0:1
- : -
TJ Znojmo

FBŠ Hattrick Brno - TJ Znojmo 0:4
7. Natálie Kobylíková, 16. Daniela Cihlářová, 21. Daniela Cihlářová, 45. Eliška Willmannová; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Tereza Ondrová ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:1;
45:00
44:59
Ohlasy
44:49
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Adéla Prokešová (0:4).
43:19
Střelu si chystala z levého křídla Willmannová, avšak těsně minula horní růžek.
41:45
Wilczek měla šanci na kraji brankoviště, jenže o kousek netrefila volný prostor.
41:00
Rozhodčí signalizují rozehrávku pro Hattrick, míček si bere na svoji hůl Schindlerová.
38:53
Další zásah vytahuje ze svého repertoáru Ondrová! Na poslední chvíli zareagovala a uspěla.
38:33
Odraz balónku před znojemskou brankou znamená, že se odkládá příležitost Brňanek.
38:02
Obranný zákrok Hattricku byl vyhodnocen jako faul. Nicméně volný úder se Znojmu příliš nepovedl.
36:40
Tlak před Krulovou pokračoval a Wilczek znovu zkoušela zakončení. Brankářka ale opět předvádí vynikající reflex.
36:14
Wilczek si prokličkovala mezi dvěma soupeřkami a vypálila ze střední vzdálenosti. Pak ještě dorážela Asfourová, jenže neúspěšně.
35:30
Za brankou Znojma působily jistěji hostující florbalistky, které udržely míček a nenechaly si ho utéct.
33:43
Asfourová na ose hřiště převzala míček a přenechala pas Tranové nalevo. Nakonec ale střela letěla jen do boční síťky.
32:34
Nesnídalová dohání míček u mantinelu a okamžitě rozbíhá nový útok.
31:37
A opět výjimečný zásah brankářky Hattricku! Ta se bleskově přesunula brankovištěm a zastavila přízemní pokus.
30:43
Hned několik super zákroků předvedla Ondrová a zastavila cestu míčku do sítě!
30:04
Otevírací vhazování poslední třetiny zvládlo Znojmo a ujímá se iniciativy vepředu.
30:00
30:00
29:01
Právě začala poslední minuta druhé třetiny. Hattrick si zkouší hledat cestu za středovou čáru.
27:23
Hattrick se staví proti standardní situaci protivníka. Před brankou následně probíhají tuhé boje.
26:19
Střelu z dálky dobře viděla Ondrová a chytila míček do dlaní.
25:45
Vedle znojemského brankoviště proběhla Skřivánková a snaží se připravit šanci nabíhajícím spoluhráčkám.
25:12
Pelánová se snaží vytočit do střelecké pozice, v čemž jí ale zabraňuje brněnský blok.
24:50
Faul si vynutilo Znojmo na útočné části hřiště. Domácí se záhy vrací do plného počtu.
23:55
Přesilovková kombinace Znojma je zatím bez výraznějšího efektu. Hattrick kvalitně odráží veškeré komplikace.
22:48
Vyloučen hráč Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
21:44
Krulová ukázala vymazlený zákrok proti ráně Hattricku z bezprostřední blízkosti.
21:10
Slováková zkoušela projít přes vysunutou útočnici Znojma, jenže míček nedostala do volného prostoru.
20:23
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Eliška Willmannová (0:3).
19:02
Dibelková nenašla mezírku v postavení Ondrové a trefuje pouze její výstroj. Míček se tak vrací k domácím.
17:26
Nepříjemná rána letěla na znojemskou branku! Tentokrát se gólmanka vyznamenala slušným zásahem.
16:54
Hattrick nutí formaci hostů, aby se stáhla na vlastní polovinu hřiště. Krulová ale neřeší žádnou příležitost.
15:50
Brilantní zákrok nohou vytáhla Ondrová, která zachraňuje Hattrick od dalších potíží brzy po inkasované trefě.
15:17
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Natálie Kobylíková (0:2).
15:03
První buly druhé třetiny dopadlo lépe pro Znojmo, které vyvíjí nápor v brankovišti Hattricku.
15:00
15:00
14:40
Na přihrávku čekala na pravé straně Wilczek, která však neuspěla v souboji vedle mantinelu.
13:37
Míček si v pohodě bere do rukou Ondrová, jež se nebojí okamžitě vybídnout do kombinace spoluhráčky.
12:00
Přihrávky si vyměňují florbalistky Brna, snaží se tak neudělat chybu a držet balónek.
11:26
Hattrick zkouší jít po pravém mantinelu. Znojmo ovšem rychle přistupuje a hlídá si šanci.
10:50
Po střetu v útočném rohu leží na zemi Aneta Federselová. Zdá se, že bude nutné ošetření.
09:34
Ondrová si dobře vyjela a odrazila míček letící na branku. Rozehrávku bere na sebe Brno.
07:33
Rodící se akce před Krulovou nakonec nebyla nebezpečná. Obránkyně hostů se pohotově vrací.
06:31
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Natálie Kobylíková bez asistence (0:1).
05:33
Willmannová neprotáhla průnik po levé straně a Brňanky opět kontrolují situaci.
04:17
Dobrou hrou tělem udržela míček Schindlerová. Bude se rozehrávat volný úder pro Hattrick.
03:06
Růřičková využila tlaku před znojemskou gólmankou, jenže střílela jen do rohu za brankou soupeře.
02:00
Krulová musela předvést pohotový zákrok proti domácí střelkyni.
01:27
Znojmo se zkouší usadit na útočné polovině, zatím ale bez vážnější příležitosti.
00:01
Krásné sváteční dopoledne! Právě začíná utkání druhého kola Poháru Českého florbalu mezi Hattrickem Brno a Znojmem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková, Hana Kovářová
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Nicola Heralová, Zuzana Wilczek, Michaela Skřivánková, Aneta Federselová, Nataly Krejčí Asfourová