- : -
Česko
Švýcarsko

Česko - Švýcarsko 8:6
12. Jiří Besta, 13. Adam Delong, 18. Adam Delong, 20. Marek Beneš, 23. Jakub Gruber, 28. Filip Langer, 34. Jiří Bauer, 56. Adam Delong - 6. Manuel Maurer, 6. Claudio Laely, 16. Manuel Maurer, 38. Martin Kisugite, 41. Christoph Meier, 48. Claudio Laely; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 35 - Jonas Wittwer 32; po třetinách: 4:3, 3:1, 1:2;
60:00
59:19
Česká reprezentace se drží v poslední minuttě normální hrací doby na útočné půlce.
58:44
Švýcarsko už zkouší hru bez brankáře, avšak nedaří se mu natlačit do sítě soupeře.
55:32
Branku družstva Česko vstřelil Adam Delong, asistoval Matyáš Šindler (8:6).
54:17
Teď ale přišla švýcarská ztráta a Wittwer najednou čelil situaci, kdy se několik Čechů valilo proti jeho bráně. Gólman ovšem úspěšně zasahuje.
52:11
Český výpad se nesetkal s úspěchem, když se Švýcarsko rychle zformovalo a získalo míček.
50:30
Rána po zemi nedržela směr, a proto Švýcarsko netrefuje branku. Akce ale pokračuje i potom.
49:37
Vyloučen hráč Adam Delong družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:30
Svižnou rozehrávku volného úderu vzal na sebe Bauer, proti němuž zasáhl brankář Wittwer bezchybně.
48:57
Marný pokus o vytočení do střelecké pozice v podání Beneše. Švýcarům tak zůstává míček u florbalek.
47:46
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Claudio Laely, asistoval Manuel Maurer (7:6).
47:38
Proti dvěma soupeřům si vynutil nedovolený zákrok Delong. Nabízí se česká rozehrávka.
46:50
Švýcarší útočníci našli mezírku na pravém křídle, kudy se probojovali k Bauerovi. Dlouho tam ale nepobyli.
46:17
Míček putuje mezi holemi Švýcarů, zatímco Češi vyčkávají, jestli protivník udělá chybu.
45:38
Marek Beneš se dobře prokličkoval až do švýcarského brankoviště, kde zakončoval po zemi. Nakonec ale těsně minul spodní růžek.
40:38
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Christoph Meier, asistoval Patrick Mendelin (7:5).
40:00
40:00
37:46
Vlastní branku družstva Česko vstřelil Martin Kisugite (7:4).
37:20
Camenisch napálil jen před ním stojícího protihráče, což nutí Švýcary couvat dozadu.
35:57
Švýcarsko si vyměňuje míček a chce rozpohybovat hru. To nakonec znamenalo i Maurerovo zakončení, jenže rána letěla nad.
34:55
Langerův pokus z dálky se nevyvedl a neznamenal ohrožení pro branku rivala.
33:27
Branku družstva Česko vstřelil Jiří Bauer, asistoval Adam Delong (7:3).
32:05
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:53
Rychlá výměna míčku mohla znamenat pro Švýcarsko velké nebezpečí. Jeho defenziva nakonec ale míček odráží mimo brankový prostor.
30:04
Na pravém křídle hledal spoluhráče Němeček. Následoval faul a standardní situace, při které se soupeř dost zapotil.
29:26
Švýcarské nahození se příliš nepovedlo a letí mimo hrací plochu. Rozehrávku si připravují čeští beci.
28:55
Ke slovu se opět dostal Gruber, který stál na konci slibné kombinace, nicméně zakončoval jen do těla brankáře.
28:36
Forman dává zadovkou na Grubera, což otevírá Čechům prostor k útoku.
27:47
U hrazení dobře zapracovali Švýcaři a nedopustili, aby jejich branku ohrozila jakákoliv střela.
27:07
Branku družstva Česko vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Vítovec (6:3).
26:16
Beneš zkouší donutit k chybě Burkiho, který ho však obchází a míří na českou polovinu hřiště.
24:55
Bauer přečkal divokou akci v jeho brankovišti, při které spadla na zem jeho brána.
22:52
Branku družstva Česko vstřelil Jakub Gruber, asistoval David Šimek (5:3).
22:03
Švýcarsko podrželo míček před napadajícími protivníky a uklidňují hru před gólmanem.
20:51
Vyloučen hráč Claudio Laely družstva Švýcarsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
19:56
Jan Burki ještě přenesl míček před Bauera, jenže tam se už nich zásadního neděje.
19:27
Branku družstva Česko vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Langer (4:3).
18:47
Švýcarští hrýči nechtějí udělat chybu a drží míček dostatečně daleko od soupeře.
18:10
Filip Forman se nevymanil zpod tlaku poblíž mantinelu. Zde naopak úřaduje Švýcarsko.
17:36
Vysunutý útok Čechů nedovoluje Švýcarsku jít do gólové akce.
17:18
Branku družstva Česko vstřelil Adam Delong, asistoval Jiří Besta (3:3).
16:47
Přihrávky se přesouvají mezi českými reprezentanty, kteří hledají ofenzivní možnost.
15:02
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Manuel Maurer, asistoval Patrick Mendelin (2:3).
14:37
Česko se osvobozuje jednoduchým výhozem, jenže míček nezůstává vepředu příliš dlouho.
13:58
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Česko na 2 minuty za vražení zády.
12:25
To bylo rychlé! Národní tým během necelé minuty dohnal ztrátu dvou branek a dotáhl se na Švýcary 2:2.
12:03
Branku družstva Česko vstřelil Adam Delong, asistoval Tom Ondrušek (2:2).
11:23
Langerova rána se odráží, ale mrzet ho to zásadněji nemusí. Sudí ukazuje, že se pojede trestné střílení.
11:19
Branku družstva Česko vstřelil Jiří Besta z trestného střílení (1:2).
10:40
Přesně v půlce dějství se nabízí míček pro Švýcarsko. Češi ale rozehrávku dobře kontrolují.
10:34
Zdařilý zákrok si připisuje Wittwer a zpomaluje hru.
09:36
Z útočného rohu rozehráli Češi, sice brzy ztratili míček, ale pokračují v napadání.
08:56
Český tým vede situaci po levém křídle, což zatím nenese chtěný efekt.
08:33
Švýcarsko se opět tlačilo do předbrankového prostoru, ale tentokrát obrana zapracovala dokonale.
06:57
Zaugg nachází spoluhráče na opačném mantinelu, jemuž může poslat přihrávku.
06:24
Hraje se na polovině Švýcarů, kde se snaží najít prostor k zakončení Ondrušek. U míčku je také Delong.
05:45
Šestá minuta se nese ve znamení vysoké efektivity Švýcarů. Těm se naskytly dvě příležitosti, ze kterých vytěžili vedení 2:0 a Češi musí dotahovat nepříjemné manko.
05:35
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Claudio Laely, asistoval Luca Graf (0:2).
05:12
Branku družstva Švýcarsko vstřelil Manuel Maurer, asistoval Tobias Studer (0:1).
05:08
Česká obrana zahnala Zaugga do rohu, nebezpečí ale trvá i nadále.
04:27
Jan Zaugg se sebevědomě opřel do míčku a prověřil pozornost defenzivy soupeře. Tentokrát se Češi zorientovali včas.
03:17
Standardní situace od středového kruhu rozehrávají Švýcaři potom, co se vylučuje.
03:11
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Česko na 2 minuty za hra vysokou nohou.
02:50
Bauer byl dobře postavený u tyče a švýcarský pokus ze strany mu nedělal sebemenší potíže.
02:12
Na ose hřiště se otevřel prostor Odruškovi, jenže ten napálil míček jen do mantinelu
01:34
Tim Braillard neposlal rychlou přihrávku podle představ, protože nenašel kýžený cíl.
01:04
Čeští florbalisté rychle prošli do útoku, tam je ale zdárně obsadili obránci soupeře.
00:33
První střelu vyslal Marek Beneš, nicméně švýcarskou branku minul.
00:08
Němeček po buly udržel míček a Češi mohou jít do první šance.
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko: brankář: Jonas Wittwer; hráči v poli: Luca Graf, Stefan Hutzli, Christoph Meier, Claudio Laely, Michael Schiess
00:00
Line-up domácích Česko: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Ondřej Němeček, Ondřej Vítovec, Josef Rýpar, Filip Langer, Marek Beneš