2:1
- : -
FBC Liberec

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 2:7
44. Viktor Kopecký, 47. Vojtěch Klápa - 2. Prokop Ferdan, 4. Vojtěch Wiener, 5. Jan Baudisch, 13. Jan Světlík, 20. Jan Šoltys, 23. Prokop Ferdan, 42. Radek Valeš; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Petr Musil 20 - Petr Chlad 12; po třetinách: 0:5, 0:1, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině Vinohrady: 11, Liberec: 7.
Celkem Vinohrady: 14, Liberec: 27
60:00
60:00
59:58
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Vojtěch Wiener.
59:58
Trestné střílení, které prováděl Wiener zakončil mimo bránu.
59:00
Rozehrává Liberec a brankář domácích opět bráně.
57:38
Domácí to pořád zkouší v šesti, ale nedaří se jim připravit akci na střelu.
56:07
Musil na střídačce a domácí to zkouší v šesti.
55:11
Timeout FBC Liberec
55:07
Brankář domácích Musil vytahuje jeden skvělý zákrok za druhým.
51:01
Skvělým zákrokem brankář Musil zachytil střelu hostí.
50:56
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
50:56
Hra je teď nahoru dolu, zběsilá hra vyústila k vyloučení Fiali na 2 minuty.
47:50
Vinohrady se probudily a začaly hrát.
46:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Ivan Pergler (2:7).
46:43
Po rozehrávce z rohu se prosazuje Klápa.
45:24
Valeš pálí ze středu hřiště mimo bránu.
43:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký bez asistence (1:7).
43:15
Konečně se prosazuje i tým domácích a snižuje náskok na 1:7.
41:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Jakub Kopecký (0:7).
41:14
Nesťatný sedmý gol, na který si brankář Musil sáhl.
41:01
Domácí celek nevyužil přesilovou hru, Liberec je opět v pěti.
40:01
Třetí třetina pokračuje přesilovkou Vinohrad.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Vinohrady: 2, Liberec: 8.
40:00
39:59
Toto utkání steduje 60 diváků.
39:37
Většina střel v přesilové hře je do bloků.
38:41
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:46
Výhodná rozehrávka Liberce ve velkém brankovišti, ale golem nekončí.
34:05
Vinohradům se dnes vůbec nedaří, většina střel míří mimo bránu, rozehrávky jsou nepřesné, velkou část osobních soubojů vyhrává Liberec.
33:05
Švejda sám v uniku na golmana, trefuje pouze rameno Chlada a míček míří mimo hriště.
30:55
Hra je teď nahoru dolu.
30:05
Procházkova střela míří do boční síťky.
29:32
Baudischova střela letí vysoko nad bránu.
28:01
Do šance ve velkém brankovišti se dostal Klápa avškak pozorný brankář Liberce doražku chytá.
25:01
Gold zachytává rozehrávku domácích a postupuje dopředu, balon končí v souboji v rohu hřiště. Liberec dobře dostupuje a nenechává moc prostoru.
22:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Filip Smutný (0:6).
21:02
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
21:02
Hned na úvod třetiny tady máme oslabení domácího celku. Liberec si tuto výhodu a možnost návýšení skoré nenechal ujít a po minutě přesilové hry, střílí šestou branku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Sokol Královské Vinohrady: 1 a Liberec: 12
20:00
19:58
Hosté jsou daleko přesnější v zakončení.
19:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Šimon Stránský (0:5).
17:50
Nepovedená rozehrávka domácích a brankář Musil skvělým zákrokem podržel tým.
12:54
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
12:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Patrik Rozkovec (0:4).
10:16
Hra se odehrává spíše na polovině domacích a tempo hry udává Liberec, který je většinu času na balonu.
08:18
Povedená akce domácích, kterou nepřesně zakončuje Pracházka.
07:34
Nebezpečnou střelu Klápy od mantinelu chytá brankář hostí.
04:36
Liberec do utkání nastoupil sebevědoměji a rozhodně si přijel do Prahy pro tři body.
04:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Jan Světlík (0:3).
04:33
Hosté se rychle ujímají tří brankového vedení, pro domácí je to velice nepříznivý začátek zápasu.
03:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Prokop Ferdan (0:2).
03:05
Hra je přerušena a na zemi se po tvrdém souboji ocitá Kopecký.
01:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (0:1).
01:15
Hned na úvod se prosazují hosté, po důrazném napadaní.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává Liberec a na míčku je Pařízek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Petr Kološ, Jakub Pařízek, Jan Šoltys, Šimon Stránský, Jakub Kopecký
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Oliver Gold, Jan Fiala, Jan Procházka, Zbyněk Stuchlík
00:00
Hezké nedělní odpoledne, je před námi druhé domácí utkání. Sokol Královké Vinohrady hostí Liberec a pokusí v tomto zápase uhrát první body v lize.