0:1
2:2
- : -

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 2:5
44. Michal Martinek, 57. Mikuláš Ryba - 10. Lukáš Kučera, 15. Jan Stuchlík, 29. Jakub Prášek, 45. Vojtěch Rusin, 49. Jan Stuchlík; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Jiří Malý 44 - Matěj Denemark 42; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:2;
60:01
Vyjádření trenéra domácích FbC Hradec Králové (David Heger): " Děkuji soupeři za poučné utkání máme na čem pracovat. Těšíme se na další utkání, které nás čeká již o víkendu."
60:01
Vyjádření trenéra hostí Sokolo Pardubice (Ladislav Štancl): "Věděli jsme, že to pro nás bude velmi náročný zápas, což se potvrdilo. Celý zápas jsme i přesto měli herní převahu a jen škoda, že jsme neproměnili další šance, do kterých je potřeba se příště i více tlačit. Když jsme zaváhali v obraně, podržel nás Denemark. Tři body jsou pro nás super a jdeme dál."
56:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Filip Nerad (2:5).
55:12
Další krásná akce Hradce Králové, v síti však ani tentorát balonek neskončil
52:53
Jirkovi Malému teď trochu pomohlo štěstí, protože Lukáš Drahný teď netrefuju prázdnou branku
52:30
Ani druhou přesilovku Hradec nedokázal využít a Pardubice jsou v plném počtu
50:50
Hradec Králové chce přesilovku využít na plno a vyvolává brankáře Jirku Malého z branky
50:25
Timeout FbC Hradec Králové
50:25
Vyloučen hráč David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
49:22
Nádherná střela MIkuláše Ryby byla zblokovaná a k Denmarkovi se nedostala
48:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Jakub Prášek (1:5).
46:16
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra bez hokejky.
45:15
Nádherná střela Lukáše Ranného skončila na tyčce Denmarka
44:10
Pardubice dávají Hradci rychlou odpověď a zvyšují svůj náskok na 4:1
44:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Jan Nezval (1:4).
43:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek bez asistence (1:3).
43:30
Hradec Králové snižuje na 1:3
41:12
Do třetí třetiny vstoupili lépe hosté a brankář Hradce JIrka Malý má na kontě další 2 nádherné zákroky
32:37
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:30
Dnešní utkání sleduje 157 diváků
30:30
Matěj Denmark potvrzuje svoje kvality a chytá nádhernou střelu Mikuláše Ryby
28:38
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jakub Prášek, asistoval Jan Kubec (0:3).
28:38
Pardubický útočník Jakub Prášek zvyšuje vedení na 3:0 krásnou a nechytatelnou střelou do pravého horního rohu
22:06
Vyloučen hráč Štěpán Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
17:30
Kotel domácích se rozezněl a hráčům Hradce to nejspíš pomohlo, protože drží Pardubice v obraném pásmu
16:00
Filip Nerad teď předvedl pěkný únik ale obránci Pardubic se zvládli vrátit a obrat Filipa o balonek
14:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Matouš Sákra (0:2).
14:58
Domácí velký tlak nedokázali ubránit a Jan Stuchlík zvyšuje vedení na 2:0
13:00
Hradec je teď převážně v obraném pásmu
10:08
Přesilová hra Hradce Králové právě skončila, Hradec však v přesilové hře neměl žádnou velkou šanci
09:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Michael Smola (0:1).
09:06
Michal Kučera z Pardubic práve střelil gol z úniku v oslabení
08:08
Vyloučen hráč Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra bez hokejky.
03:30
První velká šance Pardubic, ale brankář Hradce Králové Jirka Malý předvedl nádherný zákrok a míček chytill
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: David Strnádek, Matouš Sákra, Jan Stuchlík, Lukáš Drahný, Matyáš Mík
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Dominik Jarka, Max Kuštan, Filip Nerad, Lukáš Ranný, Martin Cupal
00:00
Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu, 1. kola CE ligy juniorů, oba týmy jsou velmi silné, takže můžeme očekávat zajímavé představení