0:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha 2:4
2. Tomáš Dlesk, 3. Prokop Ferdan - 23. Josef Juha, 43. Matěj Čermák, 51. Jakub Kolstrunk, 51. Matěj Čermák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 192; zásahy brankářů: Petr Chlad 11 - Martin Beneš 12; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:3;
57:20
Liberec po delší době na míčku a ohrožuje sparťanskou bránu.
57:15
Liberev šesti hráčích v poli.
55:26
Sparta kontroluje hru a nepouští Liberec na míček.
50:43
Timeout FBC Liberec
50:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Marek Zouzal (2:4).
50:43
Dvě rychlé branky v krátkém sledu, na které trenér domácích reaguje oddechovým časem.
50:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Milan Garčar (2:3).
48:55
Čermák se objevil sám před Chladem. Chlad výborně vykryl bránu a Čermák měl težké zakončení.
46:43
Ferdan viděl osamoceného Valeše, ale bohužel míček neprošel přes sparťanský blok.
45:00
Dnešní první domácí zápas si nenechalo ujít 192 diváků.
44:45
Ferdan zablokoval Juhovu střelu.
42:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Lukáš Ujhélyi (2:2).
42:13
Čermák srovnává stav utkání.
41:20
Garčar i do této sezóny ponechal svoje pověstné střídání čelenek po každé třetině. Zápas začal s bílou čelenkou, do druhé třetiny vstoupil s červenou a nyní ho vidíme v modré.
40:21
Sparta na nic nečeká a ihned zahajuje útok.
38:55
Liberec vyhlží konec druhé třetiny, míček má na svých hokejkách.
37:15
Liberec kombinuje na sparťanské polovině.
36:55
Další pokus Světlíka nekončí za Benešem.
36:41
Akce Světlíka a Smutného končí mimo bránu.
35:00
Diváci mohli vidět dvě akce najendou, jednu na straně domácích a druhou na straně hostí, ani jedna nebyla proměnena.
32:59
Chlad vychytal další šanci Sparty.
28:15
Ferdan s míčekem na hokejce našel před bránou osamoceného Wienera, který trefuje pouze Benešovy nohy.
27:11
Ujhélyi z výjezdu zkusil ohrozit Chladovu bránu.
26:24
Kopecký prověřil pozornost Beneše.
25:30
Sparta na míčku.
22:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Kolstrunk (2:1).
22:00
Juha doklepnul míček za záda Chlada snižuje na rozdíl jedné branky.
21:18
Juha netefil ideálně míček, ten končí vedle brány.
19:45
Chlad chytá dobrou šanci Sparty na konci první třetiny.
19:20
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:53
Domácí aktivně na míčku.
16:55
Liberec se dostává do breaku, Šoltys nevyužívá.
16:30
Sparta opět pustila Liberec do breaku, domácí tuto akci opět nevyužívají.
15:00
Liberecká akce 2 na 1, do této pozice se dostal Wiener s Valešem. Valeš s míčkem na hokejce vyslal žabičku na Vojtu Wienera, který míček netrefil.
11:35
Wiener se na dvakrát snažil doklepnout míček za Benešova záda, ale neúspěšně.
09:15
Hosté předvedli kembinaci na první dotek na jejímž konci se nacházech Košir, kterému střela nesedla a skončila mimo hřiště.
07:58
Juha obešel Kopeckého a zahajuje útočnou akci svého týmu.
02:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jakub Kopecký (2:0).
02:56
Ferdan proměňuje přesilovou hru, trefuje se pod víko.
01:52
Vyloučen hráč Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:52
Pažák neudržel nervy na uzdě a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
01:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Prokop Ferdan (1:0).
01:16
Krásná nahrávka Ferdana na Dleska přes šířku hřiště, který se trefuje na bližší tyč.
00:01
Rozhodčí zahájili hru, míček pro svůj tým vybojoval Kopecký.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Lukáš Ujhélyi, Michal Kareš, Mikuláš Krbec, Robert Košir
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Jan Šoltys, Šimon Stránský, Jakub Kopecký, Jakub Kárník, Jakub Pařízek