0:1
4:0
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní B - FBC Sokol Ivanovice na Hané 4:3
33. Jiří Žák, 38. Matyáš Weinstein, 38. Dominik Zapletal, 45. Matyáš Weinstein - 10. Dominik Papp, 14. Dominik Papp, 19. Jakub Ondrák; rozhodčí: Michal Špičák - Alžbeta Holičková; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:0;
45:00
44:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Matyáš Weinstein bez asistence (4:3).
43:13
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní B neproměnil Kryštof Kopečný.
42:46
Vyloučen hráč Štěpán Krejčí družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za sekání.
38:55
Vyloučen hráč Jan Kramář družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
38:55
Vyloučen hráč Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hrubost.
38:55
Vyloučen hráč Michal Jazejček družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
37:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Dominik Zapletal, asistoval Kryštof Kopečný (3:3).
37:36
33:50
Vyloučen hráč Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hra rukou.
32:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Jiří Žák, asistoval Pavel Brückner (1:3).
30:00
30:00
29:38
Vyloučen hráč Pavel Sysel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za vražení zády.
18:19
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák bez asistence (0:3).
15:00
15:00
13:18
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Jan Kramář (0:2).
09:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Špičák a Alžbeta Holičková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Radim Baláž, Jan Kramář, David Kramoliš, Dominik Papp, Jakub Ondrák