1:0
3:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Wizards SO Praha 10 5:2
13. Petr Heřmánek, 27. Petr Heřmánek, 31. Adam Dvořák, 38. Petr Dvořák, 45. Adam Dvořák - 1. Tomáš Havelka, 34. Matyáš Horák; rozhodčí: Tomáš Čekan - Petr Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Adam Hejný ? - Kryštof Pecka ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:1;
45:00
44:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Dvořák, asistoval Petr Heřmánek (5:2).
37:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dvořák, asistoval Adam Dvořák (4:2).
33:29
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Matyáš Horák, asistoval Vojtěch Stádník (3:2).
30:19
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Dvořák, asistoval Petr Dvořák (3:1).
30:00
30:00
26:41
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Heřmánek bez asistence (2:1).
15:00
15:00
12:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Heřmánek, asistoval Eduard Chalupa (1:1).
05:54
Vyloučen hráč Matyáš Javůrek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
02:16
Vyloučen hráč Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:11
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Tomáš Havelka, asistoval Šimon Hlaváček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10:
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Eduard Chalupa, Petr Dvořák, Adam Dvořák, Štěpán Heřmánek, Petr Heřmánek