0:6
1:4
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:11
44. Petra Beránková - 19. Vanessa Rebecca Keprtová, 24. Karolína Suchá, 28. Markéta Prontekerová, 30. Magdaléna Plášková, 38. Magdaléna Plášková, 38. Patricie Suchanová, 39. Karolína Suchá, 42. Eliška Trojánková, 46. Emilie Skalíková, 50. Magdaléna Plášková, 57. Marie Havlíčková; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 54; zásahy brankářů: Marie Topolová 13, Adéla Malkusová 4 - Jana Christianová 14; po třetinách: 0:1, 0:6, 1:4;
60:00
59:59
59:59
Nejlepšími hráčkami dnešního utkání jsou Petra Beránková - FA MB - Magdaléna Plášková - Chodov
58:10
Další šance Janatkové, gól zatím nepadá.
56:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Markéta Prontekerová (1:11).
54:54
Christianová dobře vyjela z brankoviště proti střele.
51:47
Malkusová odrazuje maskou skrytý míček.
49:40
Dobrá dorážka Hradcové a následně Vacardové před bránou hostů.
49:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Daniela Frantíková (1:10).
47:56
Vyloučen hráč Anežka Hradcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
45:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Kristýna Jirásková (1:9).
43:41
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Kateřina Kvapilová (1:8).
43:40
Petra Beránková si narazila o Christiánovou a zavěsila nechytatelně pod víko.
41:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Emilie Skalíková (0:8).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adéla Malkusová družstva MITEL Florbalová akademie MB
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 4:13
38:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá bez asistence (0:7).
37:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Ivana Vachovcová (0:6).
37:29
36:20
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
35:04
Jirková si ukradla míček na mantinelu a snažila se o gól, míček však neprošel skrz golmanku.
33:46
Domácí se drží na míčku a pomalu se posouvají k bráně hostů.
31:40
Domácím se nedaří prostřelit Christiánovou.
29:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (0:4).
28:50
Vyloučen hráč Kateřina Moravcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
27:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Sofie Skalíková (0:3).
24:06
Hukalová dobře brání proti jakékoliv akci Belicové.
23:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (0:2).
22:30
Domácí teď spíše brání, hostům se daří držet míček pod kontrolou.
18:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Jana Christianová (0:1).
18:21
Střela Skalíkové dobře blokovaná od Fellerové.
17:20
Dobře vybojovaný míček od Kvapilové.
16:24
Janatková se dobře uvilnila, ale střela ji sjela z čepele.
13:20
Střela Vacardové neprověřila Christiánovou.
05:30
Hostům se daří držet míček na domácí polovině.
02:58
Nebezpečná střela Havlíčkové, gól ale nepadl.
01:14
Úspěšný zákrok Topolové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Daniela Frantíková, Karolína Suchá, Marie Havlíčková, Markéta Prontekerová, Magdaléna Plášková
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Alena Machačová, Petra Beránková, Klára Mečířová, Karolína Janatková