0:2
5:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FbK Orlicko-Třebovsko 9:3
7. Filip Barus, 8. Robin Růžička, 14. Filip Barus, 17. Martin Ryšánek, 44. Marek Zapletal, 50. Robin Růžička, 59. Lukáš Paták, 60. Patrik Fabián, 60. Adam Obertan - 24. Tomáš Langer, 26. Jan Machatý, 53. Matěj Tesař; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Bořek Králík 21 - Jakub Hrdlička 16; po třetinách: 4:0, 0:2, 5:1;
60:00
Střely po třetí části: 10:11
60:00
Střely celkem: 25:24
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších fází soutěže.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brückner: Hra na balónku po celý zápas, ve druhé třetině jsme nechytili tempo, ale ve třetí třetině jsme se vrátili ke slušné hře a kontrolovali utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za zápas a přejeme hodně štěstí v sezóně.
60:00
59:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Obertan bez asistence (9:3).
59:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Adam Obertan (8:3).
59:54
Obertan ladně nahodil na Fabiána a ten si v klidu doklepává.
58:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták, asistoval Robin Růžička (7:3).
58:27
Růžička si mazácky počkal a pak dával na Patáka, který se trefuje.
55:52
Růžička ukazuje svoje technické dovednosti, zatím mu to vychází.
53:42
Tlak v hale stoupá, hosté tlačí!
52:07
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
52:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Tesař, asistoval Tadeáš Vaněk (6:3).
52:07
Krásný brejk od hostů končí šťastně a slaví!
49:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Tomáš Havlíček (6:2).
49:49
Po dlouhém tlaku se Růžička trefuje a domácí slaví!
47:12
Havlíček po hvězdné výkonu v oslabení se po faulu v klidu zvedá a odchází po svých na střídačku.
45:07
Vyloučen hráč Martin Ryšánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
43:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Paták (5:2).
43:58
Růžička na Patáka ten na Zapletala, který s klidem na srdci posouvá míček do prázdné brány.
43:24
Růžička trefuje míček z voleje, ale trefuje pouze "holuby".
43:06
Růžička na Patáka ten na Zapletala, který si s klidem na srdci doklepl míček do prázdné brány.
42:06
Rak si nekompromisně šel do rohu pro míček a vybojoval volný úder.
41:25
Jéňa Šamánek v hledišti hýčká svoji druhou polovičku, ale k fandění se moc nemá.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí!
40:00
40:00
Střely v druhé části: 7:8
40:00
39:55
Nátlak na bránu hostů, ale domácí stále nemohou prolomit obranu hostů.
38:48
Domácí pořád v tlaku, zatím bez ovoce.
38:02
Další střela hostů, Králík s přehledem chytá.
37:02
Hosté po dlouhé době v šanci, střílí nad.
32:51
Hosté přesilovku nevyužívají a hraje se 5 na 5.
32:10
Hosté zatím strávily většinu přesilovky na jejich půlce.
31:50
Janiczek ve vyložené šanci, kterou bohužel neproměňuje.
30:51
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
30:51
Nešťastné vyloučení, uvidíme jak s tím hosté naloží.
29:48
Druhý míček na hříšti, hra se přerušuje, hosté v tenzi.
28:29
Hosté se už probrali a dostávají se víc a víc do šancí.
27:10
Domácí pálí ránu za ránou, zatím bez úspěchu.
25:22
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Machatý, asistoval Tomáš Martinásek (4:2).
25:22
Domací zamáslili návrat a hosté si jen vychutnali gólový moment.
25:10
Domácí pořád tlačí, hosté neúnosně brání a zatím obrana drží.
23:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer bez asistence (4:1).
23:32
Po střele hostů se míček odrazil a pomaličku si doplul do brány a hosté snižují!
18:20
Po brilantní nahrávce Fabiána Rak netrefuje míček a hosté jdou do protiútoku.
16:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Ryšánek bez asistence (4:0).
16:50
Ryšánek se na slepo otočil od mantinelu a jeho pevná víra v jeho střelu končí gólem a posílá domácí do většího vedení.
14:55
Hosté se zatím v útočném pásmu trápí.
13:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Patrik Fabián (3:0).
13:51
Ťukačka ze strany na stranu končí šťastně a domácí slaví další gól.
12:30
Růžička se snadil prosadit své fotbalové vlohy, ale hosté mu hned ukazují, že takhle se to nedělá a kazí akci.
09:30
Hosté se snaží dostat do gólové šance, obrana domácích je neomylná.
07:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička bez asistence (2:0).
07:36
Po sporné situaci na středu hřiště se Růžička chopil míčku a dopravil ho za gólmanovy záda.
06:02
06:02
Barus otevírá skóre dnešního zápasu, doufejme že to není jeho poslední gól.
02:55
Poprvé vidíme na hřišti Jirku Žáka v dresu domácích, snad se mu bude dařit.
02:14
Barus střílí od půlky, Fabián se snaží dorážet, marně.
01:27
Hosté jsou zatím pasivní, domácí tlačí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Lukáš Paták, Marek Zapletal