0:1
2:1
- : -

Snipers Třebíč modří - PANTHERS OTROKOVICE 2:5
30. Matěj Skála, 32. Ondřej Pánek - 6. Filip Kotačka, 9. Josef Novák, 10. Filip Kotačka, 24. Josef Novák, 35. Adam Hittl; rozhodčí: Bruno Weber - Štěpán Kobza; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal ? - Lukáš Fabrika ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 2:1;
36:00
34:26
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Hittl, asistoval Josef Novák (2:5).
31:07
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil Ondřej Pánek, asistoval Josef Vrbka (2:4).
29:51
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil Matěj Skála, asistoval Tobiáš Jahoda (1:4).
24:00
24:00
23:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Novák, asistoval Filip Kotačka (0:4).
22:50
Vyloučen hráč Patrik Mladenov družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za špatné střídání.
16:55
Vyloučen hráč Ondřej Pánek družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:20
Timeout Snipers Třebíč modří
09:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Kotačka bez asistence (0:3).
08:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Novák, asistoval Adam Hittl (0:2).
05:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Kotačka, asistoval Marek Popelka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bruno Weber a Štěpán Kobza.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Lukáš Fabrika; hráči v poli: Filip Kotačka, Josef Novák, Adam Hittl, Michal Pernička, Dominik Tomeček