dobru přesilovou hru, ovšem taky je třeba být v pozoru, protože domácím se už několikrát stalo, že v přesilovce obdrželi gól.
08:58
Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
08:44
Vojáček si dovolil hodně velkou frajeřinku poslal míček na svého spoluhráče, přímo do mezírky mezi nohama.
08:23
Myslím, že domácí zaslouženě vedou protože o dva góly, Jejich tvrdá práce směrem dopředu jde vidět.
08:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #12 Jan Hranický (2:0).
06:44
Výborné napadání Radošovského a Šincla v útoku. a Hosté mají velký problém s rozehrávkou.  Rozehrávka z rohu pro domácí. Krupa bojuje o míček a posíla na Filipa, ten sice stihl vystřelit, jenže rozhodčí stačil zapískat přestupek. Míček tedy mají hosté
04:50
Hosté směrem dopředu jsou zatím jaloví. Hejzlar bojuje za bránou, ale nikoho ze svým spoluhráčů nenachází. Víc na míčku je určitě Letka. Jsou trpěliví s rozehrávkou a nikam se dopředu vyloženě neženou.
03:33
Krásný gól kdy Filip nahrával z rohu na volného Šrámka a ten se nemýlil.
02:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #93 Jiří Šrámek, asistoval #9 Daniel Filip (1:0).
01:33
Mela
00:01
úvodní buly dnešního zápasu vyhráli hosté. Ale první střelu na bránu měl Filip(Letka)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Patrik Horčička, Daniel Kroupa, Filip Krigovský, Michal Nožička, Vojtěch Výborný
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Krupa, Pavel Holuscha, Jiří Šrámek, Ondřej Čech, Daniel Filip
00:00
Dobrý den, vítám Vás u posledního utkání Letky v tomto kalendářním roce. Za malý okmažik vše propukne a domácí budou chtít určitě urvat tři body z tohoto utkání. První vzájemný zápas však Letka podlehla 10:5