0:1
0:5
- : -

FbC Aligators Klobouky - FBŠ Hattrick Brno 0:6
22. Josef Prudil, 28. Lukáš Koutník, 28. Pavel Blažejovský, 29. Aleš Jakůbek, 30. Ladislav Dufek, 35. Marek Reichel; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Zdeněk Rada; vyloučení: 1 + Jakub Gremmel 5:2; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný ? - Michal Jansa ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:5;
36:00
34:17
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Reichel, asistoval Petr Komoň (0:6).
31:05
Vyloučen hráč Pavel Koblasa družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
29:31
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Aleš Jakůbek (0:5).
28:09
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Aleš Jakůbek, asistoval Libor Schneider (0:4).
27:12
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Blažejovský, asistoval Libor Schneider (0:3).
27:03
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Lukáš Koutník, asistoval Pavel Nespěšný (0:2).
24:00
24:00
21:07
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Josef Prudil, asistoval Aleš Jakůbek (0:1).
20:24
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva FbC Aligators Klobouky na 5 minut za vysoká hokejka.
16:20
Vyloučen hráč Pavel Černý družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
12:53
Vyloučen hráč Lukáš Koutník družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Jakub Gremmel, Pavel Volek, Petr Citterbard, Rostislav Zouhar, Martin Svoboda