1:3
2:4
- : -

K1 Florbal Židenice - FBŠ Hattrick Brno B 8:9pn
2. Simon Nobilis, 4. Jan Dolejška, 6. Dan Lošťák, 7. Pavel Zima, 11. Štěpán Pacal, 24. Dan Lošťák, 39. Simon Nobilis, 40. Pavel Zima - 4. Michal Horák, 21. Tomáš Ondřejka, 22. Tomáš Bartoš, 26. Jakub Vařecha, 37. Tomáš Ondřejka, 40. Jakub Vařecha, 41. František Smejkal, 45. František Smejkal, N Michal Horák; rozhodčí: Jakub Cigl - Jiří Obalil; vyloučení: 1 + Dan Lošťák 5:3; využití: 2:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Aleš Padalík ? - Jan Kölbl ?; po třetinách: 5:1, 1:3, 2:4;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč Jakub Vařecha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Patrik Hájek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč Jan Urban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč Simon Nobilis , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč Michal Horák a vstřelil rozhodující gól (8:9).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:57
Timeout K1 Florbal Židenice
44:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil František Smejkal, asistoval Michal Horák (8:8).
44:14
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
40:46
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil František Smejkal, asistoval Jakub Vařecha (8:7).
39:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Pavel Zima, asistoval Lukáš Daniel (8:6).
39:11
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jakub Vařecha z trestného střílení (7:6).
38:44
Vyloučen hráč František Smejkal družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání.
38:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Simon Nobilis bez asistence (7:5).
36:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Ondřejka, asistoval Michal Horák (6:5).
34:14
Vyloučen hráč Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice na 5 minut za sekání.
30:00
30:00
27:44
Vyloučen hráč Tomáš Jančařík družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:30
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jakub Vařecha bez asistence (6:4).
24:39
Vyloučen hráč Nicolas Kokeš družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
23:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Dan Lošťák, asistoval Simon Nobilis (6:3).
21:30
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Bartoš, asistoval Josef Koch (5:3).
20:59
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Ondřejka bez asistence (5:2).
15:00
15:00
11:06
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Dan Lošťák.
10:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Štěpán Pacal, asistoval Lukáš Daniel (5:1).
06:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Pavel Zima, asistoval Patrik Hájek (4:1).
05:31
Vyloučen hráč Jakub Gheorghe družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost.
05:04
03:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michal Horák, asistoval Jakub Vařecha (2:1).
03:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jan Dolejška bez asistence (2:0).
01:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Simon Nobilis, asistoval Nicolas Kokeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Jan Kölbl; hráči v poli: Josef Koch, Jakub Gheorghe, Tomáš Bartoš, Martin Kříž, Jan Urban