Střely v prodloužení 1:0.
62:12
Střely celkem 34:18.
62:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Patrik Suchánek (6:5).
62:11
Domácí tým nakonec slaví úspěch, Beneš roztáhl hru doleva na Suchánka a ten ještě přehrál napříč hřištěm na Milana Tomašíka, který trefuje do poloprázdné branky a ukončuje toto utkání.
61:47
Fořt nabíhal mezi tři hráče Black Angels, Zakonov tak raději podržel balonek.
60:50
Pětiminutové prodloužení hrané ve třech hráčích na obou stranách odstartovali s balonkem na holích Black Angels.
60:00
60:00
Třetí perioda začala pěkně divoce, během první minuty a půl padly hned tři góly. Pak se tempo trochu zklidnilo, každopádně hrát se bude dál - po šedesáti minutách je stav 5:5.
59:09
Tomáš Hanák byl tísněn v souboji se dvěma obránci a nakonec spadl na Bauera.
58:47
Matiášek udržel štiplavou ránu Tomašíka z levých prken.
58:17
Hromada v nadějné pozici pálí vysoko nad prázdnou část branky.
57:24
Zakonov propadl coby poslední hráč, Fryš se ale ke koncovce nedostal a nakonec právě Zakonov zachytil míček před brankovištěm.
57:04
Fořtova střela branku hostí neohrozila a v zárodku protiakce byl faulován Tomáš Hanák.
55:51
Boček to zkusil odvážně z rohu hřiště, ale na Bauera si nepřišel.
54:44
Gruber se vydal vpřed, narazil si s Benešem a pálil, branku nicméně minul.
53:57
Hra už pokračuje dál. Domácí kapitán nakonec palubovku opustil za pomoci spoluhráče Suchánka a klubové fyzioterapeutky.
53:56
Tomašík vytáhl balonek dopředu a pálil do masky Matiáška, Tokoš následně netrefil letící míček ideálně. Útok Boleslavi ovšem končí, hra je přerušena a Natov znovu signalizuje zdravotní problémy.
53:37
Matiášek zastavil ránu Zakonova a Tomšík už se v pádu nedostal k dorážce.
51:52
Bauer si poradil s dobrou příležitostí Fryše.
51:27
Tokoš zpět ve hře, domácí v plném počtu.
51:16
Timeout BLACK ANGELS
51:10
Tomašík svěle zabojoval a získal balonek, načež posunul na Chrousta. Proti jeho střele zasáhl Matiášek efektním semaforem.
49:55
Bauer pokryl ránu Tomáše Hanáka i Burianovu dorážku.
49:27
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:30
Po Tokošově faulu mají hosté k dobru výhodu.
47:32
Vzápětí vystavil Matiášek parádní stopku Gruberově střele z osy hřiště.
47:20
Fořt nepropálil defenzivní val před brankou, na druhé straně neuspěl ani Tomáš Hanák.
46:33
Prudká střela Radka Hanáka prosvištěla nad břevnem domácí branky.
45:55
Tomašíkovu ránu zpoza beka pokryl Matiášek.
45:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Filip Neklan (5:5).
45:25
O chviličku později už je zase srovnáno, Matěj Bouček svým druhým zásahem v utkání zase stanovil nerozhodné skóre.
45:05
Tlak hostí přerušil rozhodčí, který raději zastavil hru poté, co se zůstal na zemi ležet Tomáš Hanák. Už se ale hraje dál.
44:39
Tokoš na poslední chvíli sáhl do střely Baumanovi.
44:03
Pěnička hledal před prázdnou brankou Curneyho, tomu ale balonek poskočil přes čepel.
43:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Patrik Suchánek (5:4).
43:26
Hattrick je na světě, Natov se procpal zleva před branku a nadvakrát propasíroval balonek za záda Matiáška. Boleslav je o gól napřed.
41:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (4:4).
41:18
Bláznivý úvod třetí části pokračuje, z trestného střílení se prosadil Curney, který pověsil balonek do horního růžku.
41:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (3:4).
41:11
Jenže hosté si zase berou vedení zpět. Luxusně se z pravého křídla trefil Radek Hanák.
40:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Milan Tomašík (3:3).
40:44
Hned nato už je vyrovnáno, po krátkém pasu Tomašíka se z osy hrací plochy prosazuje kapitán Bolky Jan Natov.
40:32
Curneyho rána rozezvučela tyčku za Matiáškem.
40:00
40:00
Druhá třetina patřila plně hostům, kteří dokázali třemi brankami otočit průběh utkání a vedou 3:2.
40:00
Střely ve druhé třetině 8:7.
40:00
39:38
Znovu Tokoš, který pálil z úhlu do poloprázdné branky, ale netrefil ideálně.
39:19
Tokoš bekhendem míjí branku.
38:44
Poslední desítky sekund mají parádní tempo. Bolka se žene vpřed, hosté ale zatím drží krok i vedení.
37:24
Další luxusní zákrok ze svého repertoáru teď vytáhl Matiášek proti prudké střele od levého mantinelu.
36:42
Chroustovu ránu vyklekl Bouček.
35:49
Tokoš z úhlu trefuje masku Matiáška.
33:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (2:3).
33:27
Hosté obrací vývoj utkání a poprvé vedou, před brankou se šikovně prosadil Matěj Boček - i s přispěním bratra Jakuba.
33:06
Balonek po několika nepředvídatelných odskocích vyplaval před Natovem, který ho ovšem tvrdým volejem poslal jen ven ze hřiště.
31:58
Naopak zasahovat musel Bauer proti nepříjemné jedovce od Boučka.
31:37
Sražená Bínova rána z levé strany, Matiášek nemusel zasahovat.
30:59
Domací manšaft vyrazil do brejku, hra je ale přerušena. Na hřišti zůstal ležet otřesený kapitán Bolky Natov.
30:59
Natov nakonec sám opustil palubovku a vrací se na střídačku.
30:43
Za Bauerem zazvonila konstrukce brány a útok Bleků bude po faulu Suchánka pokračovat.
30:23
Gruber faulovaný v rohu u domácí střídačky, balonek putuje na čepele Bolky.
29:30
Kopeckého střelu si Bauer našel a vyhlavičkoval ji maskou za mantinel.
28:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Matouš Burian (2:2).
28:23
Také hosté si pomohli přesilovkou, po Baumanově střele doráželi na brankovišti Burian a Bouček, úspěšný byl nakonec druhý jmenovaný.
27:59
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
27:27
Tokoš faulovaný na ose útočné poloviny, to je dobrá pozice.
26:54
Tomáš Hanák ustál souboj se Zakonovem a posunul na bratra Radka, který ale zblízka na Bauera nevyzrál.
26:31
Domácí jistota se po inkasované brance vytrácí, Natov si teď zbytečně pomohl útočným faulem.
25:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Radek Hanák (2:1).
25:02
Náramná souhra bratří Hanáků, Radek vrátil balonek od levé tyče napříč brankovištěm Tomášovi, který bekhendem zametl do prázdné.
24:38
Na dva dlouhé pasy šel balonek od Natova přes Suchánka až k Tokošovi na brankoviště, tam ovšem zase úřaduje Matiášek.
23:39
Ránu Curneyho srazil na branku Neklan, Matiášek se štěstím zastavil velké nebezpečí.
22:55
Dobrá šance hostí, Matěj Boček si perfektně zpracoval oblouček za obranu a střílel do teploměru, Bauer udržel míček pod levou paží.
21:57
Punčochář se protlačil k bráně, nezvládl už ale zakončit.
21:34
Pohledná souhra domácích, na jejímž konci byl Tomašík. Ten si ještě dovolil proti poslednímu obránci elegantní manévr, načež jej ale akrobaticky vyčapal Matiášek.
20:52
Na druhé straně palubovky rozvlnil jen boční síť Pěnička.
20:23
Zdá se, že i na startu druhé části chtějí být Black Angels aktivní. Teď pálil nepřesně Matěj Boček.
20:00
20:00
Úvodní dvacetiminutovka skončila za dvougólového vedení domácích. Aktivní nástup Black Angels dělal Boleslavi problémy, pak ale odpor hostů zlomil Suchánek a vedení navýšil v přesilovce dorážející Natov.
20:00
Střely v první třetině 15:3.
20:00
19:50
Suchánkovu střelu si Matiášek i přes clonícího Beneše našel a míček vyrazil.
18:56
Novotného střelu vykopl levou nohou blokující obránce Fořt.
18:03
18:03
Domácí početní výhodu rychle využili. Po Tomašíkově ráně vytasil Matiášek parádní zákrok, jenže míček se odrazil jen k Natovovi a ten se z dorážky nemýlil.
17:57
Tomašík z pravých prken zacílil do bližší šibenice, o kousek ji ale minul.
17:19
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
17:19
Tokoš ještě vyšperkoval situaci nahrávkou před branku, kde byl Suchánek úplně sám, zblízka ale na Matiáška nevyzrál.
16:56
Tokoš z levé strany míjí branku soupeře.
16:18
Svižná Koláčného rána z pořádné dálky nadělala Matiáškovi nečekané trable, gólman Bleků ale situaci nakonec ustál.
15:58
Gruber dlouhým sólem získal alespoň útočnou polovinu, když odrazil míček od Baumana do zámezí.
15:30
Curney neprostrčil na nabíhajícího Beneše, škoda pro domácí tým.
14:05
Gruber si seběhl před brankoviště na nahrávku Tokoše zpoza branky, střílel ale jen do nohou gólmana hostí.
13:18
Obuškevič ztratil v pozici posledního hráče balonek a pustil vpřed Tokoše, ten ale krátké sólo nezakončil podle představ.
12:35
Fořtovu pobídku usměrnil Gruber těsně nad horní tyčku hostující branky.
11:58
Rychlou souhru Black Angels zastavila nepřesnost Renčína, který nezkrotil neposedný balonek.
10:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Miroslav Fořt (1:0).
10:23
Vzápětí už se ale domácí radují, Fořt nabil Suchánkovi a ten tvrdou ranou propálil Matiáška.
10:16
Pěnička v akci dvou na jednoho nabíjel Benešovi, ten ale místo do prázdné zamířil pouze do tyčky!
09:46
Matiášek zapsal v krátkém sledu dva dobré zákroky.
09:30
Gruber si skvělým návratem a přesným blokem splnil defenzivní povinnosti, na druhé straně pálil nebezpečně Tokoš.
08:31
Burian zase zatahoval balonek zleva, v klíčovém momentu mu ale z čepele sjel.
07:55
Koláčného dalekonosnou střelu lapil Matiášek.
07:10
Skvělý Natovův blok proti Renčínovi.
06:45
Další rychlý útok hostů zastaven, Matěj Boček zahrál vysokou holí.
05:52
Vysoký aktivní presing Pražanů zatím dělá Boleslavi problémy.
04:52
První větší šance, Burian zatáhl z levé strany na střed a nepříjemně vystřelil, Bauer se štěstím udržel balonek před čárou.
03:20
Curneyho lajna byla zase zatlačena až k vlastní brance, nakonec ale díky dobré práci právě středního útočníka domácí získali míček pod kontrolu.
02:18
Hosté jsou v úvodu aktivnější, teď dostali domácí tým pod tlak, Bauerovu branku ovšem napřímo neohrozili.
01:00
První minutu strávili na balonku Black Angels, kteří trpělivě kombinují na vlastní polovině. Bolka zatím stažena v kompaktním bloku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Filip Neklan
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Miroslav Fořt, Jiří Curney, Matěj Pěnička, Dominik Beneš