1:5
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:9
7. Kateřina Rozenbergová, 55. Anna Němcová - 12. Nela Houšťová, 15. Eliška Nesnídalová, 16. Eliška Willmannová, 27. Eliška Willmannová, 45. Bára Procházková, 49. Marie Pelánová, 52. Soňa Dibelková, 58. Eva Nečasová, 60. Kamila Reischlová; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 25 - Veronika Šplíchalová 11; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:5;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Adama Janoška: Dnes jsme do zápasu vkročili naprosto laxně, což se promítlo v průběhu celého utkání. Neplnili jsme taktické pokyny a na Znojmo jsme nestačili ani fyzicky. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě, k čemuž mu gratulujeme.

60:00
Komentář trenéra hostí pana Jakuba Martinka:
Dnes zasloužená výhra. Cenním si přístupu všech hráček k utkání. Až na některé pasáže jsme dokázali hrát naši hru a plnit pokyny. Závěr zápasu už byl hodně uvolněný a nechali jsme hráčky si historickou výhru v 1. lize žen užít. Škoda dalších neproměněných šancí, výsledek mohl být daleko výraznější. Ale zpět na zem a zítra znovu do boje! Děkujeme soupeři.
60:00
59:59
Hráčky Znojma zaslouženě vítězí. V průběhu zápasu byly lepším týmem. Přerov se na hřišti hledal a snadno ztrácel míčky.
59:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Kamila Reischlová, asistoval Eliška Nesnídalová (2:9).
59:05
Druhé břevno Znojma v zápase.
57:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eva Nečasová, asistoval Romana Bačová (2:8).
56:46
Velká šance z rychlého protiútoku Přerova. Dorážka do prázdné kasy šla mimo.
54:55
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Anna Němcová, asistoval Barbora Gaďourková (2:7).
54:55
Po vytočení od pravého mantinelu střílí gól domácích Anna Němcová.
51:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková bez asistence (1:7).
51:36
Poučení z prvního gólu v oslabení zůstalo v šatně.
50:37
Vyloučen hráč Daniela Cihlářová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
50:37
Tereza Oherová se vytáčela z levého mantinelu na střed hřiště. Zablokovanou florbalkou ale střílet nelze. 2 minuty pro hosty.
48:48
Loženou šanci Přerova brankářka likviduje.
48:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Soňa Dibelková (1:6).
48:32
Domácí se jen brání a nedaří se jim založit protiútok.
46:12
Tečovaná střela Přerova končí nad brankou Znojma.
44:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Bára Procházková, asistoval Natálie Kobylíková (1:5).
44:36
Bohužel pro domácí se hostující hráčky po rozehrávce z vlastní poloviny dostaly snadno k zakončení a střílí pátý gól.
44:16
Vyloučen hráč Tereza Pokorná družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
44:16
Přerov jde do početní výhody po sekání v obranném pásmu domácích.
42:03
Střela Přerova byla zblokována obranou a Znojmo opět obsadilo útočnou polovinu a snaží se dokombinovat k zakončení.
41:16
Znojmo zahájilo třetinu pěknou střelou z levé strany a následně sehrávkou na střed a střelou do brankové konstrukce.
39:50
Hosté jsou na míčku lepší a vytváří si více příležitostí.
34:15
Lucie v brance Přerova s jistotou chytá dvě střely hostů.
32:40
Po ztrátě míčku ve středu hřiště likviduje nájezd Znojma Lucie Řeháková.
31:35
V polovině třetiny se na pár minut hra vyrovnává. Náznaky šancí domácích bez gólu.
26:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Daniela Cihlářová (1:4).
26:57
Break v oslabení Přerovu nevyšel a z protiútoku střílí gól Znojma Eliška Willmannová.
25:10
Vyloučen hráč Patricie Kuchyňová družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
23:02
Pěkná akce Přerova byla zakončena střelou. Brankářka si domeček pohídala.
20:01
Hráčky Znojma nenastoupily včas do druhé třetiny. Dvě minuty.
20:00
Vyloučen hráč Pavlína Nováková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry.
18:53
Znojmo obklíčilo Přerov a opět útočí. Lucie v brance zvládla složitou situaci.
17:45
Konečně střela domácích z pravé strany. Bez gólového efektu.
15:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Adéla Prokešová (1:3).
15:52
Ze středu hřiště si obloukem po pravé straně vyběhla Eliška Willmannová. A střela na vzdálenější tyč se ji povedla. Gól.
14:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Nesnídalová, asistoval Eliška Willmannová (1:2).
14:21
A po uniku po pravé straně střílí hosté druhou branku. Na umístěnou střelu z blízka neměla brankářka domácích šanci reagovat.
12:50
Znojmo má převahu a vyslalo několik střel na branku domácích.
11:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Nela Houšťová, asistoval Kamila Reischlová (1:1).
06:04
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kateřina Rozenbergová, asistoval Patricie Kuchyňová (1:0).
06:04
Patricie Kuchyňová se uvolnila z levé strany u mantinelu a přihrávku před branku zužitkovala Kateřina Rozenbergová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ručka a Jan Vavrečka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Lucie Řeháková; hráči v poli: Viktorie Hoferková, Veronika Rozenbergová, Jana Hrčková, Patricie Kuchyňová, Kateřina Rozenbergová