1:2
0:6
- : -

Z.F.K. Petrovice - FBC Štíři Č. Budějovice 2:9
17. Ondřej Firda, 25. Ondřej Firda - 2. Petr Žáček, 33. Ondřej Šimek, 36. Daniel Drobiš, 47. David Camrda, 47. Jan Králík, 48. Jan Králík, 53. Ondřej Šimek, 56. Jan Králík, 59. Daniel Drobiš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 16 - Josef Macek 16; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:6;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 5, Budějovice 9.
60:00
58:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Králík (2:9).
58:51
Osamocený Drobiš měl čas si trochu s míčkem zamíchat a zvyšuje.
56:59
Hosté hrají v klidu, domácí už jsou trochu rezignovaní.
55:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Ondřej Šimek (2:8).
55:20
Králík kompletuje hattrick.
52:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Králík (2:7).
52:10
Další gól zo hole hostů. Králík dlouhou přihrávkou na Šimka, který si před domácím gólmanem poradil i s domácím obráncem a zvyšuje.
50:37
Brejk hostů domácí stihli doběhnout. Veselý sice zkoušel backhendovou střleu, ale ta šla jen k nohám Bogdańského.
49:45
Strouhal v brejku domácího gólmana nepřekonal.
47:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Michael Kudláček (2:6).
47:36
Heiser sice pokryl nához na Králíka, ale po jeho sklepnutí se k míčku dostal Králík a z otočky překonal Bogdańského.
47:12
Po volném úderu na polovině domácích se hosté dostali k sérii střel, ale Bodański i s trochou štěstí vše kryl.
46:22
Timeout Z.F.K. Petrovice
46:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (2:5).
46:22
Po dalším obdrženém gólu si domácí berou time-out.
46:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Ondřej Veselý (2:4).
46:05
O chvíli později však již hosté zvyšují náskok.
45:55
Holého dělovka si to mířila těsně pod břenvo, ale Bogdański vytlačil nad.
45:22
Notova střela od poloviny zlbokována hostujícími obránci.
44:38
Horák skoušel Macka prostřelit kolem tyčky, ale volné místo nenašel.
43:31
Drobiše v úniku doběhl Chvastek a obral ho o míček.
42:18
Na druhé straně Slepička netrefil pořádně míček.
41:35
Horák také neúspěšný.
40:53
Třetí třetina začala v tempu. První střelu třetiny vyslal Chvastek, ale brnaku netrefil.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 8, Budějovice 7.
40:00
39:59
Hosté se ještě snažili skórovat, ale Mrkva zblokoval míček a domácí pak vyhodili.
39:15
Horák mohl zakončovat do prázdné branky, ale míček kolem něj jen proletěl.
38:58
Oborák zůstává ležet po souboji před brankovištěm v úniku.
38:58
Do dnešního zápasu už nezasáhne, vypadá to na zranění kotníku.
EDIT: tak kolene.
37:35
Firda ani Klimek se neprosadili.
36:56
Veselý v dobré příležitosti promáchl.
36:05
Firda si nyní vybral opět slabší střelu a míjí po přihráve do Horáka.
35:07
35:07
Srovnání hostující hráče opět nakoplo. Nyní skóroval Drobiš po křižné přihráce od Králíka do odkryté branky, Bogdański neměl šanci se včas přesunout.
32:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Petr Žáček (2:2).
32:48
Šimek srovnává poté co dostal křižnou přihrávku přes brankoviště od Žáčka.
31:15
Hosté vša kstále na míčku na polovině domácích, Valdauf trefuje tyčku či boční síťku.
30:48
Zaváhání při domácí rozehrávce, které však Králík s Drobišem nevyužili.
30:14
Hosté hrají v plném počtu.
30:00
Domácí jsou sice po většinu přesilovky u míčku, ale ke kloudné střele se nedostali.
28:18
Po druhém gólu domácí trochu ožili a byli více na míčku což vyústilo ve faul hostujícího Camrdy.
28:14
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Petr Horák (2:1).
24:50
Kombinačně a držením míčku vedou hosté, ale gólově nyní domácí po souhře Horáka s Firdou, který z voleje překonává Macka.
23:46
Konečně kloudná kombinace ze strany domácích zkaončená střelou Oboráka, ale jen přímo do hrudi Macka.
21:58
Opět Firda hají střeleckou bídu domácích, tentokrát však Macek jeho střelu kryje.
20:00
20:00
Počet střel na brnaku v prní třetině: Petrovice 5, Budějovice 7.
20:00
19:57
Volný úder hostů z rohu domácích.
18:38
 Tečovanou střleu Slepičky Bogdański chytá.
16:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Maciej Bogdański (1:1).
16:56
Firda srovnává po sólové akci přesnou střelou do protilehlého rohu branky.
15:48
Strouhal v dobré příležitosti.
13:12
Volný úder domácích z rohu hostů k žádné kloudné střele nevedl.
12:12
Oborákovi utekl míček po přihtávce z rohu od Noty a Králík tak měl možnost střílet z dobré pozice, naštětí pro domácí minul.
11:19
Slepička mimo, ale míček zůstal v hřišti a jsou u něj hosté.
10:59
Firda od poloviny nahodil k Mackovi, Horák, který chtěl tečovat míček netrefil
09:44
Po volném úderu od mantinelu se ke střele dostal Chvastek, ale Macek byl pohotový.
09:08
Na míčku stále hosté.
09:02
Domácí hrají v plném počtu.
08:43
Domácí dostali míček do rohu hostů, ale po faulu budou rozehrávat hosté.
08:31
Domácí obrana zblokovala střelu hostů.
07:27
Domácí se dostali k míčku Chvastek s Notou zkoušeli překvapit, ale přihrávkca na Chvastka skončila na nohou hostujícího beka.
07:01
Vyloučen hráč Petr Raček družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
06:14
Signalizována výhoda pro hosty, ti jsou v 6 a kontorlují míček.
05:48
Mrkva blokuje dálkovou střelu Brožka.
03:38
Králík v situaci 2 na 1 zvolil střelu, která však mířila vysoko.
02:26
Slepičkův pokus z podobného místa nyní domácí gólman cyhtá.
01:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Petr Žáček, asistoval Ondřej Šimek (0:1).
01:34
Žáček od poloviny překonává nepříjemnou střelou Bogdańskiého.
01:02
Po krátké chvíli kdy zakládali útok domácí již opět hosté na domácí polovině kontrolují míček.
00:20
Na míčku zatím hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Michael Kudláček, Daniel Drobiš, Ondřej Šimek, Petr Žáček, Jan Králík
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Jakub Nota, Roman Oborák, Dominik Chvastek, Tomáš Prus, Jakub Češek