5:1
- : -
FBC Liberec

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 10:2
2. Jan Natov, 10. Martin Tokoš, 23. Jakub Bína, 27. Tadeáš Chroust, 38. Matěj Pěnička, 46. Jiří Curney, 54. Jiří Curney, 57. Martin Tokoš, 58. Matěj Pěnička, 59. Jan Zoufalý - 31. Jakub Kopecký, 48. Jan Šoltys; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 265; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 7 - Petr Chlad 17; po třetinách: 2:0, 3:1, 5:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 74 Lukáš Bauer; hosté 5 Jakub Kopecký
60:00
Střely na branku v 3. třetině (celkem): domácí 12 (27); hosté 4 (9)
60:00
59:52
Diváci potleskem děkují domácím hráčům za výkon.
59:02
Gruber si pomohl lehkým faulem.
58:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #7 Milan Tomašík (10:2).
58:14
Zoufalý završuje desítku, hráči Liberce už pouze čekají na konec zápasu.
57:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #22 Dominik Beneš (9:2).
57:19
Tohle už je demolice. Další zásah zapisuje Pěnička, po precizním pasu od Beneše to měl hodně lehké.
56:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #25 Jakub Gruber (8:2).
56:39
Tokoš si zpracoval vysoký balónek a pak ho odpálil do branky za ležícího Chlada.
55:47
Tokoš drží míček za hostující svatyní.
54:34
Dlesk blokuje pokus Zoufalého.
53:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Dominik Beneš (7:2).
53:45
Velmi akční pasáž hry zakončuje do odkryté branky Curney po exkluzivním pasu od Beneše.
52:16
Chroust nedovolil zakončit v brejku Rozkovcovi, podle rozhodčích to bylo v rámci pravidel.
51:13
Ferdan se procpal až před Bauera, ale nepřekonal ho.
50:15
Chlad předvedl parádní lví skok proti granátu Pěničky.
49:21
Drobný Rozkovec se pošťuchuje s Tokošem.
48:41
Tomašíkův výběh na střed skončil střelou vedle branky.
47:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #5 Jakub Kopecký (6:2).
47:28
Šoltys doklepává míček za Bauera, ten se tam tak tak dokutálel.
45:49
Zoufalý v situaci sám na brankáře nevyzrál na Chlada.
45:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (6:1).
45:05
Tohle známe moc dobře, střílená nahrávka Natova a Curney usměrňuje do klece.
44:26
Hostujícímu celku se hrozně špatně dostává do zformované domácí obrany.
43:29
Valeš se šikovně natlačil před Zakonova a dostal se až před Bauera, nicméně ten jeho šanci likviduje.
43:00
Hra se přiostřuje, to se však dalo čekat.
42:12
Gruber byl zasažen do hlavy a ten už se nezvedá tak lehce jako před chvílí Valeš.
41:30
Valeš šlápl na hokejku Zakonova, ale v pořádku se zvedá. Liberec začal tlakem, ale bez výraznější šance.
40:00
40:00
Ve druhé části už jsme viděli více branek, za Bolku se trefili Bína, Chroust a Pěnička, za Liberec v početní výhodě Kopecký. Do třetí třetiny mají domácí náskok čtyři branky, takže ještě rozhodně není nic rozhodnuto.
40:00
Střely na branku v 2. třetině (celkem): domácí 11 (15); hosté 3 (5)
40:00
39:40
Koláčný kombinuje s Punčochářem, Bolka se už nikam nežene.
38:59
Liberec na míčku u vlastní branky.
37:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #40 Jiří Curney (5:1).
37:52
Sniper Pěnička se poprvé v sezóně prosazuje za Bolku!
36:54
Liberec by rád ještě do konce třetiny snížil, a tak se cpe před Bauera.
35:06
Fořt vypálil pouze do připraveného Chlada, následná dorážka Curneyho úspěšná nebyla.
34:07
Ferdan se řítil do brejku a Tokoš mu jeho rychlý únik znemožnil.
32:28
Do hry se zapojuje také Zoufalý na domácí straně a na té hostující zase Rozkovec.
31:49
Curney si vyběhl zpoza branky a zkoušel trefit mezírku, která tam byla, ale nepodařilo se mu to.
30:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #9 Radek Valeš (4:1).
30:39
Hrubka při odehrání balónku a Kopecký trefuje odkrytou branku, Bauer byl bezmocný.
30:17
Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
30:17
Tokoš byl až příliš aktivní před brankářem a nešikovně trefil Chlada do ruky.
28:39
Míček putuje z hole na hůl a hra se přelévá ze strany na stranu, vidíme hodně nepřesností.
27:34
Beneš osekával Kopeckého, rozhodčí vrací hru zpět.
26:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #25 Jakub Gruber (4:0).
26:53
Gruber sehrál ze středu na Chrousta, který vystřelil přesně do růžku nad rameno gólmana.
26:21
Tokoš poctivě presuje a to způsobuje velké potíže Kárníkovi.
25:12
Kološův pokus mimo a navíc to bylo s faulem.
24:34
Šoltysovo nahození sbírá na prsa Natov, Bauer může zůstat v klidu.
23:45
Curney rozbíhá podél mantinelu další ofenzivní tažení.
22:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #3 Daniel Šebek (3:0).
22:04
Bína se nejlépe zorientoval a zvyšuje na rozdíl tří branek.
20:57
Fantastický Chlad! Curney vybídl ke skórování Beneše, ale brankář se stihl přesunout.
20:00
20:00
V první dvacetiminutovce se dokázali prosadit pouze Natov s Tokošem, první jmenovaný v přesilovce. Bolka tak do druhé části půjde s dvoubrankovým vedením.
20:00
Střely na branku v 1. třetině: domácí 4; hosté 2
20:00
19:50
Kološ ještě prozkoušel Bauera, ten zatím zůstává bezchybný.
19:35
Kopecký napravil své zaváhání u mantinelu a čistě obral Beneše.
18:57
Natov našel volného Beneše, kterému ale střela nesedla.
17:45
Tokoš zakládá další postupný útok Bolky, hra nyní trochu ztratila na tempu.
16:15
Exboleslavský Pařízek a jeho šikovné ruce dělají domácímu týmu velké problémy.
15:25
Tokoše v tutovce vyčapal hbitý Chlad!
14:03
Wiener se prosmýkl mezi obránci a jeho projektil skončil na tyčce, Bauer se za balónkem pouze ohlédl.
13:35
Kopecký napřáhl z půlky hřiště, ale ani on nezamířil mezi tři tyče.
12:30
Světlík se odhodlal vypálit, ale jeho pokusu chyběla větší přesnost.
11:28
Chlad vytasil ruku proti skryté střele Tomašíka.
10:12
Stránský v obrovské šanci před Bauerem nedokázal míček dopravit do klece.
09:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #27 Petr Koláčný (2:0).
09:04
Tokoš se dostal do úniku a zakončil přesně nad nohu Chlada.
08:39
Šebek neseřídil mířidla a jeho pokus skončil vysoko nad.
07:36
Beneš vypálil na Chlada, hostující brankář si s ránou poradil. K následné dorážce Curneyho nepustili obránci.
06:15
Suchánek skáče zpět na palubovku.
05:42
Domácí čtveřice na míčku, Liberec se marně snaží kulatý nesmysl získat zpět pro sebe.
04:53
Stránský zkusil pozornost Bauera, ten vytáhl skvělý zákrok pravou rukou.
04:15
Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
04:15
První přesilovka pro hostující celek, za záchrannou brzdu zatáhl Suchánek.
03:16
Curney ztratil míček, ale Liberec pouze odhazuje na Fořta, který hlídkuje u branky Bauera.
01:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:0).
01:51
Prakticky ihned po rozehrávce otevírá skóre pumelicí Natov, Boleslav se ujímá rychlého vedení.
01:49
Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
01:49
Šebek se parádně vytočil kolem klece. Aby nezakončil, tak musel zakročit Valeš. Uvidíme první početní výhodu zápasu.
00:59
Bolka stále na balónku, první střídání bylo trochu nervózní.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Matěj Klucho, Jan Šoltys, Šimon Stránský, Jakub Kopecký, Jakub Pařízek
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Natov, Miroslav Fořt, Jiří Curney, Matěj Pěnička, Dominik Beneš
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Libercem. Oba týmy do nové sezóny lehce měnily kádry, a tak nás určitě čeká velmi zajímavá podívaná. Přeji příjemnou zábavu!