2:4
0:0
- : -

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:7
8. František Vykopal, 9. David Ležatka, 16. Martin Ležatka, 19. František Vykopal, 29. Ronald Gašparík, 36. František Vykopal - 5. Petr Majer, 5. Mikuláš Komárek, 9. Mikuláš Komárek, 22. Martin Skřivánek, 26. Martin Řezáč, 27. Ondřej Vošta, 28. Marek Vávra; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Vojtěch Šimůnek 12; po třetinách: 4:3, 2:4, 0:0;
60:00
Nejlepšími hráči dnešního utkání byli zvoleni František Vykopal a Radim Slunéčko
54:11
Gašparík v poslední sekundě přesilové hry trefil tyč.
53:44
Bauer se dostal k míči a trefil pouze boční síť
52:12
Vyloučen hráč Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
52:12
Nedisciplinované chování hostů znamená přesilovku pro Otrokovice
52:10
Kohút předvádí sérii zákroků a drží stále naději pro domácí
50:04
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
50:04
Halama se provinil nedovoleným zákrokem a nabízí Chodovu první přesilovou hru v zápase
50:00
Dnešní zápas sleduje 220 očí, tedy 110 diváků. Děkujeme.
49:47
Vykopal geniálně našel Hrabala, ten ale minul
46:49
Majer zakončoval ze vzduchu, Kohút byl připraven
45:34
Míček se ocitl před Kohútem, naštěstí před bránou nebyl žádný hráč z hostujícího týmu.
37:40
Napjatá situace před brankou hostů. Gólu domácích předcházel nedovolený zákrok a rozhodčí gól neuznávají a skóré se nemění
37:30
Chaos před domácí svatyní . Kohút ale svoji svatyní brání velmi dobře.
35:55
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Ronald Gašparík (6:7).
35:55
Deštník přinesl své ovoce, Vykopal využívá přesilovou hru a zaznamenal hattrick a snižuje rozdíl na jedinou branku.
35:40
Domácí ukazují krásný deštník, na bránu hostů se valí jedna střela za druhou
34:30
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
34:28
First touch má Hrabal parádně zvládnutý a vyslal Jurčíka do protiútoku. Komárek zmařil akci nedovoleným zákrokem a nabízí domácím další výhodu v podobě přesilové hry
33:21
Kohút právě ukázal sérii skvělých zákroků a drží domácí šelmy
32:10
Semafor ukazuje červenou, Kohút na poslední chvíli zabránil gólu na brankové čáře
31:48
Hrabal ukázal parádní individuální akci a finální přihrávku načechral pro Malého, ten ale trefil pouze brankovou konstrukci
28:39
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ronald Gašparík, asistoval František Vykopal (5:7).
28:39
Gašparík si udělal půlkruh kolem brány hostů a následně zavěsil a snižuje na rozdíl 2 branek
27:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Daniel Eremiáš (4:7).
27:51
Eremiáš netrefil bránu, míč se odrazil od mantinelu a u něj byl první Vávra a zvyšuje náskok hostů
26:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Tomáš Vávra (4:6).
26:50
Standardní situace pro hostující tým. Nacvičený signál přinesl hostujícímu týmu náskok o 2 góly
25:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Tomáš Vávra (4:5).
21:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Mikuláš Komárek (4:4).
21:22
Ondrušek na půlce vystřelil, u odraženého míčku byl první Komárek a ten poté našel Skřivánnka a ten se při zakončení nemýlil a srovnává stav zápasu
18:30
Fantazie, Vykopal se zastavil u mantinelu, zamířil a parádně zavěsil a otáčí zápas.
18:10
15:49
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka, asistoval František Vykopal (3:3).
15:49
Góóóóóól. Domácí využívají početní výhodu a máme tu opět vyrovnaný stav.
14:45
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
08:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tom Ondrušek (2:3).
08:13
Domácí se provinili špatným postavením na buly, hosté odpovídají rychle a berou si svůj náskok zpět
08:06
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil David Ležatka, asistoval Filip Hrabal (2:2).
08:06
Oko za oko, zub za zub. Ležatka se trefil do odkryté brány a je vyrovnáno
07:40
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Peter Nehila (1:2).
07:40
Nehila našel před brankou osamoceného Vykopala a ten gólmana vykoupal a snižuje náskok o 1 branku
07:20
Balatka nepokrytý na středu velkého brankoviště a domácí gólman se blýskl parádním zákrokem nohou
07:11
Hrabal v obrovské šanci na středu a trefuje pouze tyč
04:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Komárek bez asistence (0:2).
04:56
Studená sprcha v podání dvou rychlých gólů, individuálně se prosadil Komárek
04:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (0:1).
04:45
Vávra našel na středu hřiště Majera a ten otevírá skóre dnešního utkání
04:01
Krásným zákrokem se zablýskl gólman hostů, Martin Ležatka krásně našel svého bráchu Davida, ten ale neproměnil