3:3
1:3
- : -

DDQ Florbal Chomutov - Florbal Ústí 4:9
25. Petr Linc, 28. Ondřej Šarša, 33. Ondřej Halej, 43. Ondřej Halej - 3. Vít Pavelka, 5. Ondřej Kawulok, 18. Vít Pavelka, 28. Vít Pavelka, 29. Pavel Vítek, 33. Dan Semerád, 43. Jan Peška, 50. Jan Peška, 60. Vladimír Trčka; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 235; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 16 - Marek Netopilík 15; po třetinách: 0:3, 3:3, 1:3;
60:00
59:59
Střely na branku v závěrečné třetí třetině, Chomutov: 8 a Ústí: 6.
59:59
59:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Vojtěch Esterka (4:9).
58:32
Blíží se nám opravdu poslední minuta této třetiny, skóre je zatím takové jaké je a však stále jsou zde šance na změnu a borci z obou týmu tyto šance vyhledávají.
57:42
Timeout Florbal Ústí
57:42
Vyloučen hráč Tyler Brush družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
57:42
Hosté v posledních ne celých tří minutách využili také oddychové pauzy a tlačí na domácí tým, který je v oslabení.
56:47
Oba týmy hrají v těchto posledních minutkách velmi efektivně a stále není jasný výsledek.
55:47
A máme tady velmi ohnivou střelu Lince, ale tentokrát nevyšla.
54:38
Hosté ztratili míček a domácí opět v útoku.
53:20
Novotný, málem úžasná branka, ale hosté se stále nechtějí nechat ani v blížícím se konci této třetiny a tím i tohoto utkání.
52:32
Před minutou domácí tým ztratil míček, ale už ho opět má a využívají těchto šancí, které tím dostávají.
51:30
Domácí střídají a útočí na hosty, ale tím ztrácí míček.
50:46
Opět velmi tvrdý útok domácího týmu, ale hosté se stejně stále nechtějí zdát a domácímu týmu moc šancí na úspěšný útok nechtějí dát.
49:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška bez asistence (4:8).
49:13
I přes tvrdou obranu a silnou hru domácího týmu se hostům povedlo opět vstřelit branku.
48:50
A hosté stále napadají, ale domácí to prostě nevzdávají a berou jim míček.
47:52
Domácí opět skvělý útok, ale hosté jim sebrali míček a pokusili se vstřelit branku, ale to se jim přes brankáře domácího týmu v žádném případě nepovedlo.
46:18
Domácí ve třetí třetině využili svého oddechového času a už měli dvě úžasné šance na proměněnou branku, ale zatím jim to nevychází a však fanoušci zde ve sportovní hale věří, že se jim to dnes povede otočit.
46:03
Timeout DDQ Florbal Chomutov
45:44
Hosté se furt drží na míčku, ale domácí je za žádných okolností nechtějí vpustit do jejich pásma.
44:28
Hosté drží míček a v rychlé hře vymýšlejí taktiku, kterou to povedou.
43:52
Hosté se drží ne jenom na míčku, ale také na domácím území.
42:45
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Michal Skuhrovec (4:7).
42:45
Hned po gólu týmu hostů se objevil Halej s asistencí od Skuhrovce a přidávají jednu proměněnou střelu na svůj účet.
42:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Pavel Vítek (3:7).
41:14
Domácím se povedlo velmi neočekávaným způsobem získat míček a vystřelit, ale brankář hostů to skvělým úchytem vychytal.
40:51
Jak začal tým domácích ve druhé třetině tak začíná i teď opět se snaží vstřelit co nejvíce branek, aby se jim podařilo v tomto utkání minimálně vyrovnat a poté vyhrát.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 5 a Ústí: 6.
38:31
Nám už se zde blíží poslední minuta druhé třetiny, domácí i hosté však stále bojují do posledních chvil této třetiny.
37:11
Domácí se drží na míčku a snaží se opět vstřelit nějakou tu pekelnou branku, ale hosté jim to nechtějí v žádném případě dovolit.
36:39
Nikdo se nestačí divit jak úžasné utkání se zde před námi odehrává, ani jeden z týmů není vyrovnaný s prohrou.
35:41
A zatím nemáme žádné vedení na míčku, jelikož ten nám tu poletuje ze strany na stranu.
34:21
Dnešní utkání ze sportovní haly sleduje úžasných 235 diváků, oba týmy zde pro ně předvádí velmi efektivní hru.
33:12
Domácí opět na míčku, před krátkou chvílí vstřelili branku a opět se snaží dovyrovnat hru.
32:58
32:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Vojtěch Esterka (2:6).
32:16
A tak hosté chvíli před skončením trestu hráče domácích vstřelili branku a opět mění skóre hry.
31:55
Hosté se snaží využít své přesilové hry, ale domácí se stále brání.
30:18
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:18
I hosté si dnes vyzkouší svojí první přesilovou hru v tomto utkání.
29:57
Opět krásná vychytávka Ondřeje Šarši, který se chopil vedení míčku.
28:49
Domácí tým se hned po další brance týmu hostů rozhodl, že se takhle nenechají a ihned útočí.
28:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Tomáš Pšenička (2:5).
27:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval Jan Sattler (2:4).
27:51
Netrvalo dlouho po druhé proměněné brance domácího týmu a hosté se rozhodli, že to tomu domácímu týmu nebudou vůbec dělat lehké a vstřelili čtvrtou branku.
27:37
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Tomáš Novotný (2:3).
27:37
Jak se rozhodli, tak i provádějí. Domácí tým se rozhodl, že v této třetině minimálně vyrovná a zatím se jim k tomu daří.
26:54
Hosté teď měli velmi vysokou šanci na góla, ale domácí tým se k tomu postavil a nenechal je vystřelit.
25:29
Diváci velmi fandí a nadzvedávají tu aktivitu zde v městské sportovní hale.
24:47
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Jiří Šafařovský (1:3).
24:47
Domácímu týmu se nakonec podařilo vyrovnat a to jedovatou střelou Petra Lince.
24:22
A domácí tým dělá všechno proto, aby se mu podařilo využít přesilové hry.
23:25
Vyloučen hráč Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
23:25
Domácí si v dnešním utkání vyzkouší svojí druhou přesilovou hru, uvidíme zda se jim toho povede využít.
22:50
Jen co se hosté chopili míčku tak okamžitě napadají tým domácích a střílí velmi napjatou střelu, ale tu se jim proměnit nepodařilo..
21:30
Začátek druhé třetiny a efektivita v zápase stoupá čím dál tím víc.
20:47
Domácí tým si je jasný s tím, že v této třetině se minimálně pokusí vyrovnat.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 6 a Ústí: 13.
18:55
Bude poslední minuta, na míčku jsou domácí.
17:56
Padla opět proměněná branka, ze strany hostů, ale domácí se nevzdávají.
17:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval Václav Vavruška (0:3).
16:48
Jenom co se domácí tým dostal na míček tak hosté ihned napadají.
15:28
Neuvěřitelně napínavá bitva o míček se sehrála na území hostů, míček získali hosté.
14:50
Hosté se sotva dostali k míčku a domácí si ho hned vybojovali zpátky.
13:48
Šarša nadstandardně podržel a tým opět útočí, hostům se nedaří získat míček.
12:52
Domácí se vystřídali a hned útočí na hosty.
11:49
Hosté opět velmi opepřená střela, ale domácí se stále nedávají a zmocňují se míčku.
10:54
Hosté se snažili vstřelit další branku, ale brankář domácího týmu se nedal a předvedl krásný výkon při vychytání střely.
09:52
Překrásné akcičky u brány hostů, předvádí domácí, ale na gól to bohužel zatím nestačilo.
08:31
Domácí to zkoušeli tvrdě, ale nepovedlo se jim však využít přesilové hry.
07:41
Domácí se zatím drží na míčku a na straně hostů.
06:31
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
06:31
A domácí si zahrají svojí první přesilovou hru a to jak v této třetině tak i v tomto utkání.
05:58
A málem krásná branka Novotného, ale na góla domácího týmu si asi ještě chvíli počkáme.
04:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Pavel Vlček (0:2).
04:35
Hosté s jejich jedovatou střelou opět proměněli střelu a vedou už o dva góly.
03:44
Skvělý zásah Ondřeje Šarši dostává domácí tým k míčku.
02:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval Lukáš Täuber (0:1).
02:15
A máme tu první proměněnou střelu týmu hostů, domácí se však ihned snaží vyrovnat.
01:50
Po dvou téměř proměněných střelách hostů se domácí hned chopí míčku a vyráží na branku hostů.
00:40
První ztráta míčku domácího týmu, ale domácí se ho hned snaží získat zpátky.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Lukáš Täuber, Jan Sattler, Vít Pavelka, Radek Kužel, Václav Vavruška
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Holovej, Petr Linc, Tomáš Novotný