2:2
2:4
- : -

Aligators U21 C - K1 Florbal Židenice 5:7
6. Ondřej Slezák, 18. Tomáš Jedlička, 30. Dominik Král, 41. Filip Zelníček, 42. Tomáš Popovský - 11. David Brouček, 18. Petr Bednář, 19. Filip Zelníček, 35. David Brouček, 38. Petr Bednář, 41. Aleš Malík, 44. Aleš Dokládal; rozhodčí: Michal Špičák - Alžbeta Holičková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Králík ? - Filip Gotschim ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:4;
45:00
44:54
Vyloučen hráč Jiří Picka družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
43:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aleš Dokládal, asistoval Petr Bednář (5:7).
43:20
Timeout Aligators U21 C
41:42
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Tomáš Popovský, asistoval Dominik Král (5:6).
40:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aleš Malík, asistoval Petr Bednář (4:6).
40:29
Vlastní branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Filip Zelníček (4:5).
37:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Jiří Picka (3:5).
34:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil David Brouček, asistoval Jaromír Seidl (3:4).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Lukáš Růžička (3:3).
23:30
Vyloučen hráč Patrik Procházka družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Filip Zelníček, asistoval Filip Gotschim (2:3).
17:17
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Filip Konstant (2:2).
17:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Filip Zelníček (1:2).
15:00
15:00
14:27
Vyloučen hráč Filip Zelníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:29
05:54
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil Ondřej Slezák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Špičák a Alžbeta Holičková.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Filip Gotschim; hráči v poli: Pavel Sigmund, Filip Zelníček, Jaromír Seidl, Ondřej Vývoda, David Brouček
00:00
Line-up domácích Aligators U21 C: brankář: Adam Králík; hráči v poli: Patrik Procházka, Jakub Skalník, Dominik Král, Filip Konstant, Milan Ducar